Ukraina, typy

Bośnia i Hercegowina – Ukraina: Typy, kursy, zakłady 21.03 | baraże Euro 2024

Bośnia Hercegowina – Ukraina typy i kursy bukmacherskie na półfinałowe barażowe spotkanie o Euro 2024. W czwartek podobnie jak Biało-Czerwoni swój mecz rozegrają nasi sąsiedzi, czyli reprezentacja Ukrainy. Będą oni mieli jednak cięższe zadanie, albowiem zagrają na wyjeździe z Bośnią. Znamy już kursy na Bośnia – Ukraina, które wskazują, że większe szanse mają oczywiście Ukraińcy. My po analizie statystyk oraz meczów obu ekipy przygotowaliśmy dla Was typy na Bośnia i Hercegowina – Ukraina, które znajdziecie w naszym artykule.

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 760 PLN premii na start z kodem BETSIDE!
Premia

400zł

W STS możesz odebrać 400 zł za wygraną Polski z Estonią. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na Biało-Czerwonych, a jeżeli ograją oni w czwartek Estonię otrzymasz 400 zł.

Bośnia i Hercegowina – Ukraina typy bukmacherskie

Typ od redakcji Betside
Poniżej 2.5 gola w meczu
KURS:

1.75

Wybierając typy na spotkanie Bośnia – Ukraina przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, gdzie spotkanie jest rozgrywane. Będzie to trudny bałkański teren w Bośni. W tym meczu proponujemy typować under 2,5 bramek po kursie 1.75 w STS. Bośnia niebędąca faworytem meczu i znająca możliwości rywala na pewno nie zagra otwartego futbolu. Patrząc na indywidualności, będą mieli zapewne duże problemy z ofensywą Ukraińców, dlatego będą musieli mocno zabezpieczyć tylne formacje.

Ukraina miewała świetne mecze, gdzie zdobywała wiele bramek, ale też takie, w którym biła głową w mur. Duża presja stoi właśnie po ich stronie, co też może storpedować ich zamiary. Nawet jeśli Ukraina dość szybko strzeli gola, to Bośniacy od razu się nie odkryją, będą czekać na końcówkę meczu, tym samym spodziewamy się dość zamkniętego spotkania.

Bośnia i Hercegowina – Ukraina kursy bukmacherskie

Analitycy wycenili już dla bukmacherów kursy na Bośnia i Hercegowina – Ukraina. Jasno z nich wynika, że zdecydowanym faworytem do wygrania meczu jest reprezentacja Ukrainy kurs 1.93. Na wygraną reprezentacji gospodarzy, czyli Bośni i Hercegowiny kurs to 3.80. Remis w meczu Bośnia i Hercegowina – Ukraina to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 3.55.

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 3755 PLN premii na start z hasłem BETSIDE!
Premia

400zł

Poniżej zestawienie kursowe na mecz Bośnia i Hercegowina – Ukraina:

  • Wygrana Bośnia i Hercegowina: kurs 3.80
  • Remis w meczu: kurs 3.55
  • Wygrana Ukraina: kurs 1.93

Bośnia i Hercegowina – Ukraina zapowiedź meczu 21.03

W czwartek 21. marca w półfinałowym meczu barażów o Euro 2024 reprezentacja Bośni i Hercegowiny zmierzy się na własnym obiekcie z Ukrainą. Z pewnością dla Ukraińców będzie to bardzo ważne, ale i niełatwe spotkanie, albowiem to oni będą w roli gościa w tym meczu. Kto więc awansuje do ostatniego spotkania, które może dać przepustkę na Euro? Przekonamy się już w czwartek!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę