Barcelona - Antwerp kurs 150.00 w Fortuna (19.09)

Barcelona – Antwerp kurs 150.00 w promocji Fortuna (19.09)

We wtorek w piłkarskiej Lidze Mistrzów FC Barcelona rozpocznie swoje zmagania w nowym sezonie. Duma Katalonii w pierwszym meczu podejmie belgijski Antwerp, a z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz w niej zagrać na wygraną Barcelony z Antwerp z najwyższym kursem 150.00. Dzięki te wkładając 2 zł w pewniaka, czyli zwycięstwo Barcy masz szansę otrzymać aż 300 zł premii finansowej na konto. Jak skorzystać z promocji Fortuna kurs 150.00 na Barcelona – Antwerp (19.09.23) dowiesz się z naszego artykułu.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Barcelona – Antwerp kurs 150.00 w promocji Fortuna (19.09)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się FC Barcelona z Antwerp przygotował specjalną promocję, w której wygraną Dumy Katalonii w tym pojedynku możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00.

Podstawowym warunkiem możliwości zagrania z kursem 150.00 wygranej FC Barcelony z Antwerp w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak zagrać z kursem 150.00 wygraną FC Barcelony z Antwerp w promocji bukmachera Fortuna:

  • załóż nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną FC Barcelony z Antwerp (19.09)ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za zwycięstwo Barcelony z Antwerp (19.09.23)?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na zwycięstwo FC Barcelony z Antwerp w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na wygraną Barcelony z Antwerp w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: wygrana Barcelony z Antwerp (kurs 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na zwycięstwo FC Barcelony z Antwerp z najlepszym kursem 150.00 możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Barcelona – Antwerp kurs 150.00 w promocji Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste jako że nagroda z kursu 150.00 na Barcelona – Antwerp jest przyznawana w punktach FKP bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja na mecz Barcelona – Antwerp (19.09)?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie wygraną FC Barcelony z Antwerp to polecamy wykorzystać promocję bukmachera Fortuna, w której możesz zagrać na Dumy Katalonii z najwyższym kursem 150.00.

2️⃣ Jaka maksymalna stawka zakładu do promocji Fortuna na Barca – Antwerp (19.09)?

Maksymalnie za ile możesz zagrać z kursem 150.00 wygraną Barcelony z Antwerp to 2 zł. Wiąże się to z wygraną w promocji z bonusem 300 zł (150.00 x 2 zł = 300 zł).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę