BETFAN bonus | Odbierz na start 300 zł w 2024 r.

Wielu graczy z chęcią odbiera bonusy powitalne na pierwsze zakłady u bukmacherów w postaci darmowych pieniędzy, premii od doładowania konta czy atrakcyjnych zakładów ubezpieczonych. Również licencjonowany bukmacher BETFAN wychodzi do swoich typerów z ciekawym pakietem powitalnym, który odbierzesz w 2024 roku w łącznej kwocie 300 zł. Wystarczy depozyt i cieszenie się z możliwości gry za potrojenie pierwszej wpłaty! Jak dokładnie działa bonus powitalny w Betfan i jakie są jego najważniejsze zasady – dowiesz się z naszego artykułu.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

BETFAN bonus powitalny

Zakłady Bukmacherskie BETFAN przygotowały dla nowych graczy atrakcyjny bonus powitalny wynoszący 300 zł. Premia przeznaczona jest dla klientów, którzy założą nowe konto z hasłem bonusowym – BETSIDE.

Oferta startowa na rok 2024 jest naprawdę atrakcyjna, ponieważ pozwoli potroić Twoją pierwszą wpłatę. Wystarczy depozyt na kwotę minimum 50 zł, a Betfan doda do Twojego konta w bonusie 2 razy tyle – czyli aż 100 zł. Maksymalnie można otrzymać 300 zł przy wpłacie zaledwie 150 zł, więc rekomendujemy skorzystać z tej oferty na maksa, bo może ona nie trwać długo!

Co zawiera bonus na start od Betfan?

Bonus od legalnego bukmachera Betfan jest złożony z jednej części. Jest to bonus od wpłaconych pieniędzy w mega atrakcyjnej i przystępnej kwocie 300 zł. Możesz zyskać go wpłacając zaledwie 150 zł – czyli jak łatwo policzyć startowa premia Betfan zawiera bonus 200% od wpłaty. Dzięki temu nasz budżet już na początku na obstawianie zostanie pomnożony razy 3! Wpłacając 150 zł – masz aż 450 zł na stawianie zakładów – 150 zł wpłacone + 300 zł w bonusie od bukmachera Betfan.

Jak odebrać bonus w BETFAN?

Po pierwsze należy dokonać depozytu na swoje konto do betowania w kwocie minimum 50 zł. My oczywiście polecamy maksymalny depozyt, aby w pełni wykorzystać bonus startowy w Betfan zakłady Bukmacherskie, czyli w tym wypadku 150 zł.

Pierwszym krokiem jaki należy spełnić to rejestracja nowego konta do zakładów wzajemnych w Betfan online. Aby tego dokonać należy wejść na stronę internetową www lub aplikację mobilną buka, wybrać buton „Rejestracja konta”, uzupełnić dane osobowe i podać hasło o treści: BETSIDE.

Instrukcja krok po kroku do aktywacji bonusu powitalnego Betfan:

  • kliknij link promocyjny Betfan
  • uzupełnij dane osobowe
  • zaakceptuj bonus powitalny
  • kliknij rejestracja
  • wpłać pierwszy depozyt w kwocie minimum 50 zł
  • odbierz 200% od wpłaconych środków finansowych

Po przejściu i odbiorze pakietu powitalnego od bukmachera Betfan możesz cieszyć się z nieograniczonej oferty bonusowej i kursowej internetowego bukmachera BETFAN. Za kasę z bonusów startowych możesz stawiać zakłady akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO). Nie ma znaczenia czy typujesz Ligę Mistrzów, Ekstraklasę czy Premier League. Wybór należy do Ciebie!

Ile najlepiej wpłacić za pierwszym depozytem?

My ze swojej strony polecamy maksymalne kwoty, aby osiągnąć jak największy zysk odbierając bonusy powitalne od Betfan online. Czyli w przypadku nagrody od wpłaconych środków finansowych polecamy 150 zł. Dlaczego? Ponieważ przy takiej wpłacie otrzymamy maksymalne potrojenie środków finansowych dzięki ofercie Betfan na start zyskamy dodatkowo 300 zł bonusie.

Związane jest to z obliczeniem:

150 zł (wpłata) x bonus 200% = 300 zł bonusu + 150 zł wpłacone = łącznie 450 zł na obstawianie w Betfan

Betfan bonus – jaki obrót?

Zasady obrotu bonusami startowymi w BETFAN są bardzo proste i z pewnością każdy typer sobie z nimi poradzi. Poniżej przedstawiamy zestawienie w tabeli jakich warunków obrotów należy dokonać oraz ile typer posiada czasu na wykonanie tego zabiegu:

Bonus powitalny:Obrótczas na dokonanie obrotujaki kurs
Bonus od wpłaty1-krotny (1x) depozytem do uwolnienia bonusu
1x bonusem
14 dnikupon AKO, minimum 3 selekcje, kurs całkowity minimum 3.00
Obrót bonusami powitalnymi w BETFAN

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla graczy jest tylko jednokrotny obrót premią od wpłaconych środków finansowych. Obracamy raz depozytem dzięki temu uwalnia się bonus. Potem wystarczy 1- krotny obrót i cała kasa ląduje na saldzie depozytowym z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

Pamiętaj, że w przypadku bonusu Betfan należy także obrócić depozytem – nie ma wymogu co do kursu – nie musisz grać na jednym kuponie, możesz dokonać tego rozbijające je na kilka za mniejsze stawki. Bonus aktywuje się dopiero po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponach!

Bonusy Betfan dla stałych graczy

Poza bonusami powitalnymi bukmacher BETFAN przygotował również dla stałych jak i nowych graczy oferty okazjonalne.

Matchday Boost – wysokie kursy

Bukmacher Betfan online codziennie podwyższa kursy na popularne i najchętniej obstawiane dyscypliny sportu jak tenis, piłka nożna czy koszykówka. Wystarczy postawić zakład i zgarnąć większą wygraną z kuponu. Przykładowo kurs na zwycięstwo Barcelony nad Napoli może wzrosnąć z 2,50 na 3,50. Jak widać takie podwyżki kursów w BETFAN są bardzo opłacalne dla graczy ze względu, że mogą wygrać więcej nawet o 30%.

Polska Gurom

Również często spotykaną ofertą bonusową Betfan jest granie na Biało-Czerwonych bez ryzyka. Działa w to w taki sposób, że należy stworzyć kupon akumulowany składający się z minimum 3 zdarzeń z kursami 1,40, a selekcje na dane mecz w którym występują Biało-Czerwoni można wrzucić jako podbicie kursu (zazwyczaj jest to kurs 2.00).

Betfan Cashout

Cashout to z języka angielskiego wypłata. Przy obstawianiu cashout faktycznie oznacza wypłatę, konkretnie taką, której możemy dokonać przed czasem, a więc zanim zakończą się wszystkie zdarzenia umieszczone na naszym kuponie. Betfan taką opcją chce umożliwić graczom odzyskanie części włożonych środków i zminimalizowanie strat lub umożliwić wygraną, jednak mniejszą od ewentualnej wygranej, która była dostępna w momencie obstawiania zakładu.

Opcja cashoutu dostępna jest zarówno podczas gry na żywo (live), jak i wysyłania kuponów przedmeczowo (prematch).

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 300 PLN na start

Potrojenie pierwszego depozytu do 450 PLN

Najlepiej wyjaśnić cashout na przykładzie – Puszczamy kupon przedmeczowy wielokrotny z sześcioma selekcjami, z których 5 już bez większych problemów zostało rozliczonych jako wygrane. Ostatni typ to pojedynek, który odbędzie się kolejnego dnia od puszczenia zakładu. W takim wypadku powinniśmy dostać opcję wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli dokonania wspomnianego cashoutu. Jeżeli kursy drastycznie nie ulegną zmianie to opcja powinna być dostępna do rozpoczęcia spotkania. Oczywiście nie otrzymamy możliwości wypłaty 100% potencjalnej wygranej, lecz jej część – może to być 50% czy nawet 90%.

Odbierz 300 PLN bonusów
+ Potrojenie pierwszego depo do 450 PLN

Wspomnieliśmy o możliwościach cashoutu w zakładach live i pre-match. Warto wspomnieć, że Betfan – jako jeden z niewielu legalnych polskich bukmacherów pozwala na łączenie selekcji ze swojej oferty przedmeczowych z tymi na żywo.

MyBet Betfan – masz pomysł na swój zakład, jednak nie znajduje się on w ofercie bukmacherów. Wystarczy, że odwiedzisz Betfan i złożysz propozycję własnego zakładu – jest to niejako bonus dla Ciebie, bo możesz grać dokładnie to co ty stworzyłeś.

BetBuilder w Betfan

Pewnie zapytacie co to takiego. To nic skomplikowanego, a właściwie dodatkowa opcja przy obstawianiu zakładów sportowych. Jest to narzędzie, dzięki któremu możesz stawiać kupony w ramach jednego meczu. Najprościej ujmując Bet Builder to Konstruktor Zakładów. Umożliwia on tworzenie kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia np spotkania w Lidze Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn. Można dodawać kilka zakładów, o ile się nie wykluczają, np. wynik końcowy, strzelca gola, liczbę rzutów rożnych.

Jaki wpłacić pieniądze w Betfan do aktywacji bonusu?

Aby zawierać zakłady wzajemne u bukmacherów należy oczywiście dokonać depozytu pieniędzy na swoje konto. Tak samo jest w przypadku chęci aktywacji bonusów. Oczywiście zdarzają się oferty typu nagroda bez wpłaty, w ramach którego to my otrzymujemy od bukmachera za free pieniądze – np. w Fortunie na kwotę 20 zł, ale nie da się ukryć, że bez własnej inwestycji środków finansowych typowanie nie ma sensu.

Zanim będziemy mogli wykorzystać oferowane przez bukmachera Betfan bonusy, najpierw musimy przelać pieniądze na konto gracza. Przy depozycie wystarczy nam tymczasowy status konta, czyli utworzenie konta podstawowego, bez podawania skanu dowodu oraz numeru konta bankowego. Ona również wystarczy do otrzymania bonusu powitalnego od Betfan.

Wpłacając pieniądze na profil gracza w Betfanie nie musimy się martwić z żadnymi dodatkowymi prowizjami procentowymi. Tyle, ile chcemy przelać kasy tyle też otrzymasz na swoje betKonto. Niezależnie od wybranej metody płatności i niezależnie od banku, w którym mamy aktywny rachunek. 

Wpłata posiada limit – jednak jest to 2 zł. Dostępność systemu wpłat to 24/7, siedem dni w tygodniu, bez ograniczeń. Środki przelejemy na swoje konto za pomocą internetowego systemu płatności Przelewy24. Internetowe systemy płatności to obecnie najpopularniejsza forma wpłaty wśród obstawiających, a serwis Przelewy24 to jeden z czołowych serwisów płatności on-line.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

BETFAN Zakłady Bukmacherskie

BETFAN to legalny, polski bukmacher.
Posiada licencję Ministerstwa Finansów.
Graj bezpiecznie i legalnie.

Przede wszystkim największą korzyścią z takiej usługi jest szybkość realizacji transakcji. Sprawę depozytu załatwimy kilkoma kliknięciami.

W Betfan można również wpłacać pieniądze za pomocą innowacyjnego systemu, czyli kod BLIK – bardzo przystępna i dynamicznie zyskująca ogromną popularność opcja płatności internetowej. BLIK jest najłatwiejszy i najszybszy sposób dokonania wpłaty.

Jak wypłacić bonus Betfan na konto bankowe?

W celu wypłacenia środków w Betfan musimy mieć w pełni zweryfikowane konto, które wcześniej założyliśmy według instrukcji. W przypadku konta bez pełnej weryfikacji możemy dokonywać wpłat oraz zawierać zakłady, tak nie możemy wypłacać pieniędzy z wygranych na swoje konto bankowe. Aby móc wypłacać wygrane pieniądze za bonus w Betfan należy w pełni zweryfikować dane osobowe poprzez wysłanie fotokopii wybranego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) oraz podania numeru rachunku w banku na który będą przelewane środki.

Betfan realizuje natychmiastowe wypłaty do ponad 97% kont bankowych w Polsce, tak więc kasa na naszym koncie znajdzie się w kilkanaście minut od polecenia wypłaty. Nasze środki finansowe podczas transakcji płatniczych są całkowicie bezpieczne. Pieniądze błyskawicznie wylądują na koncie bankowym, bo średni czas wypłaty środków wynosi do 15 minut, a zdarzają się sytuacje, że kasa pojawi się nawet w 5 minut.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 300 PLN na start

Potrojenie pierwszego depozytu do 450 PLN

Co ważne, bukmacher Betfan realizuje wypłaty siedem dni w tygodniu, jednak nie w systemie dwadzieścia cztery na siedem, a w godzinach od 07:00 do 23:00. Codziennie, niezależnie czy mamy poniedziałek, środę, weekend czy święto.

Jeśli chodzi o realizację wypłaty, to na specjalnych zasadach działa ta pierwsza po założeniu konta. W trosce o bezpieczeństwo graczy, podlega ona dodatkowej weryfikacji. Może to zająć do czterdziestu ośmiu godzin, ale zazwyczaj wszystko odbywa się znaczenie szybciej i jest zamykane w ciągu 24h godzin, jeżeli wszystko się zgadza.

Należy pamiętać, że z konta bukmacherskiego w Betfan online wypłacimy kasę do banku tylko i wyłącznie środki zgromadzone na saldzie depozytowym. Jeżeli będziesz posiadał aktywny bonus i zlecisz wypłatę – utracisz go. Wszystkie akcje bonusowe objęte są zasadami obrotowymi przed wypłatą, a całość określa regulamin.

Recenzje o bonusie powitalnym BETFAN

Poniżej przygotowaliśmy dla Was dwie opinie wystawione przez graczy zakładów bukmacherskich Betfan, którzy posiadają już konto i odebrali bonus powitalny.

Recenzja o bonusie Betfan napisana przez gracza 1234:

Odebrałem bonus powitalny w Betfan i jestem bardzo zadowolony. Najfajniejszą opcją była dla mnie potrojona wpłata. Dzięki temu na starcie zyskałem sporo darmowej kasy którą wystarczyło obrócić, aby ją spieniężyć. Sporo kasy na pierwsze zakłady, którą można wykorzystać na obstawianie swoich ulubionych dyscyplin sportowych.

Opinia typera9876 o powitalnym bonusie Betfan:

Bukmacher Betfan był moim pierwszym operatorem, u którego założyłem konto. Długo zastanawiałem się, którego bukmachera wybrać na początek i jestem zadowolony ze swojej decyzji, że był to Betfan. Teraz konto posiadam także w STS oraz Fortunie. Moim zdaniem jednak najlepszy bonus jest w Betfan, gdzie można na pierwsze zakłady otrzymać praktycznie darmową kasę. Od początku grałem za duże sumy, a nie straciłem dzięki bonusowi swoich pieniędzy, bo otrzymałem ją od buka. Gorąco polecam pakiet powitalnych bonusów na start w Betfan dla każdego gracza, który jeszcze nie posiada tam konta.
1️⃣ Czy bonus od bukmachera Betfan jest darmowy?

Tak, gratyfikacje finansowe od buka Betfan na pierwsze zakłady są w pełni darmowe. Wystarczy jedynie wpłacić depozyt, a otrzymasz potrojenie pierwszej wpłaty za free.

2️ Jak działa bonus powitalny w Betfan?

Działa przy pierwszym wykonanym depozycie. Wpłacając np. 100 zł otrzymasz od bukmachera dodatkowe 200% czyli 200 zł. Dzięki temu masz 200 zł od buka oraz swoje wpłacone 100 zł, czyli łączną sumę środków finansowych na kwotę 300 zł.

3️⃣ Co obstawiać za bonus powitalny od Betfan?

My polecamy obstawiać za bonus na start od Betfan kursy powyżej 2.00, ponieważ takie zaliczają się do obrotu bonusem Betfan. Dzięki temu może podwoić swój bonus, który i tak przy wpłacie został potrojony! Jak łatwo zsumować wtedy masz szansę wpłatę spieniężyć aż 4-krotnie – przykładowo wpłacając 100 zł – zyskasz bonus w kwocie 200 zł – grając kupon AKO 2.00 potencjalnie wygrasz około 350 zł – to blisko 4-krtonie więcej niż Twoja wpłata.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę