w

Boost 100.00 na Real Madryt albo PSG w Lidze Mistrzów od Superbet

Czas na rewanżowe starcie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Paris Saint Germain. W pierwszym pojedynku padł wynik 1:0 dla PSG i to oni stają w lepszej sytuacji przed rewanżem. Warto dodać, że bramki wyjazdowe już nie liczą się na korzyść gości, więc możemy spodziewać się otwartego meczu. Real Madryt musi spróbować wydrzeć zwycięstwo w meczu i awans do kolejnej fazy pucharowej. Legalny bukmacher Superbet przygotował na to spotkanie boost 100.00 na wygraną Realu Madryt albo PSG. Wybierz swojego faworyta i typuj po najlepszym kursie bukmacherskim.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Pamiętaj, że najlepszy kurs na starcie Realu Madryt z Paris Saint Germain możesz odebrać tylko z naszym kodem promocyjnym BETSIDE.

Jak zagrać po kursie 100.00 na Real lub PSG?

Warunki grania bonusu kursowego od Superbet Zakłady Bukmacherskie są proste i przejrzyste. Z pewnością poradzą sobie z nimi zarówno typerzy, którzy założą swoje pierwsze konto do betowania oraz Ci, którzy posiadają już nieco większe doświadczenie i mają konto na przykład w STS czy Fortunie. Poniżej zestawiamy jak odebrać bonus 200 zł od zakładów bukmacherskich Superbet na mecz Real vs PSG w Lidze Mistrzów:

 • zarejestrować nowe konto typera z naszym kodem promocyjnym BETSIDE
 • dokonać wpłaty w kwocie minimum 50 zł
 • zawrzeć pierwszy zakład przedmeczowo na zwycięzce pojedynku PSG lub Real po specjalnym kursie 100.00
 • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
 • w przypadku poprawnego trafienia zwycięzcy zakład zostanie rozliczony po kursie 100.00

Warto dodać, że zakłady na żywo (LIVE) nie zaliczają się do promocji boost 100.00 na Real albo PSG. Swój kupon typer może zawrzeć zarówno przez aplikację mobilną (np. na smartfonie) lub poprzez stronę internetową www (na przykład przez komputer stacjonarny lub laptopa).

Jak obliczyć wygraną z boostu 100.00 na Real lub PSG?

Typer do wyboru ma postawienie zakładu na Real Madryt (gospodarz pojedynku) lub Paris Saint Germain (goście spotkania).

Przykład pierwszy typujemy zwycięstwo Realu Madryt:

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
Stawka klienta = 2 zł – 0,24 zł (12% podatku) = 1,76 zł 
Kurs na zwycięstwo Realu = 2.60
Bonus od Superbet = 200 zł
Kwota wygranej za kupon = 1,76 zł * 2.60 = 4,57 zł 
Łączna wygrana obstawiając zwycięstwo Realu Madryt w Lidze Mistrzów = 204,57 zł

Jeżeli gracz postawi zakład pojedynczy (SOLO) na wygraną Realu Madryt w prestiżowym starciu Ligi Mistrzów otrzyma bonus 200 zł (kurs 100.00 * stawka 2 zł) oraz regularną wygraną z kuponu w kwocie 4,57 zł.

Przykład drugi typujemy zwycięstwo Paris Saint Germain:

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
Stawka klienta = 2 zł – 0,24 zł (12% podatku) = 1,76 zł 
Kurs na zwycięstwo PSG = 2.60
Bonus = 200 zł
Kwota wygranej za kupon = 1,76 zł * 2.60 = 4,57 zł 
Łączna wygrana obstawiając zwycięstwo PSG = 204,57 zł 

Jeżeli gracz postawi 2 zł na PSG to otrzyma bonus 200 zł (boost kursowy 100.00) oraz regularną wygraną 4,57 zł.

Co bardziej opłaca się obstawiać w meczu Real vs PSG w Lidze Mistrzów?

Jako, że obecnie internetowy bukmacher Superbet oferuje praktycznie takie same kursy zarówno na zwycięstwo Realu Madryt jak i PSG to wygrana z boostu kursowego 100.00 będzie taka sama w przypadku postawienia zarówno na Królewskich jak i na drużynę Messiego. Różnica może oczywiście pojawić się w przypadku delikatnej zmiany współczynników, jednak różnica może wynosić kilka groszy. Stąd też to gracz musi zdecydować, na którą drużynę bardziej opłaca się zainwestować swoje pieniądze.

Zasady boost 100.00 na Real lub PSG

 • tylko oferta przedmeczowa
 • dokonując depozytu w kwocie 50 zł zostanie dopisany freebet o wartości 34 zł
 • rynek zdarzeń “Mecz” oraz “typ zakładu – 1 lub 2”
 • bonus zostanie przelany w ciągu 72 godzin od zakończenia promocji

Jak obrócić wygraną z boostu kursowego 100.00?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Wymagany minimalny kurs to 1,80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1,30.

Aby wypłacić wystarczy zagrać na łączną kwotę 600 zł (3 razy), a kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić kasę podobnie jak choćby w Forbet, Totalbet czy NobleBET.

Rejestracja konta z dostępem do pakietu powitalnego oraz kursu 100.00

Jak już wiesz, aby móc otrzymać możliwość postawienia najlepszego kursu 100.00 na Real Madryt lub PSG w pojedynku Ligi Mistrzów jest rejestracja darmowego konta. Zrobisz to z naszym kodem promocyjnym BETSIDE, dzięki któremu otrzymasz maksymalny pakiet powitalny (w tym freebety, czy bonus od depozytu) + możliwość odbioru boostu 100.00 na Real lub PSG.

Jak założyć konto w Superbet?

 • otworzyć stronę bukmachera Superbet albo poprzez apkę, albo stronę www.
 • kliknąć button rejestracja konta
 • uzupełnić dane osobowe jak imię, nazwisko, dane adresowe
 • wpisać kod promocyjny BETSIDE
 • zatwierdzić poprawność danych

Pamiętaj o wpisaniu naszego promo-kodu, bo tylko dzięki niemu otrzymasz maksymalne pakiety powitalne na start u tego licencjonowanego bukmachera cieszącego się świetnymi opiniami na temat oferowanych wysokich kursów.

Po całym procesie zostanie utworzone konto tymczasowe, które możesz przekształcić w profil stały po dodaniu skanów dokumentu tożsamości, a także numeru konta bankowego. Po zatwierdzeniu przez konsultanta poprawności podanych danych możesz cieszyć się z wszystkich dostępnych ofert w Superbet, jak SuperSpin czyli codzienne koło Fortuny czy Bonus American Dream, dzięki któremu możesz zyskać premię za typowanie amerykańskich sportów np NFL lub NBA.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Który bukmacher oferuje najlepsze kursy na spotkanie Ligi Mistrzów Real vs PSG?

Licencjonowani bukmacherzy jak Betclic czy PZBUK dają wysokie kursy na Ligę Mistrzów. Najlepszy kurs na hitowy pojedynek Champions League pomiędzy Realem, a PSG znajdziesz oczywiście w Superbet – boost 100.00 na zwycięzce pojedynku.

2. Czy stawka może być większa niż 2 zł?

Stawka zależy od Ciebie, tak więc możesz postawić 10 zł, 100 zł lub nawet 500 zł. Jednak tylko 2 zł zostanie uwzględnione na poczet najlepszego kursu 100.00 na Ligę Mistrzów.

3. Gdzie najlepszy kurs na PSG?

Obecnie najlepszy kurs na PSG w meczu z Realem Madryt znajdziesz w Superbet – kurs 100.00. Stawiając 2 zł możesz wygrać 200 zł w postaci bonusu. Wysokie kursy na PSG znajdziesz również choćby w Betcris.

4. Który bukmacher proponuje najwyższy kurs na Real Madryt?

Tacy internetowi bukmacherzy jak LVBET czy eWinner oferują wysokie stawki na Real Madryt pomimo porażki w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Również BETFAN przygotował kurs 50.00 na pierwsze spotkanie tych drużyn.

Komentarze

Ładowanie…

Czy padnie 2 wygrana z rzędu? Zapraszam na hiszpański singiel po kursie 2.30!

Typy na dziś z polskiej piłki! Czy Legia wyjdzie ze strefy spadkowej?