500 city sevilla

500 zł za darmo na Man. City – Sevilla w Betfan (16.08.23)

W środę odbędzie się starcie o Superpuchar UEFA, w którym zmierzy się Manchester City z Sevillą. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował specjalną ofertę, w której za wygraną Obywateli w tym spotkaniu możesz odebrać 500 zł premii finansowej. Wystarczy wpłacić 30 zł, zagrać za 30 zł na wygraną City z Sevillą (16.08.23), a do regularnej wygranej za kupon bukmacher dorzuci Ci 500 zł za free! Jak skorzystać z tej atrakcyjnej oferty Betfan 500 zł na City – Sevilla przeczytasz w naszym artykule.

Manchester City – Sevilla darmowe 500 zł w Betfan (16.08.2023)

Z okazji hitowego starcia w Superpucharze Europy UEFA, w którym zmierzy się Manchester City z Sevillą Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały specjalną ofertę, w której za wygraną Obywateli w tym spotkaniu, rozgrywanym w dniu 16 sierpnia 2023 roku możesz odebrać 500 zł w formie darmowej kasy.

Najważniejszą zasadą grania wygranej Manchesteru City z Sevillą (16.08.2023) w specjalnej ofercie od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 500 zł w za darmo za wygraną Manchesteru City z Sevillą w meczu Superpucharu UEFA.

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty specjalnej na mecz Manchester City – Sevilla (16.08.23)
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO lub AKO (możesz dorzucić inne selekcje – muszą być rozliczone do 16.08.2023 do godz. 23:59) z oferty standardowej na wygraną City z Sevillą
  • Jeśli Manchester City pokona Sevillę to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz 500 zł za free ekstra od bukmachera Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej oferty bukmacherskiej na hitowe starcie pomiędzy Manchesterem City, a Sevillą w Superpucharze Europy (16.08.23) to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan 500 zł na Manchester City – Sevilla (16.08.23) – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać wygraną Manchesteru City z Sevillą z darmową kasą w kwocie 500 zł w Superpucharze UEFA.

  • Opcja 1: Zakład: wygrana Manchesteru City z Sevillą – 1.40 x stawka 30 zł = potencjalna wygrana + 500 zł od Betfan

Pamiętaj, że zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie 500 zł na mecz Superpucharu UEFA pomiędzy Manchesterem City, a Sevillą rozgrywanym w dniu 16. sierpnia 2023 roku możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w Betfan na City – Sevilla, aby otrzymać 500 zł?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 500 zł za wygraną Manchesteru City z Sevillą została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty powiększonej wygranej na mecz City – Sevilla, a nagroda 500 zł dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów (obecnie jest dostępna).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki obrót nagrodą 500 zł za mecz Manchester City – Sevilla w Betfan?

Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, nagrodą należy obrócić dwukrotnie. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Czas na dokonanie obrotu to 7 dni.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty specjalnej Betfan na mecz City – Sevilla 500 zł?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać ofertę specjalną dla nowych graczy przygotowaną przez bukmachera Betfan na starcie Superpucharu UEFA pomiędzy Manchesterem City, a Sevillą, ponieważ wystarczy, że zagrasz za 30 zł na Obywateli, a jeżeli wygrają oni spotkanie z Sevillą otrzymasz ekstra 500 zł premii finansowej.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę