Alkmaar - Legia typy, kursy

AZ Alkmaar – Legia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 05.10

W czwartek Legia Warszawa w meczu 2 kolejki Ligi Konferencji Europy zmierzy się na wyjeździe z holenderskim AZ Alkmaar. My już wiemy, jak bukmacherzy wycenili kursy na spotkanie AZ Alkmaar – Legia Warszawa. W naszym artykule je analizujemy i prezentujemy typy na Alkmaar – Legia Warszawa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

AZ Alkmaar – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Przechodząc do najważniejszego czyli do typów na mecz AZ Alkmaar – Legia Warszawa warto przede wszystkim przyglądnąć się pierwszym spotkaniom obu klubów w europejskich pucharach. AZ Alkmaar tak naprawdę nie do końca chyba dalej wie co wydarzyło się w starciu ze Zrnijskim, albowiem prowadzili do przerwy 3:0, aby przegrać 3:4. Był to bardzo dziwny mecz, przez co też szanse w grupie zdecydowanie wyrównały się. Legia natomiast ograła Aston Villę i to w bardzo dobrym stylu. Wojskowi nie dali sprowadzać się do defensywy, a raczej grali z angielskim klubem jak równy z równym, dobrą ofensywną piłkę.

My na mecz AZ Alkmaar – Legia Warszawa wybieramy typ na BTTS w meczu (obie strzelą gola). Dlaczego taki bet? Jeżeli spojrzymy na grę defensywną Wojskowych w tym sezonie łatwo zauważyć, że są tam spore kłopoty. Legia stawia raczej na ofensywną piłkę przez co traci sporo goli. Alkmaar grający u siebie to będzie trudny orzech do zgryzienia i niewątpliwie strzeli co najmniej jednego gola w tym meczu. Dodatkowo jak wspomnieliśmy Legia gra bardzo ofensywnie, a w meczu z Aston Villą pokazali, że w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Tutaj będzie nieco ciężej i o wygraną będzie naszym zdaniem bardzo ciężko, ale gola spokojnie powinni zdobyć i powalczyć choćby o 1 bardzo cenny punkt, który w dalszym ciągu dawałaby spore szanse na wyjście z grupy.

LOGO 1 1

Pamiętajcie, że dodatkowo możecie skorzystać ze specjalnej oferty w Fortuna, w której za choćby jednego gola zdobytego przez Legię Warszawa można odebrać 300 zł, przy stawce zaledwie 2 zł! Jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

AZ Alkmaar – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

W swoich ofertach bukmacherzy po wycenie analityków przedstawili już kursy na spotkanie AZ Alkmaar – Legia Warszawa. Jasno z nich wynika, że faworytem do wygrania meczu jest AZ Alkmaar (kursy oscylują od 1.66 do 1.71). Na Legię Warszawa natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 4.90 – 4.99. Remis w meczu AZ Alkmaar – Legia Warszawa to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 4.10.

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na 1X2 w meczu AZ Alkmaar – Legia Warszawa:

AZ AlkmaarRemisLegia Warszawa
Kurs 1.71Kurs 4.10Kurs 4.99

Najwyższy kurs na wygraną AZ Alkmaar oferuje bukmacher Fortuna – 1.71, natomiast najlepsze kursy na zwycięstwo polskiej Legii Warszawa ma bukmacher Etoto – 4.99.

Kursy na gole w meczu AZ Alkmaar – Legia Warszawa

Dodatkowo warto przyglądnąć się kursom na gole w meczu AZ Alkmaar – Legia Warszawa. Te mają ciekawe i wysokie mnożniki. Na przykład over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie 1.64 w Etoto i wydaje się, że jest to idealny typ na to spotkanie do kuponu AKO lub double.

Poniżej zestawienie kursowe na gole AZ Alkmaar – Legia Warszawa:

Poniżej 1.5 gola4.40 – Fortuna
Powyżej 1.5 gola1.22 – Superbet
Poniżej 2.5 gola2.55 – Etoto
Powyżej 2.5 gola1.64 – Etoto
Poniżej 3.5 gola1.49 – forBET
Powyżej 3.5 gola2.65 – Totalbet

Dodatkowo BTTS w meczu AZ Alkmaar – Legia Warszawa to wycena 1.70, a brak BTTS-u w tym spotkaniu to kurs 2.20 w Superbet.

AZ Alkmaar – Legia Warszawa zapowiedź

W czwartek 5 października o 21:00 na stadionie AFAS Stadion w Alkmaar w 2 kolejce Ligi Konferencji Europy AZ Alkmaar zmierzy się z Legią Warszawa. Oczywiście to drużyna z Holandii ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak jak pokazała 1 kolejka możemy oczekiwać także niespodzianki.

200 na legie z az

Alkmaar przegrał ze Zrnijskim, a Legia Warszawa pokonała Aston Villę. Były to wyniki, w których wygrywali underdodzy i nie będziemy mieli nic przeciwko, jeżeli i dzisiaj będziemy świadkami zwycięstwa drużyny niefaworyzowanej.

AZ Alkmaar – Legia Warszawa przewidywane składy

Poniżej prezentujemy przewidywane składy na hitowe starcie 2 kolejki piłkarskiej Ligi Konferencji Europy, w którym AZ Alkmaar zmierzy się na własnym obiekcie z polską Legią Warszawa.

AZ Alkmaar: Ryan, Sugawara, Bazoer, Penetra, Wolfe, Clasie, de Wit, Minjnans, Lahdo, Van Brederode, Pavlidis

Legia Warszawa: Tobiasz, Pankov, Augustyniak, Ribeiro, Ślisz, Elitim, Wszołek, Kun, Josue, Muci, Gual

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Alkmaar – Legia?

Według nas warte uwagi typy na Alkmaar – Legia to te na BTTS w meczu. Obie ekipy mają silną ofensywę i spokojnie powinny strzelić po co najmniej jednej bramce. Wybieramy typ na over BTTS w meczu Alkmaar – Legia.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Alkmaar – Legia?

Najlepsze kursy na AZ Alkmaar – Legia Warszawa posiada legalny bukmacher Fortuna. Ten operator zakładów wzajemnych posiada najlepsze kursy w przedziale 1.25 – 2.70 na Alkmaar – Legia.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę