150 na gola realu

Celta Vigo – Real Madryt kurs 150.00 w promocji Fortuna (25.08.23)

W piątek Real Madryt przystąpi do trzeciego ligowego meczu, w którym zmierzy się z Celtą Vigo. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której gola Królewskich możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00. Wystarczy, że postawisz zaledwie 2 zł, a na Twoje konto trafi 300 zł premii finansowej (kurs 150.00 x 2 zł), jeżeli Królewscy zdobędą minimum jedną bramkę. Jak skorzystać z promocji Fortuna kurs 150.00 na Celta Vigo – Real Madryt (25.08.23) dowiesz się z naszego artykułu.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Celta Vigo – Real Madryt kurs 150.00 w promocji Fortuna (25.08)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w trzeciej kolejce hiszpańskiej La Liga, w którym zmierzy się Celta Vigo z Realem Madryt przygotował specjalną promocję, w której jednego gola Królewskich w tym pojedynku możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00.

Podstawowym warunkiem możliwości zagrania z kursem 150.00 gola Realu Madryt z Celtą Vigo w meczu 3. kolejki hiszpańskiej La Liga jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak zagrać z kursem 150.00 gola Realu Madryt z Celtą Vigo w promocji bukmachera Fortuna:

  • załóż nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Realu Madryt z Celtą Vigo (25.08) ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za gola Realu Madryt z Celtą Vigo (25.08.23)?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na gola Królewskich z Celtą Vigo w meczu 3. kolejki hiszpańskiej La Liga to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na jedną bramkę Realu Madryt z Celtą Vigo w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: min. jeden gol Realu z Celtą Vigo (kurs 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na minimum jedną bramkę zdobytą przez Królewskich w starciu z Celtą Vigo z najlepszym kursem 150.00 możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Celta Vigo – Real Madryt kurs 150.00 w promocji Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste jako że nagroda z kursu 150.00 na Celta Vigo – Real Madryt jest przyznawana w punktach FKP bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja bukmacherska na mecz Celta Vigo – Real Madryt (25.08)?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie jednego gola zdobytego przez Królewskich w starciu z Celtą Vigo to polecamy wykorzystać promocję bukmachera Fortuna, w której możesz zagrać na bramkę Realu Madryt z najwyższym kursem 150.00.

2️⃣ Jaka maksymalna stawka zakładu do promocji Fortuna na Celta – Real M. (25.08)?

Maksymalnie za ile możesz zagrać z kursem 150.00 gola Realu Madryt z Celtą Vigo to 2 zł. Wiąże się to z wygraną w promocji z bonusem 300 zł (150.00 x 2 zł = 300 zł).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę