blachowicz pereira ufc291 typy

Błachowicz – Pereira UFC 291 typy, kursy | Gdzie obstawiać?

W nocy z soboty na niedzielę polski fighter Jan Błachowicz na gali UFC 291 stanie do bardzo ważnego pojedynku z Alexem Pereirą. Zwycięzca tej walki będzie miał szansę zawalczyć o mistrzowski pas UFC wagi średniej. Czy Polak jako faworyt wytrzyma presję i zdoła pokonać Pereirę? Przygotowaliśmy dla Was porównanie kursowe na walkę Błachowicz – Pereira, a także przedstawiamy najlepszych bukmacherów, u których można obstawiać ten prestiżowy pojedynek pomiędzy Polakiem, a brazylijskim kick-bokserem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem oraz do sprawdzenia typów na walkę UFC 291: Błachowicz – Pereira.

Błachowicz – Pereira UFC 291 obstawianie

Walkę Jana Błachowicza z Alexem Pereirą na gali UFC 291 można obstawiać u kilku bukmacherów. Przykładowo ofertę kursową na hitowe starcie karty głównej gali UFC 291 przygotował między innymi Fortuna, Superbet czy Totalbet. To Ci operatorzy przyjmują bety związane z pojedynkiem Jana Błachowicza z Alexem Pereirą.

My polecamy zapoznać się z ofertą bukmachera Betfan, który obecnie w swojej ofercie posiada rozbudowaną gamę zakładów – oprócz klasycznych betów na 1X2 gracze mogą obstawiać także zakłady związane, w której rundzie zakończy się pojedynek, w jaki sposób zostanie zakończona walka czy ile rund potrwa walka.

Gdzie obstawiać Błachowicz – Pereira?

Możliwość obstawiania hitowego pojedynku gali UFC 291 pomiędzy Błachowiczem, a Pereirą posiada w swojej ofercie kilku bukmacherów. My jednak rekomendujemy dwóch – Betfan oraz Totalbet. Oferują oni najwyższe kursy na walkę Błachowicza z Pereirą, a także najlepszy rynek zdarzeń (ponad 30 zakładów na walkę Błachowicz – Pereira).

200 blacho 1

Jeżeli założysz konto w Totalbet poprzez TEN LINK lub podasz nasz kod o treści: BETSIDE otrzymasz specjalną nagrodę na obstawianie pojedynku Błachowicz – Pereira w kwocie zakładu bez ryzyka do 200 zł. Dodatkowo możesz odebrać także bonus od depozytu do kwoty 5000 zł, który możesz przeznaczyć np. na kolejne gale UFC.

UFC 291: Błachowicz – Pereira kursy bukmacherskie

Spoglądając na kursy przygotowane przez bukmacherów można wskazać na faworyta – jest nim oczywiście Polak Jan Błachowicz (kurs 1.68). Na Alexa Pereirę bukmacherzy oferują kursy w granicach 2.15- 2.25 i wskazują go jako underdoga w tym pojedynku na gali UFC 291. Poniżej w tabeli prezentujemy kursy bukmacherskie dostępne u operatorów sportowych na walkę gali UFC 291: Błachowicz – Pereira.

Błachowicz – Pereira kursy bukmacherskie
Wygrana Błachowicza1.68 – BetfanObstawiam
Wygrana Pereiry2.18 – TotalbetObstawiam
Poniżej 2.5 rundy1.65 – FortunaObstawiam
Powyżej 2.5 rundy2.08 – TotalbetObstawiam
Błachowicz wygra przed czasem4.00 – SuperbetObstawiam
Pereira wygra przed czasem3.00 – BetfanObstawiam

Jak widzimy ciekawie prezentuje się kurs 4.00 na wygraną Błachowicza przed czasem. Analitycy bukmacherscy w swoich notowaniach co ciekawe dają większe szanse Pereirze na wygraną przed czasem niż Polakowi (kurs 3.00). Dodatkowo ciekawie prezentuje się także zakład na powyżej 2.5 rundy po kursie 2.08 w Totalbet. Pojedynek może potrwać na długim dystansie, jeżeli żaden z zawodników nie wyprowadzi potężnego nokautującego ciosu.

Typy na walkę Błachowicz – Pereira (UFC 291)

Po zapoznaniu się z kursami wystawionymi przez podmioty bukmacherskie możemy przejść do najważniejszego, czyli typów na pojedynek Jana Błachowicza z Alexem Pereirą na UFC 291. Jan Błachowicz do walki z Pereirą przystąpi po niespodziewanym i zarazem nieco kontrowersyjnym remisie z Ankalaevem. Pereira natomiast przystąpi do walki z Polakiem po przegranej z Adesanyą. Obaj zawodnicy wiedzą, że przegrana w tym starciu może oznaczać, że w najbliższej przyszłości nie powalczą już o pas mistrza wagi półśredniej. Oczywiście to Błachowicz jest faworytem do wygrania starcia, jednak analitycy im bliżej walki tym zbliżają szanse zawodników. Na około tydzień przed galą plasowały się one na poziomie 65 do 35, tak teraz wynoszą 56 do 44 na rzecz Błachowicza.

Naszym typem na walkę Jan Błachowicz – Alex Pereira będzie jednak mimo wszystko wygrana Polaka Jana Błachowicza. Spodziewamy się, że Polak narzuci swoje warunki i po przegranej z Teixeirą oraz remisie z Ankalaevem Polak będzie chciał wrócić na swój tron i zdetronizować Pereirę tym samym otwierając sobie szansę na odzyskanie mistrzowskiego pasa w UFC.

Najwyższy kurs 1.72 na wygraną Polaka Jana Błachowicza z Alexem Pereirą na gali UFC 291 posiada legalny bukmacher Betfan dlatego stawiamy właśnie tam typ SOLO i wierzymy, że Polak wyjdzie zwycięsko z tego starcia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem w starciu Błachowicz – Pereira?

Jak wskazują kursy bukmacherskie to Polak Jan Błachowicz jest faworytem do wygrania pojedynku z Alexem Pereirą podczas gali UFC 291.

2️⃣ Kiedy walczy Błachowicz z Pereirą?

Zastanawiając się kiedy obstawiać walkę Błachowicza z Pereirą warto sprawdzić kiedy będzie mieć miejsce ten pojedynek. W nocy z 29 lipca 2023 roku na 30 lipca 2023 roku w głównej karcie walk będzie czekał nas pojedynek Polaka z Perierą. Karta główna rozpocznie się o 4 w nocy czasu polskiego, a Błachowicz i Pereira wystąpią około godziny 4:30.

3️⃣ Co warto typować z pojedynku Błachowicza z Pereira?

Naszym zdaniem warto obstawiać wygraną Błachowicza po najlepszym kursie 1.72 w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Taka selekcja pozwoli nam wygrać blisko x 2 po podjęciu podatku obrotowego (12%).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę