Aston Villa - Arsenal typy

Aston Villa – Arsenal: Typy, kursy, zapowiedź 09.12

Aston Villa – Arsenal typy i kursy na spotkanie szesnastej kolejki angielskiej Premier League. Zmierzą się w nim dwie drużyny z czuba tabeli, także niewątpliwie będzie to zacięte widowisko. Kursy na Aston Villa – Arsenal pokazują, że nieznacznym faworytem spotkania są goście. My jednak lubimy podążać swoją własną drogą i nie będziemy tutaj obstawiać wygranej Arsenalu. Typy na Aston Villa – Arsenal znajdziecie w artykule poniżej.

Aston Villa – Arsenal: typy bukmacherskie

Gospodarze znajdują się na trzecim miejscu w tabeli, a niedawno niespodziewanie pokonali na własnym stadionie Manchester City. Typowanie ich zwycięstwa w tamtym spotkaniu było raczej rzadkim procederem podejmowanym przez typerów. Jednakowoż Aston Villa pokazała się z naprawdę dobrej strony i powiedzenie, że wygrała dużym szczęściem byłoby kłamstwem. Arsenal natomiast w ostatniej kolejce ligowej niesamowicie męczył się na wyjeździe z Luton znajdującym się w strefie spadkowej. Drużyna z Londynu wygrała 3:4 po bramce w doliczonym czasie gry.

Uważamy, że Arsenal jest trochę przeceniony przez bukmacherów. Nasz typ na mecz Aston Villa – Arsenal to wygrana Aston Villi w zakładzie bez remisu. Gospodarze na własnym stadionie wygrali do tej pory wszystkie siedem rozegranych spotkań ligowych. Do tego można dodać wszystkie trzy mecze w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Bezsprzecznie są oni w niesamowitej formie. Arsenal natomiast w meczach wyjazdowych nie pokazuje się z dobrej strony, co było widać chociażby w przywołanym już spotkaniu z Luton. Zwycięstwa nie są w żaden sposób przekonujące, więc dzisiaj gra na tak trudnym terenie może okazać się bezlitosna w skutkach.

Aston Villa – Arsenal: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na spotkanie Aston Villa – Arsenal

  • Kurs na zwycięstwo Aston Villi: 3.45
  • Kurs na remis: 3.75
  • Kurs na zwycięstwo Arsenalu: 2.14

Na podstawie wyników analiz zespołu analityków, bukmacherzy wystawili już kursy na Aston Villa – Arsenal. Wynika z nich, że nieznacznym faworytem spotkania są goście, a kurs na nich oscyluje od 2.05 do 2.14. Podział punktów został wyceniony przez speców na zakres kursów od 3.45 do 3.75. Zwycięstwo Aston Villi jest nagradzane współczynnikiem od 3.20 do 3.45.

Najwyższy kurs na wygraną Aston Villi proponuje bukmacher LVBet, współczynnik wynosi 3.45. Natomiast najwyższy kurs na wygraną Arsenalu można znaleźć u bukmachera eTOTO i jest on równy 2.14.

Aston Villa – Arsenal zapowiedź

Bardzo ważne spotkanie w kontekście układu górnej części tabeli. Mecz Aston Villa – Arsenal w ramach szesnastej kolejki Premier League odbędzie się 9 grudnia o godzinie 18:30 na Villa Park. Sędzią głównym spotkania będzie Jarred Gillett. Wydaje się, że Arsenal powinien sięgnąć po wygraną, ale nie można skreślać także Aston Villi. Sprawdź także typy na Premier League.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę