300 zl za gola bayeru lub bayernu sts

Bayer Leverkusen – Bayern Monachium: bonus 300 zł w promocji STS (10.02)

W sobotę w 21. kolejce niemieckiej Bundesligi będziemy świadkami hitowego starcia, w którym Bayer Leverkusen podejmie na własnym obiekcie Bayern Monachium. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której za gola Bayeru lub Bayernu (do wyboru) możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która drużyna strzeli choćby jedną bramkę w tym spotkaniu, a masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji STS 300 zł bonusu na Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (10.02.24) dowiesz się z naszego artykułu.

Bayer Leverkusen – Bayern Monachium bonus 300 zł w promocji STS (10.02)

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł bonusu za gola Bayeru Leverkusen lub Bayernu Monachium w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta bonusu finansowego została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł za gola Bayeru lub Bayernu w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Bayeru lub Bayernu ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli gola w meczu to STS dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 1500 zł.

Zakład do specjalnej promocji bukmachera STS z możliwością odbioru 300 zł bonusu za mecz 21. kolejki niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayerem Leverkusen, a Bayernem Monachium, rozgrywany w dniu 10. lutego 2024 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Bayer Leverkusen – Bayern Monachium bonus 300 zł w STS jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera STS, w której za gola Bayeru Leverkusen lub Bayernu Monachium możesz możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za bramkę Bayeru lub Bayernu (10.02.24).

Bayer Leverkusen – Bayern Monachium bonus 300 zł – za ile najlepiej zagrać w promocji STS?

Grając zakład do promocji bukmachera STS na mecz 21. kolejki niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayerem Leverkusen, a Bayernem Monachium maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (bonus 300 zł) to 2 zł i jest to naszym zdaniem najkorzystniejsza stawka. Wiąże się ona z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez STS online na hitowe starcie Bayeru z Bayernem (10.02.24). Dzięki temu odbierzesz 300 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł za gola wybranej drużyny.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (10.02)?

Na starcie pomiędzy Bayerem, a Bayernem w ramach 21. kolejki Bundesligi najlepsza oferta promocji z bonusem 300 zł została zaoferowana w STS, gdzie za gola wybranej drużyny odbierzesz 300 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocyjnego bonusu 300 zł na Bayer – Bayern w STS?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera STS na mecz pomiędzy Bayerem Leverkusen, a Bayernem Monachium, ponieważ wygrana z boostem x 125 jest zależna tylko od tego czy poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli bramkę w meczu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę