150 na 3 kolejke LM

Barcelona – Szachtar kurs 150.00 w promocji Superbet (25.10)

W środę FC Barcelona podejmie swojego trzeciego rywala w Lidze Mistrzów. Będzie to Szachtar Donieck i oczywiście to Duma Katalonii będzie zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania. W Superbet nowi typerzy mają super promocje bukmacherską, w której mogą zagrać wygraną Barcelony lub Szachtaru (do wyboru) z najwyższym kursem 150.00. Wystarczy zainwestować 2 zł w zwycięstwo największego pewniaka tej kolejki, czyli Barcelonę a masz szansę na 300 zł bonusu + 50 zł za Superprzewagę. O szczegółach tej promocji Superbet na Barcelona – Szachtar (25.10.23) możesz przeczytać w naszym artykule.

Barcelona – Szachtar kurs 150 w promocji Superbet (25.10.23)

Z okazji hitowego starcia w 3 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną, a Szachtarem legalny bukmacher Superbet przygotował wysoki kurs 150.00 na wygraną FC Barcelony lub Szachtaru (do wyboru) w tym spotkaniu (25.10.23). Dodatkowo promocja bukmachera Superbet obowiązuje na wszystkie spotkania 3. kolejki Ligi Mistrzów, więc możesz zdecydować się także na inny mecz, my natomiast pokazujemy przykład na starciu Barcelony z Szachtarem.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie kursu 150.00 na Barcelona – Szachtar lub dowolnego innego meczu 3. kolejki piłkarskiej UEFA Champions League w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Barcelony lub Szachtaru lub dowolnego zespołu w 3. kolejce Ligi Mistrzów ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • dodatkowo możesz otrzymać 50 zł jeżeli w meczu będzie Superprzewaga (prowadzenie różnicą minimum 2 goli)
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 150.00 na Barcelona – Szachtar w 3. kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Barcelona – Szachtar Superbet kurs 150.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na wygraną Barcelony lub Szachtaru w 3 kolejce Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 150 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za 3. kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Barcelona – Szachtar (25.10)?

Na starcie w 3 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną, a Szachtarem najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną Barcelony lub Szachtaru, lub remisu (do wyboru) odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (kurs 150.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na Barcelona – Szachtar?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 3 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną, a Szachtarem, ponieważ wygrana z najwyższym kursem 150 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 127 razy więcej na zwycięstwo Barcelony – w Superbet 150.00, a regularnie 1.17 oraz 10-krotnie więcej na Szachtar – w Superbet 150.00, a regularnie 15.00).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę