150 na bayern city

Bayern Monachium – Manchester City kurs 150.00 w promocji Superbet (19.04.23)

Już w środę w Monachium dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Bayernem Monachium, a Manchesterem City. Będzie to drugi pojedynek 1/4 finału Ligi Mistrzów, który rozstrzygnie, kto awansuje do najlepszej czwórki. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet dla nowych graczy przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której dowolną selekcję z tego spotkania możesz zagrać z wysokim kursem 150.00. Nie ma znaczenia czy trafisz czy nie – niezależnie od wyniku zakładu otrzymasz 300 zł premii finansowej (150.00 x 2 zł). Jak skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na Bayern Monachium – Manchester City (19.04.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Bayern Monachium – Manchester City wysokie kursy 150 w promocji Superbet

Z okazji hitowego hitowego starcia w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a Manchesterem City legalny bukmacher Superbet przygotował wysokie kursy 150.00 na dowolną selekcje z tego spotkania (19.04). W przypadku poprawnego typu z tego spotkania otrzymasz 300 zł premii od bukmachera Superbet!

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie wysokiego kursu 150.00 na Bayern Monachium – Manchester City (19.04) w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (preamtch) na dowolną selekcję z meczu Bayern Monachium – Manchester City ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • jeżeli trafiłeś lub nie selekcje ze spotkania BM – MC, bukmacher Superbet dopisze 300 zł premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższymi kursami 150.00 na Bayern Monachium – Manchester City w dniu 19. kwietnia 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Bayern Monachium – Manchester City Superbet kurs 150.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której dowolny zakład z meczu Bayern Monachium – Manchester City w hitowym rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 150 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji w której do wygrania jest 300 zł za dowolny zakład z meczu Bayern Monachium – Manchester City (19.04.2023).

Najwyższe kursy 150 na Bayern Monachium vs Manchester City – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz Bayern Monachium – Manchester City maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 150 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowy rewanżowy pojedynek ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem, a City, rozgrywany w dniu 19. kwietnia 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Bayern Monachium – Manchester City (19.04)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 300 zł (150.00 x 2 zł) za dowolny zakład z hitowego rewanżowego starcia 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a Manchesterem City należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Bayern – City (19.04.23)?

Na hitowe pierwsze rewanżowe ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a Manchesterem City najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za zagranie dowolnego, wybranego przez Ciebie zakładu z tego meczu odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (150.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150 na Bayern M. – Manchester City (19.04)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na spotkanie pomiędzy Bayernem Monachium, a Manchesterem City, które odbędzie się 19. kwietnia 2023 roku, ponieważ wygrana z boostem kursu 150 zdecydowanie przebija regularne stawki. Jeżeli zagrasz dowolną selekcje z tego spotkania na swoim kuponie i niezależnie czy trafisz czy nie to odbierzesz 300 zł premii, a wystarczy założyć konto, dokonać depozytu i poczekać na rozliczenie promocji (11.04).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę