Bayer Leverkusen - Roma promocje i bonusy

Bayer Leverkusen – Roma: promocje i bonusy (09.05) | Odbierz 800 zł

Bayer Leverkusen – Roma promocje i bonusy bukmacherskie. Z okazji tego rewanżowego spotkania półfinału Ligi Europy bukmacherzy przygotowali wiele ciekawych ofert dla nowych graczy, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 300 zł) przy wkładzie 2 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na spotkanie pomiędzy Lverkusen, a Romą (09.05.2024).

Kurs 150.00 na brak porażki Bayeru z Romą
Zagraj za 2 zł na brak porażki Leverkusen i odbierz premię 300 zł
Kurs

150.00

Bayer Leverkusen – Roma promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (09.05)

Bukmacherzy przygotowali z okazji hitowego starcia w rewanżu półfinału Ligi Europy pomiędzy Leverkusen, a Romą zaproponowali nam 3 specjalne oferty. Niski wkład – wysoki bonus. Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami finansowymi na mecz Bayer Leverkusen – Roma.

Bukmacher Leverkusen - Roma: promocje bukmacherskie #
1. STS 300 zł za brak porażki Leverkusen
2. Etoto 200 zł za wygraną Bayeru z Romą
3. Superbet 300 zł za wygraną Bayeru lub Romy (do wyboru)

Łącznie do odbioru z trzech wymienionych promocji jest nawet 800 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Bayer – Roma lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

Zobacz także typy na Bayer – Roma

Bayer Leverkusen – Roma: bonus 300 zł w STS

Największa firma bukmacherska w Polsce, czyli operator STS na spotkanie pomiędzy Bayerem Leverkusen, a AS Romą przygotował promocyjny bonus 300 zł za brak porażki Bayeru Leverkusen w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i zakład na 1/X lub X – remis lub 1 – wygrana Bayeru, a na Twoje konto wpłynie 300 zł!

Jak odebrać bonus 300 zł w STS za brak porażki Bayeru z Romą:

 • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na 1/X (Bayer lub remis) lub 1 – wygrana Bayeru lub X – remis w meczu ze standardowej oferty bukmachera STS
 • w przypadku, gdy Bayer nie przegra to STS dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

My polecamy zagrać 1/X, albowiem na nasze konto wpadnie, jeżeli tylko Leverkusen wygra lub zremisuje w meczu z Romą. Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

Leverkusen – Roma: 200 zł w promocji Etoto

Na starcie w czwartkowym meczu rewanżu półfinału Ligi Europy atrakcyjną promocję przygotował bukmacher Etoto. Wystarczy, że zagrasz na wygraną Leverkusen w meczu, a bukmacher Etoto dopisze 200 zł za free, jeżeli ograją w regulaminowym czasie gry AS Romę.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 500 zł w bonusach na mecz Bayer Leverkusen – Roma, a więc łącznie 700 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł, aby móc odebrać bonus 200 zł za wygraną Bayeru z Romą
 • zagraj za 1 zł na wygraną Leverkusen w meczu z Romą: -> Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet -> kurs 1.15 na wygraną Bayeru Leverkusen
 • jeżeli Aptekarze ograją zespół z Rzymu w regulaminowym czasie gry na Twoje konto wpłynie darmowy bonus 200 zł

Kasa trafi na Twoje konto w formie darmowego freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne wystarczy nim zagrać i jeżeli trafisz będziesz mieć gotówkę gotową do wypłaty.

Bayer Leverkusen – Roma: 300 zł w Superbet

W Zakładach Bukmacherskich Superbet masz szansę odebrać 300 zł bonusu finansowego za poprawne wskazanie, która drużyna wygra w regulaminowym czasie spotkanie Bayer Leverkusen – AS Roma. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Twój wybór będzie poprawny na Twoje konto w ciągu 72h trafi 300 zł!

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Bayer Leverkusen – Roma:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na zwycięstwo Leverkusen lub Romy (do wyboru) z regularnej oferty
 • Twój zespół wygrywa w regulaminowym czasie gry? 300 zł bonusu jest Twoje

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Niewątpliwie jest ona prosta do zrealizowana, a możesz odebrać aż 300 zł bonusu!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę