w

Betcris bonus powitalny | Premia VIP na 2022

W sierpniu 2021 roku na polski rynek zakładów bukmacherskich dołączył kolejny operator udostępniający graczom możliwość zawierania zakładów wzajemnych. Oczywiście na start typowania w Betcris online bukmacher udostępnia bonus powitalny. Co dokładnie wchodzi w jego skład? Dla nowych graczy przygotowany został Cashback do 500 zł, natomiast bukmacher nie zapomina również o stałych graczach i dla nich również przygotowuje atrakcyjne oferty bonusowe. W naszym artykule dowiesz się jak skorzystać z bonusu powitalnego oraz jakie są jego najważniejsze warunki obrotowe.

Betcris logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Bonus Betcris na start 2022

W roku 2021 kolejni bukmacherzy wkroczyli na polski rynek uzyskują Licencję Ministerstwa Finansów. Możemy tutaj wspomnieć o bukmacherze Betters, Fuksiarzu oraz o Betcrisie na którym teraz się skupimy. Przed wejściem do Polski Betcris działał najprężniej w Ameryce Południowej. Aby od razu zaistnieć na nowym roku jakim niewątpliwie jest Polska operatorzy oferują atrakcyjne pakiety powitalnego. Nie mogło tego również zabraknąć w Betcris, który w swoim bonusie przygotował Cashback do 500 zł.

Betcris bonus 2022Pakiet na start 500 zł
Kod promocyjny BetcrisBETSIDE
Zakład bez ryzyka500 złotych
Specjalna promocja: Betcris+nawet +100% do wygranej na kuponie AKO
Obrót cashbackiem3-krotny

Pamiętaj, że jeżeli zakładając konto otrzymasz pełny pakiet powitalny na start typowania podając nasz kod promocyjny: BETSIDE. Bonus powitalny w Betcris działa w roku 2022 i jest przyznawany w formie cashbacku za pierwszy przegrany zakład do 500 zł.

Co zawiera pakiet powitalny Betcris?

Oferta promocyjna w postaci pakietu powitalnego na start została przygotowana dla każdego nowego gracza, który założy profil typera w Betcris online.

 • bonus powitalny w postaci cashbacku do 500 zł

W poniższym artykule dowiesz się jak dokładnie odebrać bonus Betcris oraz jakie są warunki wymogu obrotu dodatkową kasą. Dodatkowo zostaną objaśnione wszystkie promocje, które znajdziesz na platformach tego koncesjonowanego bukmachera.

Zakład bez ryzyka w Betcris do 500 zł

Nowych typerów legalnego bukmachera Betcris wita na start przygody z tym operatorem ciekawy bonus powitalny w formie zwrotu pieniędzy. Wszyscy, którzy zdecydują się zarejestrować nowe konto mogą otrzymać zwrot do 500 zł za pierwszy przegrany zakład.

Bonus ten wymaga od użytkownika wykonania pierwszej wpłaty na konto. Cashback przyznawany jest w oparciu o depozyt oraz pierwszy zawarty kupon – w razie ewentualnej przegranej. Warto tutaj wspomnieć, że bonus zostanie aktywowany w przypadku, gdy zasilimy konto depozytem w kwocie minimum 20 zł. Pamiętaj, że oferta zakładu bez ryzyka obejmuje tylko pierwszy wysłany (postawiony) kupon w Betcris Zakłady Bukmacherskie.

Jeżeli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci stawkę zakładu na konto bonusowe, a następnie środki finansowe będą podlegać warunkom obrotu.

Jak otrzymać maksymalny cashback w bonusie od Betcris?

Każdy bukmacher posiadający Licencję Ministerstwa Finansów (a taką posiada Betcris) musiał zgodzić się na prawo obowiązujące w Polsce, z którego wynika, że od gier hazardowych zostaje potrącone 12% podatku do skarbu państwa.

Aby typer mógł otrzymać maksymalny bonus powitalny na start zawierania zakładów wzajemnych w Betclic musi zawrzeć swój pierwszy kupon za dokładnie 500 zł. Dlaczego tak się dzieje? Ze względu, że bonus obliczany jest według wzoru: stawka netto x 1,1364. Do zgarnięcia maksa gramy za 500 zł – 12% podatku = 440 zł. 440 zł cashback jest mnożony x 1,1364, a więc na konto bonusowe otrzymujemy pełne 500 zł, które postawiliśmy. Tak, więc możemy powiedzieć, że w tej sytuacji bukmacher bierze pełny podatek dochodowy na swoje konto i nie zwraca 100% postawionej kwoty!

Warto dodać, że wyższa stawka przekraczająca podaną kwotę (500 zł) nie da wyższego cashbacku na start. Maksymalnie możemy odebrać 500 zł nawet w przypadku postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka za 600 złotych, czy 1000 złotych.

Zasady zakładu bez ryzyku w Betcris

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady jakie należy spełnić, aby odebrać pierwszy darmowy zakład na stronie internetowej lub w apce mobilnej buka Betcris:

 • zweryfikuj poprawnie swoje nowe konto
 • zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • postaw pierwszy kupon z kursem minimum 1.80 lub wyższym
 • kupon może być SOLO lub AKO zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo
 • Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher przyzna bonus o wartości postawionej stawki (do maksymalnie 500 zł);
 • Cashback podlega 3-krotnemu obrotowi z minimalnym kursem pojedynczej selekcji 1.30

Jak widzimy warunki nie są mocno skomplikowane i przypominają choćby bonus powitalny Betclic, który oferuje cashback w formie freebetu za pierwszy przegrany zakład do 200 zł. Naszym zdaniem z ogólnymi warunkami poradzą sobie zarówno nowi typerzy, jak i Ci którzy posiadają już konto choćby w Betfan czy Fortunie i mają większy staż w typowaniu zakładów sportowych.

Jak odebrać powitalny bonus Betcris?

Odbiór bonusu powitalnego Betcris wiążę się z rejestracją nowego profilu gracza u bukmachera. Możesz dokonać tego klikając w któryś z banerów w naszym artykule lub wchodząc na stronę bukmachera i podając nasz kod promocyjny: BETSIDE Dzięki niemu otrzymasz bonus Betcris na start zawierania zakładów wzajemnych.

Jeśli jesteś pewien, że twoje konto zostało poprawnie zweryfikowane, to możesz wykonać pierwszą wpłatę, która będzie zaliczana do bonusu na start. Pamiętaj, że minimalnie należy wpłacić 20 zł. Po tym jak bukmacher zaksięguje twój depozyt – możesz przejść do przygotowania kuponu w Betcris, który zostanie objęty grą bez ryzyka, jeżeli spełnisz podstawowe regulaminowe warunki, które opisaliśmy wcześniej.

Jaki kupon mogę zagrać do pierwszego zakładu bez ryzyka w Betcris?

Wybór należy do typera puszczającego pierwszy bezpieczny kupon. Tutaj bukmacher nie wprowadza żadnych ograniczeń co do rynku zdarzeń. Jedynym wymogiem jest zawarcie kuponu z kursem minimalnym 1.80. Gracz, więc może obstawiać zarówno kupony pojedyncze (SOLO) jak i kupony akumulowane (AKO).

Możesz więc zdecydować się na obstawianie najpopularniejszych dyscyplin sportowych jak piłka nożna i mecze polskiej Ekstraklasy czy angielskiej Premier League, spotkania tenisa w tym Igę Świątek, czy mecze siatkówki w Polskiej Plus Lidze. Bukmacher daje Ci również wolną rękę jeśli chodzi o rynek zdarzeń z danego meczu – możesz obstawiać handicapy w meczu piłkarskim, ilość punktów w meczu koszykówki, czy ilość map w meczu e-sportowym CS:GO.

Rejestracja konta w Betcris z bonusem powitalnym

Może zdarzyło Ci się, że zakładałeś już konto u bukmacherów bez depozytu lub z depozytem to w takiej sytuacji nowe konto w Betcris będzie dla Ciebie kontynuacją gry np. z Betclic czy forBET. Należy pamiętać, że rejestracja w Betcris jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich (18+).

Rejestracja w Betcris składa się z trzech kroków. Pierwszym z nich są dane logowania wraz z weryfikacją poprawności numeru telefonu komórkowego oraz potwierdzenie kodem promocyjnym (zostanie wpisany automatycznie). Wystarczy kliknąć w poniższy baner, aby przejść do formularza rejestracyjnego.

Krokiem drugim rejestracji jest podanie Twoich danych osobowych: imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. W tym kroku także masz możliwość wskazania źródła pochodzenia pieniędzy na grę.

Krok trzeci, a zarazem ostatni do utworzenia konta w Betcris online to ustawowe limity gry – kwotowe i czasowe. Możesz je również dowolnie zmienić na formularzu lub po aktywacji konta w ustawieniach osobistych.

Co należy dokładnie podać zakładając konto w Betcris Zakłady Bukmacherskie?

 • adres email
 • login – wymyślony przez Ciebie
 • hasło
 • numer telefonu do wygenerowania hasła 
 • pole do wpisania kodu weryfikacyjnego
 • kod promocyjny – pojawi się automatycznie na formularzu, nie trzeba go ręcznie wpisywać

Krok drugi:

 • imię
 • nazwisko
 • obywatelstwo
 • numer PESEL
 • wybór pochodzenia środków pieniężnych
 • dzienny limit stawek – określasz maksymalną sumę za jaką chcesz stawiać zakłady jednego dnia (defaultowa wartość to 200 000 zł)
 • miesięczny limit stawek – określasz maksymalną sumę za jaką chcesz stawiać zakłady w ciągu jednego miesiąca (defaultowa wartość to 800 000 zł)
 • dzienny limit czasu gry w godzinach – systemowa wartość to 16 h
 • miesięczny limit czasu gry w godzinach – systemowa wartość to 500 h
 • data urodzenia (generowana automatycznie z numeru PESEL)

Po zalogowaniu się na nowo utworzone konto możesz w ustawieniach zweryfikować swoją tożsamość (rejestracja konta pełnego z profilu tymczasowego). Polega to na dołączeniu skanów lub zdjęć dokumentów tożsamości (może być dowód osobisty lub paszport). Jeśli twoja weryfikacja zakończy się poprawnie to od razu zostanie odblokowany bonus powitalny. Co więcej po takiej rejestracji zyskasz prawo do zlecania wypłat na swój rachunek bankowy, a także zostanie usunięty limit stawek. Pełne konto należy zarejestrować w ciągu 90 dni od założenia konta tymczasowego.

Jakie wymogu obrotu posiada bonus Betcris?

Bonus Betcris z kodem na start posiada bardzo proste i przejrzyste dla typera warunki obrotu. Z pewnością poradzi sobie z nim nawet najmniej doświadczony gracz zakładów bukmacherskich.

Bonus Cashbackowy od Betcris podlega warunkom obrotowym, a poniżej przedstawiamy najważniejsze wymogi jakie należy spełnić, aby kasa przeniosła się z salda bonusowego na konto depozytowe i była możliwa do wypłaty:

 • obrót 3-krotny (3x)
 • zakład akumulowany AKO – minimum 3 selekcje
 • każde zdarzenie musi posiadać minimalny kurs 1.30
 • brak wymogu minimalnego łącznego kursu zakładu

Co ważne – nie musisz stawiać od razu za cały cashback na przykład 300 zł. Możesz tę kwotę rozbić na kilka pojedynczych zakładów spełniających warunki obrotu i zagrać przykładowo 30 razy po 10 zł.

Sprawdź bonusy powitalne u TOP buków z rankingu bukmacherów

BukmacherBonus powitalny na startKOD promocyjny
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź bonus z kodem
BETFAN600 zł cashback na pierwszy zakład + 1000 zł od depozytu + 60 zł freebet (darmowy zakład)Sprawdź bonus z kodem
SuperbetTydzień bez ryzyka 1300 zł + freebet 34 zł + darmowy zakład za apkę 20 zł + bonus od depozytu 200 złSprawdź bonus z kodem
eWinnerzakład bez ryzyka 110 zł + bonus od drugiego depo do 500 złSprawdź bonus z kodem
LVBET20 zł bez depozytu + 1000 zł od pierwszego depozytu + 2000 zł od drugiego depo + zakład bez ryzyka 333 złSprawdź bonus z kodem
Betclic200 zł bez ryzyka w formie freebetuSprawdź bonus z kodem
NobleBETBonus od pierwszego depozytu 100% do 1250 zł +bonus od drugiego depozytu 50% do 1000 zł + bonus od trzeciego depozytu 100% do 250 zł na gry karciane i sporty wirtualneSprawdź bonus z kodem

Bonusy dla stałych graczy w Betcris

Po wykorzystaniu bonusu powitalnego, czyli zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon w Betcris można uzyskać również dostęp do stałych promocji bukmacherskich. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość zyskiwania dodatkowej kasy w takich promocyjnych ofertach jak:

 • Kursy BOOST – powiększone kursy z opcją wygrywania więcej,
 • Betcris+ do 100% więcej w zakładach AKO
 • totalny zwrot podatku
 • Bonus e-sport 25 PLN,
 • American Dream
 • Bonus urodzinowy

Dodatkowo typerzy mogą również brać udział w akcjach okazjonalnych jak choćby podwójna wygrana na Ligę Mistrzów, czy hitowe starcia w polskiej Ekstraklasie, a także wziąć udział w rankingu Sebastiana Mili i zbierać punkty do rankingu typerów. Rozwiązaniem alternatywnym dla typerów jest udanie się do sekcji “Kursowy Boost” gdzie znajdziemy dzienne zestawienie podwyżek kursowych z różnych dyscyplin sportowych.

Boost kursowy

Boost oznacza zwiększenie. Również tutaj sytuację z podniesieniem kursu danego zdarzenia, względem tego co możemy znaleźć w standardowej ofercie najlepszych bukmacherów. Podwyższone kursy są oznaczone specjalną ikonką “Boost”, możesz ją znaleźć obok kursu danej selekcji, na które została przygotowana oferta podniesionego kursu.

Podwyżki kursowe w Betcris najczęściej znajdziemy na najpopularniejsze rozgrywki danego dania, więc możemy obstawiać wysokie kursy na mecz Manchesteru City, FC Barcelony, czy rozgrywki tenisa i spotkania Huberta Hurkacza, a także na spotkania NBA w tym drużyn Los Angeles Lakers, czy Boston Celtics.

Betcris+ na kuponach AKO

Betcris+ to działa podobnie jak wyżej opisany Boost kursowy, jednak działa on na kuponach akumulowanych, gdzie możemy spotkać się z powiększeniem ewentualnej wygranej przy zawarciu odpowiedniej liczby selekcji na Twoim kuponie. Podobne promocje na kuponach AKO znajdziemy w Fortunie nazwą AKO Bonus oraz w Superbet – Mocne Uderzenie.

Betcris logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Betcris Zakłady Bukmacherskie

Betcris to legalny, polski bukmacher.
Posiada licencję Ministerstwa Finansów.
Graj bezpiecznie i legalnie.

Promocja zadziałała na Twoim zakładzie bukmacherskim jeżeli stworzysz kupon kombinowany składający się z minimum 5 zdarzeń lub więcej. Jeżeli Twój zakład AKO okaże się wygrany zostaną do niego przypisane automatycznie bonusowe środki finansowe. Powiększenie zysku w Betcris może wynieść nawet 100%, a więc możesz wygrać z taśmy bukmacherskiej aż dwukrotnie więcej niż na zwykłym kuponie. Poniżej przedstawiamy ile można wygrać więcej z Betcris+

 • 5 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 5% – 1,05
 • 6 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 10% – 1,10
 • 7 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 15% – 1,15
 • 8 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 20% – 1,20
 • 9 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 25% – 1,25
 • 10 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 30% – 1,30
 • 11 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 35% – 1,35
 • 12 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 40% – 1,40
 • 13 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 45% – 1,45
 • 14 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 50% -1,50
 • 15 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 55% – 1,55
 • 16 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 60% – 1,60
 • 17 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 65% – 1,65
 • 18 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 70% – 1,70
 • 19 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 75% – 1,75
 • 20 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 80% – 1,80
 • 21 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 85% – 1,85
 • 22 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 90% – 1,90
 • 23 zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 95% – 1,95
 • 24 i więcej zdarzeń na kuponie – zwiększenie wygranej o 100% – 2,00

Przykładowo jeżeli gracz postawi kupon z 8 selekcjami za 10 zł z kursem łącznym 20.00 to standardowa wygrana wyniosłaby 70,40 zł. Dzięki Betcris+ otrzymamy do swojego kuponu dodatkowy mnożnik 20%, więc nasza ewentualna wygrana wyniesie 84,48 zł, a więc więcej o 14,08 zł.

25 zł dla fanów e-sportu

Bonus został przygotowany dla typerów, którzy lubią obstawiać rozgrywki e-sportowe. Jak widać bonusy w Betcris są bardzo urozmaicone i trafiają do wielu graczy. Aby sięgnąć po bonus za typowanie e-sportu należy zawierać kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO). Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej (prematch) jak i na żywo (LIVE). Kurs minimalny kuponu musi wynosić co najmniej 1,85. Zakłady stawiać za 2 zł, 10 zł, czy 50 zł. Ważne, aby zawrzeć minimum 5 kuponów w okresie promocji gier komputerowych, a jeżeli łączna suma stawek wyniesie 100 zł typer otrzyma e-sport bonus od bukmachera w postaci darmowego zakładu.

Do promocji od buka Betcris online na e-sport typerzy mogą między innymi zawierać zakłady na takie wydarzenia z esportu jak: Counter Strike:Global Offensive, League of Legends czy Dota 2.

Totalny zwrot podatku

Gra bez podatku u polskiego bukmachera? Może wydaje się to obecnie nierealne, jednak Betcris przygotował dla swoich graczy zwrot podatku. Jak to możliwe? Wystarczy postawić kupon AKO składający się z co najmniej 3 selekcji o stawce minimalnej 10 zł z kursem pojedynczej selekcji co najmniej 1.30. Jeżeli Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany możesz odebrać zwrot podatku w formie darmowego freebeta o wartości 100% zapłaconego podatku od wszystkich zakładów spełniających warunki promocji.

Maksymalna dzienna kwota zwrotu jaką możesz otrzymać to 100 zł. Jest to naprawdę pokaźna kwota, bo jak łatwo policzyć jeżeli typera gra za większe stawki to może zyskać aż 700 zł zwróconego podatku dochodowego od gier hazardowych. Freebet wykorzystasz na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia co najmniej 1.30.

Amercian Dream

Premia dla aktywnych typerów została przygotowana na sporty amerykańskie, czyli NFL, NBA, NHL, MLB oraz MLS. Minimalna stawka, która aktywuje udział w American Dream Betcris to 50 zł (w takiej kwocie również musimy dokonać depozytu) na dowolne selekcje na wspomniane wyżej dyscypliny sportowe. Kupon musi być zakładem akumulowanym (AKO). Kupony SOLO (pojedyncze) nie są wliczane do promocji American Dream w Betcris.

Bonus urodzinowy

Betcris proponuje prezent w dniu urodzin w postaci darmowego zakładu. Bardzo ważne, że nie trzeba w ogóle wpłacać pieniędzy na konto, by otrzymać tę premię finansową. Kiedy więc obchodzisz urodziny zaloguj się na swoje konto w Betcris, a otrzymasz darmową kasę na obstawianie. Urodzinowy freebet w postaci darmowego zakładu otrzymasz w kwocie 20 złotych.

Wykorzystać go można w ciągu 3 dni od otrzymania. Możesz go zrealizować tylko i wyłącznie na kuponie AKO z oferty przedmeczowej lub live. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie, który jest brany pod uwagę, to 1.30. Możesz więc puścić pewniaka z kursem 1.35 lub postawić na valuebeta z wysokim kursem na przykład na wygraną Realu Madryt w Lidze Mistrzów po kursie 5.00.

Wpłaty w Betcris

W Betcris wpłaty realizowane są natychmiastowo, dzięki serwisowi Przelewy24 oraz transakcjom za pomocą kodu BLIK. Dzięki nawiązanej współpracy opratora Betcris będziesz mógł doładować swoje konto poprzez usługę Skycash oraz przelew między innymi do takich banków jak mBank, NobleBank, Nest Bank, Bank Pekao, Alior, Santander, Inteligo czy ING Bank Śląski.

Minimalna kwota depozytu wynosi 10 PLN, a maksymalna 10000 PLN. Wpłat można dokonywać 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Maksymalny jednorazowy depozyt wynosi 40 000 PLN

Wypłaty w Betcris

Wypłaty zgromadzonych środków na przykład z wygranych kuponów można dokonywać tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy, który został podany przy rejestracji profilu gracza. Są one zatwierdzane każdego dnia w godzinach od 09:00 do 17:00. Ich księgowanie na koncie zależy od tego, z usług jakiego banku korzystamy. Kwota minimalnej wypłaty wynosi 20 PLN, a jednorazowo nie wypłacimy więcej niż 100 000 PLN.

Bukmacher nie pobiera również prowizji od wypłaconych środków finansowych. Opłatę może pobrać jedynie Twój bank, na który zostanie zlecone polecenie przelewu – to musisz jednak sprawdzić w swoich indywidualnych preferencjach z bankiem.

Opinie o bonusie powitalnym w Betcris

Specjalnie dla Was przeszukaliśmy fora internetowe, aby znaleźć opinie typerów, którzy skorzystali już z bonusu powitalnego Betcris, czyli zakładu bez ryzyka do 500 zł. Poniżej przedstawiamy wybrane recenzje:

Opinia typera 14566:

Odebrałem pakiet powitalny w Betcris w skład którego wchodzi cashback 500 zł. Jest to świetna opcja, jeżeli ktoś chce rozpocząć swoją przygodę bez utraty swojej kasy. Ja zagrałem za 500 zł, by wykorzystać maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka. Postanowiłem zagrać kupon akumulowany z wysokimi kursami pokroju 1.80, aby wygrać jak najwięcej pieniędzy na dalsze obstawianie. Udało mi się wygrać całkiem niezłą kasę, która trafiła od razu na konto depozytowe. Teraz ze spokojem mogę puszczać kupony, bo wybudowałem swój budżet na dość wysokim poziomie. Jeżeli zastanawiacie się czy skorzystać z usług Betcris to zdecydowanie polecam. Kursy są wysokie, a bonus powitalny jest bardzo atrakcyjny.

Opinia gracza 9863:

Początkowo nie byłem zadowolony, że bukmacher Betcris nie oferuje w swoim bonusie powitalnym freebetu, bo to przecież darmowa kasa na obstawianie. Potem jednak postanowiłem założyć darmowe konto i postawić swój pierwszy zakład z ewentualnym zwrotem kasy na konto. Niestety tym razem szczęście mi nie sprzyjało, bo zakład okazał się przegrany. Zagrałem swój zakład za 300 zł i tyle również otrzymałem na konto bonusowe. Od razu zrozumiałem dlaczego Betcris oferuje tylko cashback. Jest on oferowany na bardzo korzystnych warunkach, bo nie miałem żadnego problemu z obrotem kasą, która od razu przeniosła się na saldo depozytowe. Część kasy wypłaciłem na konto bankowe, a resztę przeznaczyłem na dalsze typowanie sportów. Ja polecam pakiet powitalny od Betcris, mimo że jest on niższy niż choćby w Totalbet czy NobleBET. Po wykorzystaniu bonusu Betcris można skorzystać z mega ciekawych i budżetowych promocji stałych oraz okazjonalnych.

Informacje o bukmacherze Betcris

Zgodnie z ustawą hazardową tylko licencjonowani bukmacherzy mogą sponsorować krajowe kluby oraz rozgrywki sportowe. Jako, że Betcris uzyskał Licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.1.2019 to w marcu 2022 roku zaczął prężnie się rozwijać i od razu nawiązał współpracę z dwoma zespołami: Łomża Vive Kielce (piłka ręczna) oraz Asseco Resovia Rzeszów (siatkówka).

Operator działa również aktywnie na scenie e-sportowej. Ambasadorem buka został popularny streamer Piotr „Popo” Węgrzyn, a na początku 2022 roku tę samą rolę objął profesjonalny gracz CS:GO – Michał „Michu” Müller.

Betcris w Polsce dopiero rozpoczyna swoją przygodę i możemy spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości będzie finansował kolejny kluby, ale za granicą ma na koncie sponsoring m.in. takich klubów jak: reprezentacja Meksyku, liga ekwadorska, liga brazylijska, czy popularny Super Bowl.

Warto też dodać, że poza granicami Polski ambasadorem Betcris jest legendarny piłkarz Ronaldinho.

1. Jaki jest kod promocyjny do odbioru bonusu powitalnego Betcris?

Jeżeli chcesz założyć nowe darmowe konto w intuicyjny sposób to przy rejestracji podaj nasz kod: BETSIDE. Zyskasz tym samym pełny startowy bonus w skład którego wchodzi cashback 500 zł za pierwszy przegrany zakład. Wszystko zostało opisane powyżej jak dokładnie w 2 minuty założyć konto u internetowego bukmachera Betcris.

2. Co zawiera powitalny bonus Betcris?

Obecnie w startowym pakiecie powitalnym od licencjonowanego bukmachera zakładów sportowych Betcris znajdziesz cashback – czyli zwrot kasy za pierwszy przegrany zakład do kwoty 500 zł. Jak dokładnie z niego skorzystać opisaliśmy powyżej w naszym artykule.

3. Czy warto odebrać bonus powitalny w Betcris?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto sięgnąć po bonusy startowe w Betcris. Potwierdzają to choćby przytoczone w artykule pozytywne opinie graczy, którzy skorzystali już z dodatkowej kasy. My polecamy Ci założyć konto z naszym promocyjnym kodem: BETSIDE ,który da Ci możliwość odbioru pakietu powitalnego na start w najwyższej kwocie. Dodatkowo po odbierze prezentów startowych warto zaglądnąć do zakładki PROMOCJE, w której znajdziesz aktualne dostępne również dla Ciebie bonusy finansowe.

Komentarze

Ładowanie…

Fortuna: Kurs 50.00 na wygraną S. Przybysza w Fortuna | KSW 69

Betfan: Kurs 50.00 na gola Lewandowskiego w meczu Bayern – Borussia