kurs 300 na gola polski w sb

600 zł na Polska – Niemcy w promocji Superbet (16.06.23)

W piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski towarzysko rozegra swoje spotkanie z Niemcami. Będzie to też pożegalnalny mecz dla Kuby Błaszczykowskiego, a w Zakładach Bukmacherskich Superbet możesz skorzystać z mega promocji z wysoką premią finansową. Wystarczy że za min. 2 zł zagrasz na gola Biało-Czerwonych w tym meczu, a jeżeli zdobędą jedną bramkę to otrzymasz 600 zł premii finansowej na swoje konto. Tak wysoka nagroda jest idealna do dodatkowych emocji podczas meczu, a jak z niej skorzystać dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Polska – Niemcy 600 zł w promocji Superbet (16.06.23)

Z okazji hitowego starcia w meczu towarzyskim na Stadionie Narodowym w Warszawie pomiędzy Polską, a Niemcami legalny bukmacher Superbet przygotował premię finansową 600 zł na gola Biało-Czerwonych w tym spotkaniu. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie jednej bramki zdobytej przez Polaków meczu w dniu 16. czerwca 2023 roku z premią 600 zł w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta nagrody finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera: TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Polski z Niemcami ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze premię 600 zł (300.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z premią 600 zł na gola reprezentacji Polski w meczu towarzyskim z Niemcami możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Polska – Niemcy 600 zł premii w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której jedną bramkę Polaków z Niemcami w towarzyskim meczu rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 16. czerwca 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z premią finansową 600 zł została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 600 zł za jednego gola zdobytego przez Polaków w towarzyskim meczu z reprezentacją Niemiec.

Polska – Niemcy premia 600 zł (16.06.23) – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na hitowe starcie w towarzyskim meczu: Polska – Niemcy (16.06.23) maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 300 (premia 600 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Polską, a Niemcami, rozgrywanym w dniu 16. czerwca 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Polska – Niemcy (16.06.23)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 600 zł (300.00 x 2 zł) za jedną bramkę zdobytą przez Polaków w meczu towarzyskim z Niemcami należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza oferta bukmacherska na Polska – Niemcy (16.06.23)?

Na hitowe starcie w towarzyskim meczu pomiędzy Polską, a Niemcami najlepsza oferta promocji z mega premią finansową 600 zł w tym meczu została zaoferowana w Superbet. Możesz tam zagrać gola Polski, a w przypadku poprawnego typu otrzymasz 600 zł premii finansowej (300.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet premia 600 zł na Polska – Niemcy (16.06)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na hitowe starcie w towarzyskim spotkaniu pomiędzy reprezentacją Polski, a Niemcami, ponieważ wygrana z mnożnikiem x 300 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 214 razy więcej na zdobycie bramki przez Polaków).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę