Anglia, typy
depositphotos.com

Anglia – Islandia: typy, kursy, zapowiedź 07.06

Anglia – Islandia typy i kursy na mecz towarzyskie poprzedzający rozpoczynające się niedługo mistrzostwa Europy. Z drużyn zaangażowanych w to spotkanie, na Euro 2024 zagra tylko Anglia. Islandia odpadła w barażach. Kursy na Anglia – Islandia wskazują, że zdecydowanym faworytem meczu są Anglicy. Typy na Anglia – Islandia znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy!

300 PLN za wygraną Polski z Ukrainą
Zagraj za 2 zł na wygraną Biało-Czerwonych i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 PLN za wygraną Biało-Czerwonych z Ukrainą w meczu towarzyskim. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł i z regularnej oferty STS zagrać za 2 zł na wygraną Biało-Czerwonych. Wybór poprawny? Na Twoje konto wpada 300 zł!

Anglia – Islandia: typy bukmacherskie

Anglicy na zeszłym Euro zostali wicemistrzami. Nie da się ukryć, że skoro zaszli aż do finału i prowadzili w nim grając na własnym terenie – porażka w końcowym rozrachunku jest dla nich niedosytem. Na tegorocznym Euro na pewno również będą mierzyć w medal, a mają ku temu predyspozycje. W kwalifikacjach mierzyli się z Włochami i dwukrotnie Italię pokonali!

Anglia powyżej 2.5 gola
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.65

Kursy mogą ulec zmianie

Reprezentacja Anglii średnio w swojej grupie kwalifikacyjnej strzelała 2,75 gola na mecz. A miała w niej Włochów i Ukrainę – dwie ekipy na dużo wyższym poziomie niż dzisiejsza Islandia. Nasz typ na Anglia – Islandia to powyżej 2,5 gola gospodarzy. Islandczycy jeszcze do niedawna słynęli ze świetnej defensywy. Absolutnie ten atut zaprzepaścili, przez co są już bardzo mierną europejską reprezentacją.

Anglia – Islandia: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Anglia – Islandia:

  • Kurs na wygraną Anglii: 1.13
  • Kurs na remis: 8.00
  • Kurs na wygraną Islandii: 19.00

Ze względu na popularność meczu, bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Anglia – Islandia. Z oferty jasno wynika, że faworytem meczu są wicemistrzowie Europy, na których współczynniki wynoszą od 1.10 do 1.13. Mnożniki na remis w pojedynku zawierają się w przedziale od 7.10 do 8.00. Współczynniki na zwycięstwo Islandii znajdują się w zakresie od 13.00 do 19.00.

Najwyższy kurs na wygraną Anglii proponuje bukmacher STS i wynosi on 1.13. Natomiast najwyższa wartość współczynnika na zwycięstwo Islandii to 19.00 i znajduje się w ofercie forBET.

Anglia – Islandia: zapowiedź meczu

Ostateczny sprawdzian Anglików przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy. Mecz na podbudowanie morale. Islandia gra naprawdę miernie, szczególnie poza własnym stadionem. Nie zdziwi nas kanonada. Mecz odbędzie się 7 czerwca o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę