150 na barcelona real

Barcelona – Atletico Madryt bonus 300 zł w promocji Superbet (23.04.23)

W niedzielę w hitowym starciu 30. kolejki hiszpańskiej La Liga FC Barcelona podejmie Atletico Madryt. Duma Katalonii zmierza po tytuł mistrzowski, a Atletico walczy o drugą pozycję. Z okazji tego prestiżowego starcia legalny bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus 300 zł na FC Barcelona – Atletico Madryt. Aby go odebrać wystarczy zagrać zakład za 2 zł na minimum jednego gola w tym spotkaniu, a bukmacher pomnoży stawkę raz 150 i dopisze 300 zł do Twojego konta. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że jeden gol w tym spotkaniu wydaje się być pewniakiem i jest to idealna okazja do założenia nowego konta. Jak skorzystać z promocji Superbet na FC Barcelona – Atletico Madryt bonus 300 zł (23.04.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Barcelona – Atletico bonus 300 zł (23.04.23) w promocji Superbet

Z okazji hitowego starcia w 30. kolejce hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną, a Atletico Madryt legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 300 zł na gola w tym spotkaniu. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie bramki w meczu Barcelona – Atletico, w dniu 23. kwietnia 2023 roku z bonusem 300 zł w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola w meczu FC Barcelona – Atletico Madryt ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze bonus 300 zł (150.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najlepszym bonusem 300 zł na mecz FC Barcelona – Atletico Madryt (23.04.2023) w starciu 30. kolejki hiszpańskiej La Liga możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FC Barcelona – Atletico Madryt bonus 300 zł w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której gola w meczu FC Barcelona – Atletico Madryt w dniu 23. kwietnia 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z bonusem 300 zł została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za bramkę w hitowym starciu FC Barcelona – Atletico Madryt w 30. kolejce hiszpańskiej La Liga.

Barcelona – Atletico Madryt bonus 300 zł (23.04) – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na hitowe starcie w 30. kolejce hiszpańskiej La Liga: FC Barcelona – Atletico Madryt (23.04) maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (bonus 300 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Atletico, a Barceloną, rozgrywanym w dniu 23. kwietnia 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Barcelona – Atletico Madryt (23.04)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 300 zł (150.00 x 2 zł) za gola w meczu FC Barcelona – Atletico Madryt w meczu 30. kolejki hiszpańskiej La Liga należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Barcelona – Atletico (23.04.23)?

Na hitowe starcie w 30. kolejce hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną, a Atletico Madryt najlepsza oferta promocji z najlepszym bonusem 300 zł została zaoferowana w Superbet. Możesz tam zagrać jedną bramkę w meczu, a w przypadku poprawnego typu otrzymasz 300 zł bonusu finansowego (150.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet bonus 300 zł na Barcelona – Atletico (23.04)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na hitowe starcie 30. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy Barceloną, a Atletico Madryt (23.04), ponieważ wygrana z mnożnikiem x 150 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 120 razy więcej na gola w tym prestiżowym spotkaniu. Jeżeli w meczu padnie minimum jedna bramka to otrzymasz 300 zł bonusu od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę