Anglia Macedonia transmisje

Anglia – Macedonia Północna: Eliminacje Euro, gdzie oglądać transmisję online na żywo (19.06.23)

W poniedziałek 19.06.23 o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie Anglia – Macedonia Północna w ramach eliminacji Mistrzostw Europy (Euro 2024). Murowanym faworytem tego meczu jest ekipa Garetha Southgate’a. Ci pokonali już Włochów i Ukraińców, więc z rywalem pokroju Macedonii powinni sobie bez problemu poradzić. Sprawdźcie gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Anglia – Macedonia Północna. Z artykuły dowiedzie się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Anglia - Macedonia Północna (19.06.23)
Kiedy mecz? poniedziałek, 19.06.2023
O której i gdzie transmisja? od 20:30 na Polsat Sport Ekstra lub Polsat Box Go

Anglia – Macedonia Północna: gdzie oglądać na żywo?

Anglicy nie powinni mieć najmniejszych problemów, by pokonać Macedonię Północną w meczu eliminacji Euro 2024. Jednak w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć największe gwiazdy angielskiej piłki, a co za tym idzie sporo bramek. Właśnie dlatego warto rozważyć odpalenie tego spotkania na swoim odbiorniku. Transmisja meczu Anglia – Macedonia Północna w telewizji dostępna jest na kanale Polsat Sport Ekstra. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki usłudze oferowanej przez Polsat.

Anglia – Macedonia Północna: transmisja online

Stream meczu Anglia – Macedonia Północna dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do kanału Polsat Sport Premium 1, warto zainteresować się ofertą Polsat Box Go, który jako jedyny oferuje transmisje meczu Anglia – Macedonia Północna.

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Anglia – Macedonia Północna (19.06.2023)?

Mecz Anglii z Macedonią Północną można obejrzeć na kanale Polsat Sport Ekstra oraz w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Anglia – Macedonia Północna?

Spotkanie Anglików z Macedończykami odbędzie się w poniedziałek, 19.06.23 o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę