Bayer Leverkusen - Augsburg promocje i bonusy

Bayer Leverkusen – Augsburg: promocje i bonusy (18.05)

Bayer Leverkusen – Roma promocje i bonusy bukmacherskie. Z okazji tego rewanżowego spotkania półfinału Ligi Europy bukmacherzy przygotowali wiele ciekawych ofert dla nowych graczy, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 300 zł) przy wkładzie 2 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na spotkanie pomiędzy Leverkusen, a Romą (09.05.2024).

300 PLN za wygraną Bayeru lub Augsburga
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranego zespołu i odbierz 300 zł
Premia

300zł

Bayer Leverkusen – Augsburg: promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (18.05)

Bukmacherzy przygotowali z okazji starcia w 34. kolejce Bundesligi pomiędzy Leverkusen, a Augsburgiem zaproponowali nam 4 specjalne oferty. Niski wkład – wysoki bonus. Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami finansowymi na mecz Bayer Leverkusen – Augsburg.

Bukmacher Bayer Leverkusen - Augsburg: promocje bukmacherskie #
1. Superbet 300 zł za wygraną Bayeru lub Augsburga (do wyboru)
2. Etoto 100 zł za choćby JEDNEGO gola w 34. kolejce Bundesligi
3. Betfan 250 zł za brak porażki Leverkusen
4. Fortuna 300 zł, jeśli Bayer nie przegra z Augsburgiem

Łącznie do odbioru z czterech wymienionych promocji jest nawet 950 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Bayer – Augsburg lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

Bayer Leverkusen – Augsburg: 300 zł w Superbet

W Zakładach Bukmacherskich Superbet masz szansę odebrać 300 zł bonusu finansowego za poprawne wskazanie, która drużyna wygra w regulaminowym czasie spotkanie Bayer Leverkusen – Augsburg. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Twój wybór będzie poprawny na Twoje konto w ciągu 72h trafi 300 zł!

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Bayer Leverkusen – Augsburg:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na zwycięstwo Leverkusen lub Augsburga (do wyboru) z regularnej oferty
 • Twój zespół wygrywa? 300 zł bonusu jest Twoje

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Niewątpliwie jest ona prosta do zrealizowana, a możesz odebrać aż 300 zł bonusu!

Leverkusen – Augsburg: 100 zł w promocji Etoto

Na starcie w sobotnim meczu 34. kolejki Bundesligi pomiędzy Leverkusen, a Augsburgiem atrakcyjną promocję przygotował bukmacher Etoto. Wystarczy, że zagrasz na choćby JEDNEGO gola w całej 34. kolejce Bundesligi, a bukmacher Etoto dopisze 100 zł za free, jeżeli padnie przynajmniej jedna bramka w dowolnym meczu. Promocja jest pewniakiem!

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 500 zł w bonusach na mecz Bayer Leverkusen – Augsburg, a więc łącznie 600 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł, aby móc odebrać bonus 100 zł za gola w 34. kolejce Bundesligi
 • zagraj za 1 zł na bramkę w 34. kolejce Bundesligi: -> Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet -> kurs 1.15 gol 34. kolejka Bundesligi
 • jeżeli w jakimkolwiek meczu 34. kolejki Bundesligi padnie choćby JEDEN gol na Twoje konto wpłynie darmowy bonus 100 zł

Kasa trafi na Twoje konto w formie darmowego freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne wystarczy nim zagrać i jeżeli trafisz będziesz mieć gotówkę gotową do wypłaty.

250 zł freebet w Betfan za brak porażki Leverkusen

Na spotkanie Bayeru Leverkusen z Augsburgiem również atrakcyjną promocję przygotował bukmacher Betfan. Jako, że Bayer jeszcze w tym sezonie nie przegrał to właśnie, jeżeli w meczu z Augsburgiem znów nie przegra możesz zgarnąć 250 zł darmowej kasy!

Jak wziąć udział w promocji Betfan 250 zł za brak porażki Leverkusen z Augsburgiem:

 • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
 • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 25 PLN
 • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 25 zł na mecz Leverkusen – Augsburg (dowolne zdarzenie)
 • kurs kuponu musi wynosić minimum 2.00 – możesz dodać także inne zdarzenia, jednak kupon musi być rozliczony do 18.05.24, godziny 23:59
 • jeżeli Bayer nie przegra z Augsburgiem to niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 250 zł freebetu od Betfan

Freebetem grasz jak chcesz – wystarczy go postawić, a jeżeli kupon z niego okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną na konto główne, z możliwością wypłaty.

300 zł bonus za brak porażki Leverkusen w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz odebrać 300 zł bonusu za brak porażki Leverkusen z Augsburgiem. Wystarczy zagrać zagrać zakład 1 – wygrana Bayeru lub 1/X – Bayer lub remis, a jeżeli tak się stanie otrzymasz od eFortuna 300 zł bonusu!

Jak odebrać bonus 300 zł na Leverkusen – Augsburg w Fortuna:

obraz 24

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 200 zł bonusu, jeżeli Bayer nie przegra z Augsburgiem, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii. Z tym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 300 zł na mecz Aptekarzy z Augsburgiem (18.05.24).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Leverkusen – Augsburg (18.05.24)?

Według nas najlepszą promocję przygotował bukmacher Superbet z okazji meczu pomiędzy Bayerem Leverkusen, a Augsburgiem. Daje on 300 zł bonusu finansowego przy wkładzie 2 zł za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na Bayer – Augsburg (18.05.24)?

Z okazji starcia w sobotnim meczu 34. kolejki Bundesligi pomiędzy Bayerem Leverkusen, a Augsburgiem bonusy finansowe daje Superbet, Etoto oraz Fortuna.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę