Porto, typy

Arsenal – Porto: typy, kursy, zapowiedź 12.03

Arsenal – Porto typy i kursy na mecz rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. W pierwszym spotkaniu zespół z Portugalii wygrał 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry. Kursy na Arsenal – Porto wskazują, że zdecydowanym faworytem rewanżu są gospodarze, ale nie ma się co dziwić, albowiem to oni muszą gonić wynik w tym dwumeczu. Przeanalizowaliśmy ostatnie spotkania obu ekip i wybraliśmy typy na Arsenal – Porto, które znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszamy do sprawdzenia!

300 gol arsenal lub porto sts baner

W STS możesz odebrać 300 zł za gola Arsenalu lub Porto (do wyboru). Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na drużynę z choćby jednym golem, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł. Jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

Arsenal – Porto: typy bukmacherskie

Arsenal przez cały czas trwania tegorocznej edycji Ligi Mistrzów imponuje grą na własnym stadionie. W fazie grupowej wygrał wszystkie mecze jednocześnie wykręcając bilans bramkowy 12:0. Najpierw pokonał on 4:0 PSV, następnie 2:0 Sevillę i na koniec aż 6:0 Lens. Typowanie zwycięstwa tej drużyny dzisiaj jest dosyć oczywistym i zapewne popularnym zakładem. Szczególnie, że pierwszy mecz był dosyć wyrównany i nie musiał się kończyć wygraną Portugalczyków.

image 3

Spodziewamy się, że dzisiaj Arsenal również da popis swoich umiejętności. Nasz typ na mecz Arsenal – Porto to awans Arsenalu w regulaminowym czasie gry. Porto nawet w lidze portugalskiej trochę zawodzi, jednak ostatnie mecze miało naprawdę niezłe. Niemniej – Arsenal tak samo. Wygrane 6:0 z Sheffield i 4:1 z Newcastle robią wrażenie. Uważamy, że zespół z Anglii będzie w stanie odwrócić losy dwumeczu jeszcze w regulaminowym czasie gry.

750X200 BETSIDE ARSENAL PORTO

W specjalnej ofercie bukmachera Totalbet tylko dla czytelników Betside.pl możesz odebrać 176 zł na konto główne przy wkładzie zaledwie 1 zł! Wystarczy otwarcie nowego konta TUTAJ – wpłata na poziomie minimum 50 zł i zagranie za 1 zł na ponad 1.5 gola w meczu Arsenal – Porto z regularnej oferty. Jeżeli w meczu będą minimum 2 gole na Twoje konto trafi 176 zł w GOTÓWCE. Jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

Arsenal – Porto: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Arsenal – Porto:

  • Kurs na wygraną Arsenalu: 1.25
  • Kurs na remis: 7.00
  • Kurs na wygraną Porto: 14.50

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Arsenal – Porto. Z przedstawionych ofert jasno wynika, że zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze, na których kursy zawierają się w przedziale od 1.20 do 1.25. Współczynniki na remis zostały określone na poziomie od 6.00 do 7.00. Natomiast mnożniki na wygraną underdoga zawierają się w zakresie od 12.00 do 14.50.

Wysoki kurs na wygraną Arsenalu proponuje bukmacher Superbet. Jego wysokość wynosi 1.25. Natomiast największa wartość współczynnika na zwycięstwo Porto znajduje się u bukmachera LVBet i wynosi ona 14.50.

Najwyższy kurs 150.00 na Arsenal – Porto w Superbet

Bukmacher Superbet dla nowych Graczy z okazji meczu pomiędzy Arsenalem Londym, a FC Porto przygotował najwyższy kurs 150.00 na wygraną w tym meczu. Wystarczy wskazać, która ekipa wygra w regulaminowym czasie gry za symboliczne 2 zł, a na Twoje konto może trafić 300 zł darmowej kasy!

arsenal porto 300 zl w sb baner

Aby skorzystać z tej oferty najlepszego kursu 150.00 na Arsenal – FC Porto wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na wygraną Arsenalu lub Porto (do wyboru). Jeżeli wybór będzie poprawny w ciągu 72h od zakończenia meczu otrzymasz 300 zł (kurs 150.00 x stawka 2 zł).

Arsenal – Porto: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy Arsenalem Londyn, a FC Porto będzie rewanżowym starciem 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mimo że Porto ma jednobramkową zaliczkę z pierwszego spotkania to i tak nie jest ono faworytem do awansu. Spotkanie odbędzie się 12 marca o godzinie 21:00 i to właśnie drużyna Kanonierów od startu meczu będzie gonić i z pewnością biorąc pod uwagę w jakiej formie są w tym sezonie mają na to duże szanse. Czy to im się uda? Przekonamy się najpewniej około godziny 23:00 we wtorek.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę