300 na city

600 zł na Manchester City – Inter Mediolan w promocji Superbet (10.06.23)

W sobotę w Stambule zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzów 2023, gdzie w starciu dwóch drużyn zmierzy się Manchester City z Interem Mediolan. W Zakładach Bukmacherskich Superbet możesz skorzystać z promocji, w której za zakład na kwotę min. 2 zł na zdobycie trofeum przez Manchester City możesz odebrać aż 600 zł premii finansowej. Wiąże się to z mega mnożnikiem x 300.00, a dodatkowym atutem tej oferty jest kolejna premia 50 zł za każdego gola Haalanda w tym spotkaniu. Jak skorzystać z promocji Superbet 600 zł na Manchester City – Inter Mediolan (10.06.23) przeczytasz w naszym artykule poniżej.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Manchester City – Inter Mediolan 600 zł + 50 zł za gole Haalanda w promocji Superbet (10.06.23)

Z okazji hitowego starcia w finale Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan legalny bukmacher Superbet przygotował premię finansową 600 zł na wygraną Manchesteru City z Interem wraz z dogrywką i rzutami karnymi + 50 zł za każdego gola Haalanda. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie wygranej Obywateli wraz z dogrywką i karnymi, w dniu 10. czerwca 2023 roku z premią 600 zł w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta nagrody finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera: TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Manchesteru City z Interem Mediolan z dogrywką i karnymi ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze premię 600 zł (300.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • odbierz dodatkowo 50 zł za każdego gola Haalanda w tym meczu (10.06.23)
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z premią 600 zł na wygraną Manchesteru City z Interem Mediolan w finale Ligi Mistrzów 2023 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Manchester City – Inter Mediolan 600 zł premii w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której wygraną Manchesteru City z Interem Mediolan w finale Ligi Mistrzów w dniu 10. czerwca 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z premią finansową 600 zł została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 600 zł za zwycięstwo Manchesteru City z Interem Mediolan w finale UEFA Champions League wraz z dogrywką i rzutami karnymi.

Manchester City – Inter Mediolan premia 600 zł (10.06.23) – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na hitowe starcie w finale Ligi Mistrzów: Manchester City – Inter Mediolan (10.06.23) maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 300 (premia 600 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan, rozgrywanym w dniu 10. czerwca 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Manchester City – Inter Mediolan (10.06.23)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 600 zł (300.00 x 2 zł) za zdobycie Ligi Mistrzów przez Manchester City w starciu z Interem Mediolan należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza oferta bukmacherska na Manchester City – Inter Mediolan (10.06.23)?

Na hitowe starcie w finale Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan najlepsza oferta promocji z mega premią finansową 600 zł w tym meczu została zaoferowana w Superbet. Możesz tam zagrać wygraną City wraz z karnymi oraz dogrywką, a w przypadku poprawnego typu otrzymasz 600 zł premii finansowej (300.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet + 50 zł za każdego gola Haalanda w tym meczu (10.06.23).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet premia 600 zł na City – Inter (10.06)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na hitowe starcie w finale Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan (10.06), ponieważ wygrana z mnożnikiem x 300 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 243 razy więcej na zdobycie trofeum UEFA Champions League przez City). Dodatkową korzyścią jest możliwość odebrania 50 zł za każdego gola Haalanda w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę