300 zl 5 kolejka LM

Bayern Monachium – Kopenhaga kurs 150.00 w promocji Superbet (29.11)

We środę w ciekawym meczu 5 kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów Bayern Monachium podejmie na własnym obiekcie FC Kopenhagę. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet dla nowych graczy przygotował promocję, w której wygraną Bayernu Monachium lub Kopenhagi możesz zagrać z kursem 150.00. Wybór należy do Ciebie – wystarczy stawka 2 zł, a jeżeli wybór okaże się trafny otrzymasz 300 zł bonusu na konto. Jak skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na Bayern Monachium – Kopenhaga (29.11.23) dowiesz się z naszego artykułu.

Bayern Monachium – Kopenhaga kurs 150 w promocji Superbet (29.11.23)

Z okazji starcia w 5 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a FC Kopenhagą legalny bukmacher Superbet przygotował wysoki kurs 150.00 na wygraną Bayernu Monachium lub Kopenhagi (do wyboru) w tym spotkaniu (29.11.23). Dodatkowo promocja bukmachera Superbet obowiązuje na wszystkie spotkania 5. kolejki Ligi Mistrzów, więc możesz zdecydować się także na inny mecz, my natomiast pokazujemy przykład na starciu Bayernu z Kopenhagą.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie kursu 150.00 na Bayern Monachium – Kopenhaga lub dowolnego innego meczu 5. kolejki piłkarskiej UEFA Champions League w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Bayernu Monachium lub FC Kopenhagi lub dowolnego zespołu w 5. kolejce Ligi Mistrzów ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 150.00 na Bayern Monachium – Kopenhaga w 5. kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Bayern Monachium – Kopenhaga Superbet kurs 150.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na wygraną Bayernu Monachium lub FC Kopenhagi w 5 kolejce Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 150 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za 5. kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Bayern Monachium – Kopenhaga (29.11)?

Na starcie w 5 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a Kopenhagą najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną Bayernu lub Kopenhagi, lub remisu (do wyboru) odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (kurs 150.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na Bayern Monachium – Kopenhaga?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 5 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a FC Kopenhagą, ponieważ wygrana z najwyższym kursem 150 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 122 razy więcej na zwycięstwo Bayernu – w Superbet 150.00, a regularnie 1.23 oraz 13-krotnie więcej na Kopenhagę – w Superbet 150.00, a regularnie 11.00).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę