pexels pixabay 46798

Chojniczanka – Bruk-Bet T. Nieciecza: kursy, typy (06.04.23)

W czwartek o godzinie 18.00 rozpocznie się mecz na Stadionie Miejskim w Chojnicach między tutejszą Chojniczanką a gośćmi z Bruk-Bet Termaliki Niecieczy. Spotkanie to jest małym finałem dla obu tych ekip, gdyż ekipa Słoni wciąż ma realne szanse na triumf w Fortuna 1 Lidze. Aktualnie zajmują oni 4 miejsce, z 8 punktami straty do lidera, ŁKSu, ale za to z jednym meczem rozegranym mniej. Po przeciwnej stronie natomiast stoją gospodarze, którzy obecnie są czerwoną latarnią ligi i będą niewątpliwie zaciekle walczyć o każdy punkt. Do bezpiecznej strefy tracą 4 punkty, ale ich współtowarzysze do spadku nie grzeszą ostatnio formą. Jest to zatem okazja dla obu tych ekip, by wspiąć się wyżej w tabeli.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=1]

Przygotowaliśmy dla was na ten mecz zestawienia kursów przedmeczowych na kilka najciekawszych zdarzeń, a także nasze własne redakcyjne typy. Jeśli jesteście ciekawi, na czym najlepiej ograć bukmachera w meczu Chojniczanka – Bruk-Bet Termalica, to trafiliście pod właściwy adres!

Kursy przedmeczowe na starcie Chojniczanka – Termalica

Mecz ten to z pewnością okazja do obstawiania typów, które mogą w przyjemny sposób pomnożyć waszą wygraną. Warto przejrzeć oferty przedmeczowe wiodących bukmacherów, by dowiedzieć się, u którego z nich możemy zarobić najwięcej. Zestawiliśmy dla was zdarzenia typu 1X2 i overy bramkowe. Według nas to właśnie te kursy wydają się być najciekawsze w meczu Chojniczanki z Bruk-Bet Termaliką.

Kursy 1X2 w meczu Chojniczanka vs. Bruk-bet Termalica Nieciecza

Dla tych, którzy wygranej upatrują w prostocie, kursy 1X2 to zawsze dobra okazja, by w znaczny sposób powiększyć swoją wygraną. Nie inaczej będzie w przypadku meczu Chojniczanki z Termaliką, gdyż bukmacherzy zdecydowali się na wysokie kursy w tym konkretnym zdarzeniu. Dla kogoś, kto lubi ryzyko i poprawnie oszacuje szanse obu ekip, może to być świetny sposób na ogranie bukmachera i wygraną na swoim typie.

Kursy na wygraną Chojniczanki

Jak już przedstawiłem, Chojniczanka jest stawiana w roli underdoga, ze względu na swoją pozycję. Z tego też względu bukmacherzy zdecydowali się na wystawienie bardzo wysokich kursów na zwycięstwo gospodarzy. Zerknijcie zatem, jak prezentują się omawiane stawki na wygraną ekipy z Chojnic z gośćmi z Niecieczy.

 • STS: kurs wynosi 3.85
 • Betfan: kurs wynosi 3.95
 • Fortuna: kurs wynosi 4.00
 • Superbet: kurs wynosi 4.00

Jak więc widać na załączonej liście, zarówno Fortuna, jak i Superbet oferują najwyższy kurs na to zdarzenie. Oczywiście pozostawiamy wam całkowitą wolność wyboru, którego bukmachera cenicie wyżej. Aczkolwiek polecamy wam zajrzeć do Fortuny, który oferuje wiele ciekawych opcji dla gracza. Całą ofertę i promocje tego bukmachera możecie prześledzić pod tym linkiem.

Kursy na remis w meczu Chojniczanka – Termalica

Wiadomo jak to jest z polskimi ligami: murawa krzywa, słonko świeci, kibice krzyczą – to nie są warunki do gry w piłkę. Dlaczego więc nie pokusić się o zagranie remisu? W końcu wydarzyć się może wszystko. A kursy na remis w starciu ekip z Chojnic i Niecieczy są bardzo atrakcyjne i warto się im przyjrzeć.

 • Fortuna: kurs wynosi 3.55
 • STS: kurs wynosi 3.55
 • Betfan: kurs wynosi 3.65
 • Superbet: kurs wynosi 3.70

Po raz kolejny Superbet oferuje najwyższe stawki na dane zdarzenie. Jeśli zatem interesuje was remis w meczu Chojniczanki z Bruk-Betem, warto zajrzeć właśnie do tego bukmachera. Oferuje on bowiem atrakcyjne promocje, jak codzienne Super Spiny i inne warte sprawdzenia rzeczy. A to wszystko możecie zobaczyć właśnie w tym miejscu.

Kursy na wygraną Termaliki

Goście są faworytem starcia z Chojniczanką, zrozumiałe jest więc zainteresowanie kursami na to zdarzenie. Wygrana pozwoli im zrównać się z drugim w tabeli Ruchem Chorzów i zbliżyć się do ŁKSu na 5 punktów. Z tego też względu z pewnością Słonie powalczą o wygraną w meczu z Chojniczanami.

 • Superbet: kurs wynosi 1.90
 • Fortuna: kurs wynosi 1.90
 • STS: kurs wynosi 1.90
 • Betfan: kurs wynosi 1.91

Widać jak na dłoni, że bukmacherzy byli jednomyślni, więc nieważne, gdzie zagracie wygraną gości w meczu z Chojniczanką, to i tak zarobicie tyle samo. Niemniej jednak my polecamy wam zajrzeć do Betfana, gdyż ma on bardzo bogatą ofertę nie tylko na ten mecz, ale i ogólnie na polską piłkę nożną. To, co ma do sprezentowania, możecie przejrzeć dokładnie tutaj.

Kursy na overy bramkowe w meczu Chojniczanka – Bruk-Bet Termalica

W dotychczasowych dwudziestu kilku kolejkach rozegranych przez obie ekipy padało sporo bramek. W meczach Chojniczanki łącznie strzelano średnio 2.64 razy na mecz, zaś u gości wynik to 2.67 per mecz. Z tego też względu można zainteresować się overami bramkowymi na to starcie, gdyż potencjalnie pozwoli nam to ograć bukmachera na ładne sumki.

Kursy na over +1.5

Co najmniej 2 bramki w meczu to bezpieczna linia, która przy zagraniu w przyjemny sposób pomnoży nasz budżet. Warto się więc zainteresować, który z wiodących bukmacherów oferuje najlepsze stawki na to wydarzenie w meczu Chojniczanki z Bruk-Bet Termaliką.

 • Betfan: kurs wynosi 1.27
 • Superbet: kurs wynosi 1.28
 • Fortuna: kurs wynosi 1.28
 • STS: kurs wynosi 1.28

Podobnie jak w przypadku wygranej gości, tak i over +1.5 możecie zagrać u któregokolwiek bukmachera chcecie, bez narażenia się na straty w różnicach kursowych. Oczywiście my z naszej strony gorąco zachęcamy do zajrzenia na stronę STS. Bukmacher ten ma bogatą ofertę przedmeczową i warto się nią zainteresować, a możecie to zrobić klikając w ten link.

Kursy na over +2.5

Mimimalne 3 bramki w meczu są nieco ryzykowniejsze, jednakże jak przedstawiłem w statystykach, wciąż prawdopodobne. Z tego też względu, patrząc pod kątem kursów, jest to bardzo atrakcyjna opcja dla graczy. Warto więc zainteresować się stawkami na to zdarzenie w meczu Chojniczanki z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

 • Betfan: kurs wynosi 1.85
 • STS: kurs wynosi 1.86
 • Superbet: kurs wynosi 1.90
 • Fortuna: kurs wynosi 1.90

Kursy są do siebie zbliżone, więc nawet w przypadku wyboru Betfana, czy STS, wasz kupon nie będzie się zbytnio różnić. Redakcja Bestide zaprasza was jednak do szczegółowego zapoznania się z ofertą Fortuny, gdyż kurs 1.90 wydaje się być na tyle atrakcyjny, by połączyć to z innymi wydarzeniami i ograć bukmachera na znaczną kwotę. Całość możecie przejrzeć o tutaj.

Typy przedmeczowe na mecz Chojniczanka vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bukmacherzy oczywiście zdecydowali się na wiele ciekawych kursów, w związku z tym postanowiliśmy przygotować 2 kupony na to spotkanie, które naszym zdaniem mają wysoki współczynnik prawdopodobieństwa.

Jak zawsze staraliśmy się o to, by kursy były na tyle atrakcyjne, by być atrakcyjne do zagrania. Z tego też powodu zapraszamy was do sprawdzenia poniżej, co konkretnie zdecydowaliśmy się wybrać.

Typ nr 1 – Betfan

Ten konkretny kupon możecie zagrać u bukmachera Betfan. Zdecydowaliśmy się wybrać go ze względu na opcję BetBuildera, z której skorzystaliśmy. Postanowiliśmy połączyć 2 zdarzenia, mianowicie over +1.5, o którym już wcześniej pisaliśmy, a także podwójną szansę X2. W naszej opinii to właśnie Termalica wyjdzie zwycięsko, jednak zagraliśmy bezpieczniej i postawiliśmy na podwójną szansę z remisem. Jeśli jednak lubicie ryzyko, możecie zagrać ten kupon z czystą 2.

337548786 160834593567652 8010085115354301898 n
Kursy na dzień 04.04.23, 13.30

Kupon dostępny do zagrania u bukmachera Betfan. Możecie również przejrzeć całą jego ofertę, do czego gorąco zachęcamy z racji bogatej oferty i wielu ciekawych promocji. To wszystko możecie przejrzeć we własnym zakresie, kierując się na stronę bukmachera z tego konkretnego linku.

Typ nr 2 – STS

Alternatywną opcją będzie zagranie handicapu na niekorzyść Termaliki. Skąd ten pomysł? W naszej opinii wygrają przewagą 2 bramek, w związku z czym można pokusić się o ten typ. Jest on nieco ryzykowniejszy, ale i znacznie bardziej zyskowny. Zdecydowaliśmy się wybrać na to zdarzenie bukmachera STS.

obraz 2023 04 04 134425078
Kurs na dzień 04.04.23, 14.00

Wybraliśmy bukmachera STS, gdyż oferował on najwyższy kurs na to zdarzenie. Zachęcamy też do przejrzenia jego pełnej oferty, która jest bardzo bogata. Całość możecie zobaczyć pod tym linkiem, a naprawdę warto, gdyż jest to bukmacher z jedną z lepszych ofert na rynku.

FAQ – najczęstsze pytania

1️⃣ Który bukmacher posiada najwyższy kurs na BTTS?

Najwyższy kurs na BTTS w meczu Chojniczanki z Termaliką możecie zagrać u bukmachera Superbet, kurs wynosi tam 1.79.

2️⃣ Gdzie najlepiej zagrać wygraną Termaliki bez remisu?

Najlepszym wyborem bukmachera na zdarzenie bez remisu będzie Fortuna, gdzie kurs wynosi 1.44.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę