Borussia Dortmund, typy

Borussia Dortmund – PSV: Typy, kursy zapowiedź (14.03)

Borussia Dortmund – PSV typy bukmacherskie na rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Już w środę na Signal Iduna Park zespół z Dortmundu będzie chciał zapewnić sobie awans do ćwierćfinału LM. Mają na to duże szanse, albowiem z pierwszego meczu z Holandii przywieźli wynik 1:1. Przeanalizowaliśmy ostatnie spotkania obu ekip i przygotowaliśmy dla Was typy na Borussia – PSV.

300 zl gol borusia psv sts baner

W STS możesz odebrać 300 zł za gola Borussi lub PSV (do wyboru). Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na drużynę z choćby jednym golem, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł.

Borussia Dortmund – PSV: typy bukmacherskie

  • BTTS – obie drużyny strzelą gola
  • Powyżej 3.5 gola w meczu
  • Adeyemi strzeli gola w meczu

Przechodząc do typów na spotkanie Borussia – PSV warto pod uwagę wziąć wynik pierwszego spotkania pomiędzy tymi ekipami, czyli rezultat 1:1. Z pewnością tutaj gospodarze stoją w lepszej sytuacji, albowiem będą mieli własne boisko i kibiców jako dwunasty zawodnik. PSV jednak gra bardzo dobrze w tym sezonie i może postraszyć w ofensywie swoich rywali.

Typujemy, że tak jak w pierwszym meczu pomiędzy Borussią Dortmund, a PSV będzie btts, czyli obie drużyny strzelą gola. Zmierzą się dwie ekipy, które wolą grać w ofensywie, stąd właśnie tak obstawiamy na naszym kuponie.

200 zl borussia psv etoto

Bukmacher Etoto przygotował 200 zł darmowej kasy za wygraną Borussi z PSV. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł i zagrać ze specjalnej zakładki za 1 zł na wygraną Borussi (zakładka dostępna jest TU). Jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

Borussia Dortmund – PSV typy na gole w meczu

Jak wspomnieliśmy spodziewamy się otwartego spotkania, albowiem PSV będzie chciało osiągnąć rewelacyjny wynik w tym sezonie, czyli ćwierćfinał Champions League. Borussia natomiast także gra ofensywnie, stąd przygotowaliśmy dla Was drugi typ na spotkanie Borussi z PSV.

Skoro mówimy o otwartym spotkaniu to nie pozostaje nic innego jak postawić na ponad 3.5 gola w meczu Borussi z PSV.

Borussia Dortmund – PSV typy na strzelca gola

Dodatkowo, jeżeli spodziewamy się sporej ilości goli w tym meczu to mamy dla Was 3 typ na spotkanie Borussi z PSV. Skoro spodziewamy się dużej liczby goli to wydaje się, że i wskazanie strzelca bramki w tym spotkaniu będzie nieco łatwiejsze.

My typujemy, że gola w meczu Dortmund – PSV strzeli Adeyemi, albowiem jest to młody, dynamiczny zawodnik, który przy którejś z szybkich akcji może wykazać się swoim kunsztem i wpakować piłkę do bramki rywali.

Borussia Dortmund – PSV: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Borussia Dortmund – PSV:

  • Kurs na wygraną Borussi: 2.17
  • Kurs na remis: 3.85
  • Kurs na wygraną PSV: 3.10

Bukmacherzy po przeprowadzeniu analiz zdecydowali się już wystawić kursy na Borussia Dortmund – PSV. Wynika z nich, że nieznacznym faworytem meczu jest klub z Niemiec, na który kursy opiewają w wysokości 2.17. Współczynniki na remis zawierają się w zakresie od 3.70 do 3.85. Natomiast mnożniki na zwycięstwo underdoga, czyli holenderskiej zaczynają się od 3.00, a kończą na 3.10.

Najwyższy kurs 150.00 na Borussia – PSV w Superbet

Bukmacher Superbet dla nowych Graczy z okazji meczu pomiędzy Borussią Dortmund, a PSV przygotował najwyższy kurs 150.00 na wygraną w tym meczu. Wystarczy wskazać, która ekipa wygra w regulaminowym czasie gry za symboliczne 2 zł, a na Twoje konto może trafić 300 zł darmowej kasy!

Aby skorzystać z tej oferty najlepszego kursu 150.00 na Borussia Dortmund – PSV wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na wygraną BVB lub PSV (do wyboru). Jeżeli wybór będzie poprawny w ciągu 72h od zakończenia meczu otrzymasz 300 zł (kurs 150.00 x stawka 2 zł).


Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę