adamek khalidov gdzie ogl

Adamek – Khalidov: Transmisja – gdzie oglądać na żywo za darmo?

W sobotę 24. lutego czeka nas hitowe starcie w walce wieczoru pomiędzy Tomaszem Adamkiem, a Mamedem Khalidovem. Zapewne zastanawiasz się czy można oglądać transmisję z tego pojedynku na żywo za darmo? My mamy dla Was wyjątkową okazję – możliwość odebrania dostępu do transmisji z walki Adamek – Khalidov za jedyne 10 zł. Wystarczy wziąć udział w specjalnej ofercie bukmachera Fortuna. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

adamek khalidov 400 zl w superbet baner

400 zł za wygraną w walce wieczoru na Adamka lub Khalidova (do wyboru) w Superbet. Wystarczy otwarcie konta TUTAJ, wpłata min. 50 zł, zagranie na zwycięzce walki i poczekanie na rozstrzygnięcie. Pamiętaj że oferta działa do rozpoczęcia walki, czyli do godziny około 23:30. Sprawdź szczegółową instrukcję TUTAJ.

Adamek – Khalidov: gdzie oglądać na żywo?

Transmisja live z hitowej walki: Adamek – Khalidov dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie PPV na kswepic.tv oraz na CANAL+ online. Pojedynek oglądać można tylko za pomocą streama. Link do oglądania na żywo Adamek – Khalidov dostaną jedynie zarejestrowani użytkownicy oficjalnej strony kswepic.tv.

400 zl ksw epic fortuna

Dodatkowo trzeba wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. My jednak mamy sposób jak oglądać hitową walkę wieczoru pomiędzy Tomkiem, a Mamedem w znacznie tańszej cenie, a nawet za darmo!

Adamek – Khalidov transmisja za 10 zł w Fortuna

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego pojedynku pomiędzy Adamkiem, a Khalidovem przygotował dla użytkowników świetną okazję! Można odebrać dostęp do transmisji z walki za jedyne 10 zł!

Warunki do spełnienia są bardzo proste, a my mamy sposób, aby maksymalnie wykorzystać tę okazję.

Adamek – Khalidov: jak oglądać na żywo za darmo?

  • załóż konto w Fortuna z tego LINKU lub używając hasła o treści BETSIDE w formularzu do zakładania konta
  • dokonaj depozytu w kwocie minimum 25 zł na nowe Konto Gracza
  • zagraj pierwszy kupon za minimum 10 zł składający się z minimum 2 zdarzeń związanych z galą w Gliwicach (może być na przykład walka Adamek – Khalidov i jedna inna)

Po spełnieniu tych 3 prostych kroków otrzymasz możliwość odebrania darmowego streama z walki Adamek – Khalidov. Bukmacher Fortuna po realizacji tych warunków wyśle dostęp do transmisji z walki mailowo lub na SMS-a. Pamiętaj, że oferta ograniczona jest do 150. pierwszych osób, więc trzeba się spieszyć!

Mowa tutaj o darmowym oglądaniu, albowiem kiedy zweryfikujesz konto na eFortuna otrzymasz darmowe 20 zł, więc tak naprawdę pokrywa to Twój wkład w kupon 10 zł + dodatkowe 10 zł!

Czy walka Adamek – Khalidov będzie mieć darmowego streama?

Niestety nie pojedynek pomiędzy Adamkiem, a Khalidovem nie zostanie wyemitowany na darmowym streamie. My jednak polecamy wziąć udział w specjalnej akcji Fortuna, zdobyć dostęp do transmisji z walki Adamek – Khalidov i cieszyć się z możliwości darmowego oglądania.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Adamek – Khalidov na żywo?

Transmisję z hitowego pojedynku Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem na żywo możesz oglądać w systemie Pay-Per-View. Transmisję z walki przeprowadzi oficjalna strona federacji.

2️⃣ Czy można oglądać Adamek – Khalidov na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie walki Adamka z Khalidovem na żywo za darmo. Wystarczy, że założysz konto w Fortuna, wpłacisz minimum 25 zł i zagrasz kupon za 10 zł, a bukmacher wyśle Ci darmowy dostęp do streama z tego pojedynku.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę