w

Bonus 30 zł za każdego gola w meczach Lille – Chelsea i Juventus – Villarreal

Z pewnością każdy typer szuka atrakcyjnych promocji bukmacherskich na mecze Ligi Mistrzów. Idealnie się składa, bo atrakcyjną promocję na aż 2 mecze przygotował legalny bukmacher Superbet. Postaw zakład na spotkanie Chelsea – Lille lub Juventus – Villarreal – nie dość że możesz wygrać kasę z kuponu to jeszcze otrzymasz bonus 30 zł za wszystkie bramki w tych dwóch spotkaniach. Jest to bardzo opłacalna promocja dla typerów, bo bramki się sumują, więc jeżeli na przykład Juve strzeli 2 gole to powiększa pulę o 2. Sprawdź w naszym artykule jakie dokładnie są zasady tej promocji Superbet.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Jak odebrać bonus 30 zł za każdego gola w meczach Lille – Chelsea i Juventus – Villarreal?

Przede wszystkim, aby typer mógł skorzystać z promocji bukmacherskiej na każdego gola w meczach Ligi Mistrzów: Lille – Chelsea oraz Juventus – Villarreal musi założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Dzięki naszej instrukcji bez problemu każdy poradzi sobie z tym procesem. Wszystko zostanie odpowiednio wytłumaczone zarówno dla nowych jak i bardziej doświadczonych graczy. Poniżej kroki jakie należy wykonać, aby odebrać bonus za gole:

 • zarejestrować nowe konto gracza poprzez nasz link promocyjny
 • dokonać depozytu w kwocie minimum 50 zł (otrzymasz również freebet 34 zł)
 • zawrzeć pierwszy zakład przedmeczowo na dowolny rynek zdarzeń zawierający selekcje z meczu Lille – Chelsea lub Juventus – Villarreal
 • stawka kuponu minimum 30 zł
 • kupon może być tylko pojedynczy (SOLO)
 • minimalny kurs zakładu 1.60
 • w przypadku gdy którakolwiek drużyna (Lille, Chelsea, Juventus, Villarreal) strzeli gola bukmacher przyzna bonus 30 zł

Kupon bukmacherski do promocji bonusowej na gole w meczach Ligi Mistrzów gracze mogą odebrać zarówno przez aplikację mobilną (na przykład przez smartfon) jak i przez stronę internetową www (na przykład na komputerze stacjonarnym lub przez laptopa).

Ile mogę otrzymać nagrody?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego ile goli padnie w dwóch spotkaniach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jeżeli na w meczu Chelsea – Lille padnie wynik 1:2, a w Juventus – Villarreal 1:1, to gracz otrzyma bonus piłkarski w kwocie 150 zł. Dzieje się tak dzięki przemnożeniu bonusu 30 zł razy 5 goli. Dodatkowo jeżeli gracze trafią swój kupon do promocji bukmacherskiej Superbet to również otrzymają z niego kasę. Tak więc jak widać można ograć buka na wysoką kwotę sumę pieniężną.

Zasady promocji na mecze Chelsea – Lille & Juventus – Villarreal

W tej promocji nie ma nic skomplikowane i ukrytego. Pamiętaj, aby zaznaczyć zgody marketingowe – to ważne abyś mógł wziąć udział w akcji bramkowej. Poniżej zestawiamy najważniejsze zasady:

 • aby zagarnąć bonus za gole w meczach Ligi Mistrzów należy dokonać rejestracji konta poprzez TEN LINK PROMOCYJNY
 • bonus trafi na konto bonusowe
 • należy dokonać obrotu
 • czas na akceptację bonusu wynosi 72h
 • po dokonaniu wymaganego obrotu kasa przeniesie się na saldo depozytowe z możliwością wypłaty

Tak atrakcyjne promocje na mecze Ligi Mistrzów możesz znaleźć jeszcze choćby w NobleBET, czy forBET, który daje 50% od depozytu.

Jakiego obrotu należy dokonać?

Ten bonus piłkarski zostanie dodany do konta bonusowego w przypadku goli w meczach Ligi Mistrzów. Posiada więc warunki obrotu, jednak z pewnością każdy sobie z nimi poradzi, w szczególności z naszą pomocą. Bukmacher Superbet wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą.

Do obrotu premią gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Wymagany minimalny kurs to 1,80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1,30. Zaliczają się zarówno zakłady przedmeczowe jak i na żywo (live) w trakcie trwania spotkania.

Kiedy mogę wypłacić kasę?

Pieniądze gracz może wypłacić z konta po dokonaniu wymaganego obrotu (3x), więc jeżeli w meczach Lille – Chelsea oraz Juventus – Villarreal padnie na przykład 5 goli to należy zawrzeć zakłady na łączną kwotę 450 zł (bonus 150 zł x 3). Po wykonaniu obrotu kasa będzie możliwa do wypłaty wszystkimi systemami dostępnymi w Superbet – czyli między innymi Skrill lub na konto bankowe.

Konto Superbet z bonusem za gole na Ligę Mistrzów

Tak jak mówiliśmy wyżej, aby móc otrzymać możliwość odebrania bonus 30 zł za każdego gola w meczach Ligi Mistrzów: Lille – Chelsea oraz Juventus – Villarreal należy zarejestrować darmowe konto. Zrobisz to poprzez nasz link promocyjny Superbet, dzięki któremu otrzymasz maksymalny pakiet powitalny (w tym freebety, czy bonus od depozytu) + możliwość odbioru wysokiego kursu 20.00.

Cały proces jest w pełni darmowy i bardzo intuicyjny, więc zajmie ci maksymalnie kilka minut.

Jak założyć konto w Superbet z dostępem do bonusu na bramki oraz pakietem powitalnym?

 • wejść w LINK REJESTRACYJNY
 • uzupełnić dane osobowe jak imię i nazwisko oraz adres zamieszkania
 • sprawdzić poprawność danych
 • zatwierdzić podane dane

Po wymienionych czynnościach zostanie utworzone konto tymczasowe, które możesz przekształcić w profil stały po dodaniu skanów dokumentu tożsamości oraz zatwierdzenia przez konsultanta poprawności podanych danych.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Ile wynosi bonus na mecze Ligi Mistrzów: Lille – Chelsea oraz Juventus – Villarreal?

Jest to zależne od ilości bramek w wymienionych meczach. Naszym zdaniem może paść nawet 7-9 goli, więc typer w takiej sytuacji może otrzymać nawet 210 zł – 270 zł.

2. Czy Top buki z rankingu bukmacherów oferują bonusy na mecze Ligi Mistrzów?

Tak, również inni bukmacherzy oferują atrakcyjne bonusy na mecze Champions League. Takie oferty znajdziesz między innymi w forBET czy Fortunie gdzie zagrasz bez podatku, a także w eWinner czy Totalbet – podniesione kursy.

Komentarze

Ładowanie…

Czy Tottenham jest w stanie przedłużyć serię porażek Brightonu?

Typy na dziś z Ligi Mistrzów ‼️ Gramy dubel na podwojenie