200 zl Kane gol

Bayern – Heidenheim promocja Betfan 200 zł za gola Kane’a

W sobotę w meczu 11 kolejki niemieckiej Bundesligi rewelacyjny Bayern Monachium podejmie na własnym obiekcie Heidenheim. Genialny Harry Kane ma znów okazję powiększyć swój dorobek strzelecki. Jeżeli wierzysz, że zdobędzie on choćby jedną bramkę w tym spotkaniu to Betfan przygotował specjalną promocję na Bayern – Heidenheim. Wystarczy, że zagrasz dowolny zakład za 25 zł na Bayern – Heidenheim, a jeżeli Kane zdobędzie choćby 1 bramkę to niezalżenie czy Twój kupon jest wygrany, czy przegrany otrzymasz 200 zł w Betfan w formie darmowej kasy. O szczegółach promocji Betfan 200 zł na gola Kane’a z Heidenheim dowiesz się z naszego artykułu.

Bayern – Heidenheim promocja Betfan 200 zł za gola Kane’a

Z okazji starcia w 11 kolejce niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium, a Heidenheim Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za gola Kane’a możesz odebrać 200 zł freebetu finansowego.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy za mecz Bayern – Heidenheim w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Bayern – Heidenheim
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 25 zł
  • Zagraj za dokładnie 25 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na Bayern – Heidenheim – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 11.11.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Kane strzeli gola z Heidenheim otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Kane strzeli gola i tak otrzymasz 200 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Bayern – Heidenheim to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł bonusu na Bayern – Heidenheim – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu Bundesligi: Bayern – Heidenheim z kursem minimum 2.00 i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 200 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko Harry Kane strzeli minimum jednego gola z Heidenheim.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie freebetu 200 zł za gola Kane’a w meczu Bayern – Heidenheim możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Bayern – Heidenheim?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł bonusu za gola Harrego Kane’a w meczu Bayern – Heidenheim została ustawiona na poziomie 25 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

200 zł w Betfan za mecz Bayern – Heidenheim dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na Bayern – Heidenheim?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz Bundesligi; Bayern – Heidenheim, w której możesz zgarnąć aż 200 zł freebetu. Wystarczy, że Kane strzeli minimum 1 gola w tym spotkaniu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 200 zł za gola Kane’a z Heidenheim?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Bayern – Heidenheim, ponieważ wystarczy, że Kane strzeli jednego gola przeciwko Heidenheim, a przy wkładzie zaledwie 25 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę