300 AUSTRIA LECH
Austria Wiedeń - Legia Warszawa kurs 150.00 w promocji Fortuna (17.08)

Austria Wiedeń – Legia Warszawa kurs 150.00 w promocji Fortuna (17.08.23)

W czwartek Legia Warszawa w Wiedniu rozegra rewanżowe spotkanie IV rundy eliminacji Ligi Konferencji. Przeciwnikiem będzie Austria Wiedeń, a Wojskowi muszą myśleć o zdobywaniu bramek, aby gonić wynik w dwumeczu. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której jednego gola Legii z Austrią (17.08) możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00. Wystarczy stawka 2 zł, a na Twoje konto trafi 300 zł premii finansowej, jeżeli Wojskowi przynajmniej raz trafią do bramki rywala. Jak skorzystać z promocji Fortuna kurs 150.00 na Austria Wiedeń – Legia Warszawa dowiesz się z naszego artykułu.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Austria Wiedeń – Legia Warszawa kurs 150.00 w promocji Fortuna (17.08)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w rewanżowym meczu 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji pomiędzy Austrią Wiedeń, a Legią Warszawa przygotował specjalną promocję, w której jednego gola Wojskowych w tym pojedynku możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00.

Podstawowym warunkiem możliwości zagrania z kursem 150.00 bramki Legii Warszawa z Austrią Wiedeń jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak zagrać z kursem 150.00 gola Legii Warszawa z Austrią Wiedeń (17.08) w promocji bukmachera Fortuna:

  • załóż nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Legii Warszawa z Austrią Wiedeń (17.08) ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za gola Legii z Austrią Wiedeń (17.08.23)?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na minimum jedną bramkę zdobytą przez Legię Warszawa w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Konferencji z Austrią Wiedeń to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na gola Legii z Austrią w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: Legia Warszawa powyżej 0.5 gola w meczu z Austrią (kurs 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na gola Legii Warszawa z Austrią Wiedeń (17.08) z najlepszym kursem 150.00 możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Austria Wiedeń – Legia Warszawa kurs 150.00 w promocji Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste jako że nagroda z kursu 150.00 na Austria Wiedeń – Legia Warszawa jest przyznawana w punktach FKP bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja bukmacherska na mecz Austria – Legia (17.08)?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie jednego gola zdobytego przez Legię w starciu rewanżowym z Austrią to polecamy wykorzystać promocję bukmachera Fortuna, w której możesz zagrać na bramkę Wojskowych z najwyższym kursem 150.00.

2️⃣ Jaka maksymalna stawka zakładu do promocji Fortuna na Austria – Legia (17.08)?

Maksymalnie za ile możesz zagrać z kursem 150.00 gola Legii Warszawa w meczu z Austrią Wiedeń to 2 zł. Wiąże się to z wygraną w promocji z bonusem 300 zł (150.00 x 2 zł = 300 zł).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę