300 za wygrana city

Burnley – Manchester City kurs 150.00 w promocji bukmachera Fortuna (11.08.23)

W piątek rozpocznie się nowy sezon angielskiej Premier League. Rozpoczniemy od razu od hitowego starcia, bo w 1. kolejce zmierzy się Burnley z Manchesterem City (11.08.23). Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję, w której wygraną Obywateli możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00. Dzięki tej promocji wystarczy, że zagrasz za 2 zł, a na Twoje konto trafi aż 300 zł premii finansowej (150.00 x 2 zł). Jak skorzystać z promocji Fortuna kurs 150.00 na Burnley – Manchester City dowiesz się szczegółowo z naszego artykułu.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Burnley – Manchester City kurs 150.00 w promocji Fortuna (11.08)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w pierwszej kolejce angielskiej Premier League, w którym zmierzy się Burnley z Manchesterem City przygotował specjalną promocję, w której wygraną Manchesteru City w tym pojedynku możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00.

Podstawowym warunkiem możliwości zagrania z kursem 150.00 wygranej Manchesteru City z Burnley w meczu 1. kolejki angielskiej Premier League jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak zagrać z kursem 150.00 wygraną Manchesteru City z burnley w promocji bukmachera Fortuna:

  • załóż nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Manchesteru City z Burnley (11.08) ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za zwycięstwo City z Burnley (11.08.23)?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na zwycięstwo Manchesteru City z Burnley w meczu 1. kolejki angielskiej Premier League to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na wygraną Manchesteru City z Burnley w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: wygrana Manchesteru City z Burnley (kurs 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na zwycięstwo Manchesteru City z Burnley z najlepszym kursem 150.00 możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Burnley vs Manchester City kurs 150.00 w promocji Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste jako że nagroda z kursu 150.00 na Burnley – City jest przyznawana w punktach FKP bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja na mecz Burnely – Manchester City (11.08)?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie wygraną Manchesteru City z Burnley to polecamy wykorzystać promocję bukmachera Fortuna, w której możesz zagrać na Obywateli z najwyższym kursem 150.00.

2️⃣ Jaka maksymalna stawka zakładu do promocji Fortuna na Burnley – City (11.08)?

Maksymalnie za ile możesz zagrać z kursem 100.00 wygraną Manchesteru City z Burnley to 2 zł. Wiąże się to z wygraną w promocji z bonusem 300 zł (150.00 x 2 zł = 300 zł).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę