Argentyna, typy
depositphotos.com

Argentyna – Peru: typy, kursy, zapowiedź 30.06

Argentyna – Peru typy i kursy na pierwszy mecz ostatniej kolejki Copa America. Ekipy znajdują się na absolutnie odmiennych biegunach grupy. Kursy na Argentyna – Peru wskazują, że sporym faworytem meczu są właśnie Argentyńczycy. Typy na Argentyna – Peru znajdziecie w poniższym artykule, zapraszamy do sprawdzenia!

300 zł za JEDNEGO gola: Hiszpania - Gruzja
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Hiszpania - Gruzja i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

Argentyna – Peru: typy bukmacherskie

Argentyna ma już zapewniony awans do dalszej fazy turnieju. Jednak w teorii nie wywalczyła ona sobie jeszcze pierwszej lokaty, więc ma się o co bić. W przypadku równej liczby punktów kryterium determinującym jest bilans bramkowy. Jeżeli Argentyna swój mecz przegra, a Kanada wygra z Chile to takie zjawisko właśnie będzie miało miejsce. Aczkolwiek zakładamy, że faworyci będą chcieli go uniknąć.

Nie da się ukryć, że Peru po prostu ostatnio zawodzi. Chociaż dla tej ekipy sukcesem i tak jest zdobycie punktu w spotkaniu z Chile. Jednak dzisiaj dodatkowo będzie osłabione z powody braku podstawowego obrońcy, który w poprzednim meczu otrzymał czerwoną kartkę. Nasz typ na Argentyna – Peru to wygrana Argentyny i więcej rzutów rożnych tej drużyny.

Argentyna – Peru: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Argentyna – Peru:

  • Kurs na wygraną Argentyny: 1.50
  • Kurs na remis: 4.25
  • Kurs na wygraną Peru: 7.50

Po przeprowadzeniu analiz, bukmacherzy wystawili już kursy na Argentyna – Peru. Jasno z nich wynika, że faworytem meczu jest Argentyna, na zwycięstwo której współczynniki zaczynają się od 1.44, a kończą na 1.50. Kurs na podział punktów zawierają się w przedziale od 4.00 do 4.25. Mnożniki na wygraną Peru znajdują się w zakresie od 6.90 do 7.40.

Najwyższy kurs na wygraną Argentyny proponuje bukmacher STS i wartość ta wynosi 1.50. Natomiast największy mnożnik na zwycięstwo Peru znajduje się w ofercie Superbet i jest to 7.50.

Argentyna – Peru: zapowiedź meczu

Spotkanie, które Argentynie może dać dobrą pozycję wyjściową w fazie play-off. Peru natomiast – w przypadku wygranej – mogłoby się jeszcze pokusić o awans, jednak musiałoby liczyć na wygraną Chile z Kanadą. Spotkanie odbędzie się 30 czerwca o godzinie 2:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę