Barcelona - Real kurs 100 w promocji Totalbet

Barcelona – Real Madryt kurs 100.00 w promocji Totalbet (28.10)

W sobotę na hiszpańskich boiskach będziemy świadkami hitowego starcia, w którym FC Barcelona podejmie Real Madryt. Będzie to słynne El Clasico, a z tej okazji legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję bukmacherską z najwyższym kursem 100.00. Możesz za 1 zł zagrać na wygraną Barcy lub Realu (do wyboru) i jeżeli wybór okaże się trafny na Twoje konto depozytowe trafi 100 zł! O szczegółach promocji Totalbet kurs 100.00 na Barcelona – Real Madryt (28.10.23) dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Barcelona – Real Madryt kurs 100.00 w promocji Totalbet (28.10)

Z okazji hitowego starcia w hiszpańskiej La Liga, czyli tak zwanego El Clasico bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję dostępna tylko dla czytelników Betside.pl na mecz Barcelona – Real Madryt, w której dowolnego zwycięzce w tym spotkaniu możesz zagrać z najwyższym kursem 100.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty.

Kurs 100 na Barcelona – Real Madryt (28.10.23) – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 100.00 meczu Barcelona – Real Madryt u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania wygranej Barcelony lub Realu (do wyboru) z podwyżką kursową x 100.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 100.00 na Barcelona – Real Madryt krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka od 50 zł do 200 zł, składający się z maksymalnie 3 zdarzeń
  • Postaw prematch (przedmeczowo) zakład pojedynczy na wygraną Barcelony lub Realu Madryt (do wyboru) z oferty u bukmachera Totalbet
  • Stawka zakładu jaka zostanie policzona z kursem 100.00 to maksymalnie 1 zł
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 100.00 w formie premii 100 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz premię od depozytu do 5 000 zł. Kasę również możesz przeznaczyć np. na granie kolejnych pojedynków piłkarskich czy tenisowych.

Barcelona – Real Madryt kurs 100 w Totalbet: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której wygraną w El Clasico FC Barcelony lub Real Madryt (do wyboru) możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 100 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 100 zł na konto główne, jeżeli poprawnie wskażesz, kto wygra El Clasico (28.10.23).

Jakie zasady obrotu kursem 100.00 na Barcelona – Real Madryt (28.10.23)?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 100 na Barcelona – Real Madryt. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej za poprawne wskazanie zwycięzcy El Clasico pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt, rozgrywanym 28 października 2023 roku możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie kurs na Barcelona – Real Madryt (28.10.23)?

W promocji bukmachera Totalbet możesz grać kurs 100.00 na zakładzie na wygraną Barcelony lub Realu Madryt – do wyboru.

2️ Który bukmacher ma promocję na Barcelona – Real Madryt (28.10)?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na El Clasico: Barcelona – Real Madryt to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 100.00 z wygraną na konto główne za poprawne wskazanie zwycięzcy tego meczu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę