6 kolejka Superbet 300 zl

6 kolejka Ligi Mistrzów: bonus 300 zł w promocji Superbet

Już we wtorek 12 grudnia rozpocznie się ostatnia 6 kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów. W niej będziemy świadkami wielu ciekawych starć, w których rozstrzygną się losy awansu poszczególnych zespołów. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował promocję, w której możesz zagrać zwycięzce dowolnego, wybranego przez Ciebie spotkania za 2 zł i jeżeli wybór okaże się trafny otrzymasz na swoje konto 300 zł bonusu. Przykładowo grasz na wygraną Porto z Szachtarem i jeżeli wygrają na Twoje konto trafi 300 zł. O szczegółach promocji Superbet na 6 kolejkę Ligi Mistrzów dowiesz się z naszego artykułu.

6 kolejka Ligi Mistrzów: bonus 300 zł w promocji Superbet

Z okazji hitowych starć w 6. kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów legalny bukmacher Superbet przygotował bonus finansowy w kwocie 300 zł na wygraną dowolnego klubu w tej kolejce (do wyboru). Wystarczy, że wskażesz zwycięzce danego spotkania, a jeżeli pokona on swojego rywala na Twoje konto trafi 300 zł bonusu (kurs 150.00 x stawka 2 zł).

Aby aktywować możliwość zgarnięcia za zakład bonusu 300 zł za dowolny mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

 • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną dowolnego zespołu w 6. kolejce Ligi Mistrzów ze standardowej oferty bukmachera Superbet
 • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
 • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z możliwością otrzymania bonusu 300 zł na 6. kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Na jakie mecze obowiązuje promocja Superbet bonus 300 zł na 6. kolejkę Ligi Mistrzów?

Bukmacher Superbet promocję przygotował specjalnie z okazji 6. kolejki piłkarskiej UEFA Champions League, więc właśnie na wszystkie mecze rozgrywane w tej rundzie możesz wskazać zwycięzce z bonusem 300 zł.

300 zł bonusu w promocji Superbet na 6. kolejkę Ligi Mistrzów obowiązuje na mecze:

 • Lens – Sevilla
 • PSV – Arsenal
 • Union Berlin – Real Madryt
 • Kopenhaga – Galatasaray
 • Inter – Real Sociedad
 • Manchester United – Bayern Monachium
 • Napoli – Braga
 • Salzburg – Benfica
 • Crvena zvezda – Manchester City
 • RB Lipsk – Young Boys
 • Antwerp – Barcelona
 • Atletico Madryt – Lazio
 • Borussia Dortmund – PSG
 • Celtic – Feyenoord
 • FC Porto – Szachtar
 • Newcastle – AC Milan

Wybór na którego zwycięzce meczu obstawiasz należy do Ciebie. Pamiętaj, że zaliczane są tylko rynki 1 – wygrana pierwszej drużyny oraz 2 – wygrana drugiej drużyny oraz X – remis w meczu.

6 kolejka Ligi Mistrzów Superbet bonus 300 zł jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na wygraną dowolnego zespołu w 6 kolejce Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z możliwością odbioru bonusu 300 zł (boost 150.00) została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za 6. kolejkę rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Kurs 150 na 6 kolejkę Ligi Mistrzów w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na wybrany przez Ciebie mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów wskazując w nim zwycięzce maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na 6 kolejkę UEFA Champions League sezonu 2023/2024.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na 6 kolejkę Ligi Mistrzów?

Na starcia w 6 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym bonusem 300 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną dowolnego klubu do wyboru masz szansę zgarnąć tak wysoki bonus.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet 300 zł bonusu na 6 kolejkę Ligi Mistrzów?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na wybrane spotkanie 6 kolejki Ligi Mistrzów, ponieważ wygrana z najwyższym kursem 150 zdecydowanie przebija regularne stawki. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł bonusu finansowego.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę