300 bayen lazio sts

Bayern Monachium – Lazio 300 zł w STS (05.03)

We wtorek w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów będziemy świadkami hitowego starcia, w którym Bayern Monachium podejmie na własnym obiekcie Lazio. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę, w której za wygraną Bayernu lub Lazio (do wyboru) możesz odebrać 300 zł. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która wygra w regulaminowym czasie gry w tym spotkaniu, a masz szansę na 300 zł!

Bayern Monachium – Lazio 300 zł w STS (05.03)

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł za wygraną Bayernu Monachium lub Lazio Rzym (do wyboru) w specjalnej akcji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł za wygraną Bayernu lub Lazio STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Bayernu lub Lazio ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy poprawnie wskażesz, która drużyna wygra w meczu to STS dopisze 300 zł do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny pakiet nagród, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 1500 zł.

BETSIDE 750x300 English sts baner

Bonus ze specjalnej akcji bukmachera STS za mecz rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a Lazio należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę