kurs 150 na bologna napoli

Bologna – Napoli kurs 150.00 w promocji Superbet (28.05.23)

W niedzielę w 37. kolejce włoskiej Seria A Napoli na wyjeździe podejmie Bolognę. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet dla nowych graczy przygotował promocję, w której dowolny zakład ze spotkania Bologna – Napoli możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00. Co najlepsze w tej ofercie to to, że kupon nawet nie musi być trafiony, a Superbet i tak dopisze 300 zł premii do Twojego konta, która wiąże się z rozliczeniem 2 zł x kurs 150.00! Jak skorzystać z promocji Superbet 150.00 na Bologna – Napoli (28.05.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Bologna – Napoli kurs 150 w promocji Superbet

Z okazji końcowych meczów we włoskiej Seria A bukmacher Superbet przygotował mega promocję Multiboost na Seria A, Ekstraklasę oraz Bundesligę. Wystarczy, że wybierzesz dowolne spotkanie, zagrasz zakład za minimum 2 zł, a niezależnie od wyniku jakim ono się zakończy legalny bukmacher Superbet rozliczy go po najlepszym kursie 150.00. Nie ma znaczenia czy trafisz czy nie typ z wybranego spotkania, a i tak otrzymasz 300 zł premii od bukmachera Superbet! My wybraliśmy mecz Bolognii z Napoli i prezentujemy na jego przykładzie jak odebrać 300 zł premii.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie najwyższego kursu 150.00 na Bologna – Napoli lub inne wybrane przez Ciebie spotkanie w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta podniesionych współczynników została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na dowolną selekcję z meczu Bologna – Napoli (28.05.23) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • niezależnie czy trafiłeś czy nie typ ze spotkania Bologna – Napoli, bukmacher Superbet dopisze 300 zł premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższymi kursami 150.00 na Bologona – Napoli w dniu 28. maja 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Bologna – Napoli (28.05.23)?

Na hitowe spotkanie 37. kolejki włoskiej Seria A pomiędzy Bologną , a Napoli najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za zagranie dowolnego, wybranego przez Ciebie zakładu z tego meczu odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (150.00 x 2 zł) – nie musi być on nawet wygrany!

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150 na Bologna – Napoli (28.05.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na spotkanie pomiędzy Bologną, a Napoli, które odbędzie się w 37. kolejce włoskiej Seria A, ponieważ wygrana z wysokim kursem 150 zdecydowanie przebija regularne stawki. Jeżeli zagrasz dowolną selekcje z tego spotkania na swoim kuponie to odbierzesz 300 zł premii, a wystarczy założyć konto, dokonać depozytu i poczekać na rozliczenie promocji (28.05.23).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę