atalanta milan typy

Atalanta – AC Milan: Typy, kursy, zapowiedź 09.12

Atalanta – AC Milan typy i kursy na spotkanie 15 kolejki włoskiej Serie A. Obie drużyny znajdują się w górnej części tabeli, aczkolwiek Atalanta przeżywa ostatnio lekki kryzys. Kursy na Atalanta – AC Milan są dosyć wyrównane w kontekście 1X2. W tym artykule zaproponujemy jednak inny zakład. Typy na Atalanta – AC Milan znajdziecie w poniższym tekście.

Atalanta – AC Milan: typy bukmacherskie

Atalanta przeżywa ostatnio trudniejszy okres w krajowych rozgrywkach. Z tego powodu typy na wygraną tej drużyny w takim starciu są obarczone sporym ryzykiem. AC Milan natomiast nie popisał się w ostatnim domowym starciu z Borussią Dortmund, w którym według kursów był faworytem. Z tego powodu drużyna będzie musiała w pełni skupić się na ostatnim spotkaniu w fazie grupowej Ligi Mistrzów – z Newcastle. Ze względu na formę i uwarunkowania zewnętrznoligowe – obstawianie zwycięzcy tej konfrontacji może być zwyczajnie trudne.

Uważamy, że to spotkanie powinno być względnie otwartym pojedynkiem. Nasz typ na mecz Atalanta – AC Milan to powyżej 2,5 bramki w spotkaniu. Gospodarze ostatnio tracą bramki na potęgę. Trzy w wyjazdowym meczu z Torino, dwie u siebie z Napoli i również dwie u siebie z Interem Mediolan. Jednak gra ofensywna nadal im wychodzi. Podobnie sytuacja wygląda w Milanie, klub zmaga się z plagą kontuzji, przez co bardzo mocno ucierpiała formacja obronna. Środek obrony nie jest monolitem co wymiernie wpływa na liczbę traconych bramek. Mimo tego – formacje ofensywne dalej dają radę, więc zakładamy, że dorzucą coś od siebie z przodu.

Atalanta – AC Milan: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na spotkanie Atalanta – AC Milan:

  • Kurs na wygraną Atalanty: 2.60
  • Kurs na remis w meczu: 3.37
  • Kurs na wygraną AC Milanu: 3.02

Bukmacherzy już od pewnego czasu posiadają w swoich ofertach kursy na Atalanta – AC Milan. Analizując je można dojść do wniosku, że według nich spotkanie to nie ma wyraźnego faworyta. Kurs na Atalantę oscyluje od 2.42 do 2.60. Zwycięstwo gości natomiast wyceniane jest w granicach od 2.85 do 3.02. Podział punktów w tym spotkaniu oszacowany został na współczynnik kursowy od 3.05 do 3.37.

Najwyższy kurs na wygraną Atalanty oferuje bukmacher LVBet i wynosi on 2.60. W przypadku zwycięstwa gości, czyli AC Milanu, najwyższą wartość współczynnika wystawił Totalbet i wynosi on 3.02.

Atalanta – AC Milan: zapowiedź meczu

Teoretycznie będzie to spotkanie o sześć punktów. Praktycznie natomiast obie drużyny mają swoje problemy i zastanawiające jest z jakim nastawieniem wyjdą na ten mecz. Pojedynek odbędzie się 9 grudnia o godzinie 18:00 na Gewiss Stadium w Bergamo. Spotkanie odbędzie się w ramach piętnastej kolejki włoskiej Serie A, a sędzią pojedynku będzie Federico La Penna.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę