9INE - Liquid: Sprawdź typy bukmacherskie na ten mecz

9INE – Liquid typy, kursy bukmacherskie na mecz (13.05.2023)

Największy esportowy turniej bieżącego roku właśnie przechodzi w decydującą fazę rozgrywek. Grupa legend zapełniła się pretendentami, którzy wygrali swoje mecze uzyskując dzięki temu przepustkę do samej elity Counter Strike.Po raz ostatni w grze CS:GO będziemy mogli oglądać zmagania proplayerów na tego rodzaju rozgrywkach. Poprzez doskonałe występy polskiej formacji 9INE, która zakwalifikowała się do mistrzostw świata będziemy mieli okazję śledzić i dopingować Polaków. Jakie typy więc wybrać na pierwsze spotkanie polskiej drużyny 9INE w starciu z Team Liquid podczas Majora 2023?

Wszystkie informację zawierające typy oraz najlepsze kursy bukmacherskie przedstawimy w naszym artykule. Zapraszamy do czytania.

9INE – Team Liquid – zapowiedź meczu

Faza pretendentów dobiegła końca, dzięki czemu poznaliśmy rywali Polaków. W debiutanckim meczu na Paris Major 2023 ekipa 9INE zmierzy się z amerykańskim zespołem – Liquid. W sobotę 13 maja o godzinie 11:30 w meczach otwarcia turnieju pojedynkować będą się dwie pary zespołów w tym nasza polska drużyna:

 • Natus Vincere vs GamerLegion
 • 9INE – Team Liquid

Następne spotkania będą rozgrywać się w zestawieniach:

 • FURIA vs Monte
 • fnatic vs Ninjas in Pyjamas
 • Heroic vs FaZe
 • Into the Breach vs Apeks
 • Vitality vs G2
 • Bad News Eagles vs ENCE

Wyżej wymienione szesnaście zespołów będzie prezentować nieszablonowe rozwiązania taktyczne, specjalnie przygotowane oneway smoke’a a przede wszystkim światowego Counter Strike’a.

Z pewnością polska drużyna będzie chciała zaskoczyć swoich rywali, a dodatkowym atutem jest niewątpliwie to, że Liquid grał w eliminacjach, więc polska drużyna ma przegląd walk z poprzednich pojedynków.

Mega boost na 9INE – Team Liquid

W Zakładach Bukmacherskich Totalbet nowi gracze, którzy wierzą w zwycięstwo polskiej drużyny mogą zagrać taki zakład z mega boostem 100.00: GRAM. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł, a jeżeli 9INE wygra swój pierwszy mecz w Majorze na konto główne trafi 100 zł (100.00 x 1 zł). Szczegóły TUTAJ

100 liquid 3

9INE – Liquid – typy na Paris Major (13 maj 2023)

Pierwszy dzień zmagań w fazie legend na Paris Major 2023 przyniesie nam obraz dyspozycji graczy, pomysłu taktycznego i odporności na stres. Nasze typy na 13 maja opiewają na kuponie akumulowanym (AKO) zawierającym trzy selekcje. Pod lupę wzięliśmy trzy spotkania w tym akcent polskiej drużyny 9INE. W innej części artykułu przedstawiliśmy stosunek K/D zawodników obydwu zespołów. Najlepszym zawodnikiem pod tym względem okazał hades na którym oprzemy nasz typ. Polski killer w sobotnim spotkaniu powinien być wiodącą postacią jeśli chodzi o ilość trafień. Aby nasz typ okazał się trafny w spotkaniu hades musi zabić 20 razy. Jest to tym bardziej prawdopodobne biorąc pod uwagę jak zacięte będzie to spotkanie. Ilość rund powinna wynosić przynajmniej 25 więc prosta kalkulacja wskazuje, że hades musi sfragować w przynajmniej 20 z nich. Uwzględniając wskaźnik obrażeń ADR 72.4 HP na rundę typ wskazuje na dużą poprawność.

Dodatkowo typ, w którym gracz obstawi rozpędzone 9INE jako mistrza świata w CS GO u bukmachera Fortuna wyceniany jest po najwyższym kursie 35. Dodatkowo u bukmacherów można już obstawiać choćby typy związane ze zwycięzcą meczu 9INE – Liquid, a także zakłady na poszczególne mapy.

Dwie następne selekcję w naszym kuponie wskazują na liczbę rund w meczu. NaVi z Team Gamerlegion jak również Heroic z Faze Clan to spotkania wyrównane co wskazuje na kurde h2h. Patrzą na poprzednie turnieje NaVi jest topową drużyna ale S1mple i spółka powoli się rozpędzając. Pierwsze mecze na turnieju powodują mobilizację wśród zespołów, która przełoży się na walkę w każdej rundzie i wyrównany końcowy wynik. Aby kupon nasz kupon akumulowany okazał się trafny przegrana drużyna musi zdobyć przynajmniej odpowiednio 9 oraz 10 rund.

9INE – Team Liquid – kursy bukmacherskie (13.05.2023)

Zestawienie wyżej notowanej w rankingu HLTV drużyny Liquid z bardzo dobrze prosperującym 9INE spowodowało wypłaszczenie kursów. Żaden z zespołów nie jest faworytem tego starcia i mnożniki kursowe u operatorów zakładów wzajemnych wskazują kurs około 1.90 na obydwie ekipy.

Licencjonowany bukmacher Betfan na zwycięstwo w meczu 9INE – Team Liquid przygotował następujące współczynniki kursowe:

 • 9 INE – 1.94
 • Team Liquid – 1.80

Dodatkowo możemy obstawiać także w Totalbet kursy na ilość rund w pierwszej mapie:

 • poniżej 26.5 – kurs 1.83
 • powyżej 26.5 – kurs 1.88

9INE – Team Liquid obstawianie – jakiego bukmachera wybrać?

Obstawiając pierwsze spotkanie fazy legend na Paris Major 2023 musimy uwzględnić ryzyko jakie niosą mecze tego formatu. Przy wyborze selekcji do kuponu warto zwrócić uwagę na porównania kursowe między operatorami zakładów wzajemnych. My rekomendujemy wybrać bukmachera Totalbet, gdzie możecie zagrać swój pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do 200 zł.

Dobierając najwyższe mnożniki kursowe (tak prezentują się w Totalbet) możemy wygrać potencjalnie najwięcej wybierając do kuponu taki sam zakład jak u konkurencyjnego operatora zakładów wzajemnych.

9INE – Team Liquid – zestawienia statystyk

Po wygranej Teamu Liquid nad zespołem Grayhound Ci pierwsi zdobywają przepustkę do grupy 16 najlepszych teamów świata. Warto zaznaczyć, że Amerykanie pokonali swoich rywali 2:0 dwukrotnie do 9 kolejno na mapie Anubis oraz Inferno. Polska formacja 9INE ogrywając Vitality uzyskała miano legend przez co czekała no przydział drużyny z fazy pretendentów. Na początek przejdźmy do składów obydwu drużyn.

9INE:

 • Kylar (1.13)
 • mynio (1.13)
 • Kei (1.06)
 • hades (1.05)
 • Goofy (0.94)

Liquid:

 • YEKINDAR (1.15)
 • EliGE (1.14)
 • NAF (1.09)
 • oSee (1.06)
 • nitr0 (0.96)

Obok nicków zawodników umieszczone zostało K/D (kill/death). Jest to stosunek zabójstw do śmierci, który pokazuje który zawodnik najwięcej razy fragował, dając się przy tym najmniej razy zastrzelić.

Przyjrzyjmy się następnie rankingowi HLTV, w którym to Team Liquid zajmuje #7 lokatę a polski zespół #17. W zestawieniu H2H bukmacherzy nie wystawili mnożników kursowych wskazujących na dominację amerykanów. Kursy są do siebie bardzo zbliżone. To 9INE wygrało decydujące 3 z 5 meczów i nie musiało zabiegać o kwalifikację. W spotkaniu tej rangi na największym turnieju świata w Counter Strika zdecyduje dyspozycja dnia, doświadczenie turniejowe oraz mapa na której zostanie rozegrany mecz, który jest w formacie BO1 (best of 1).

Biorąc pod uwagę ostatnie 3 miesiące polska formacja 9INE w najlepszej dyspozycji jest na mapach:

 • Vertigo 21 zwycięstw 3 porażki => 87.5% zwycięstw
 • Nuke 13 zwycięstw 2 porażki => 86.7% zwycięstw
 • Anubis 8 zwycięstw 2 porażki => 80.0% zwycięstw

Przeprowadzając taką samą statystykę dla drużyny Liquid zobaczymy:

 • Anubis 3 zwycięstwa 1 porażka => 75.0% zwycięstw
 • Overpass 2 zwycięstwa 1 porażka=> 66.7% zwycięstw
 • Inferno, Mirage, Nuke średnio 57% zwycięstw

Polacy w ostatnim czasie rozegrali więcej spotkań i udowodnili, że na pokazanych przez nas mapach są naprawdę mocni. Piętą Achillesa jest mapa Ancient na której tylko 2 z 15 razy zdołaliśmy wygrać.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest trenerem polskiej drużyny 9INE?

Trenerem polskiej drużyny 9INE jest Piotr “nawrot” Nawrocki.

2️⃣ W do ilu zwycięstw będą rozgrywane spotkania 13 maja 2023 na Paris Major?

Spotkania na Paris Major 13 maja 2023 będą rozgrywane w systemie BO1 czyli do jednego zwycięstwa.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę