Czechy Polska

Czechy – Polska promocje bukmacherskie (24.03) | Najlepsze bonusy na mecz

Już w piątek reprezentacja Polski po długiej przerwie od Mundialu zagra swoje pierwsze spotkanie, w którym ich rywalem będą Czesi. Bukmacherzy z okazji tego spotkania, które zostanie rozegrane 24. marca 2023 roku przygotowali liczne promocje bukmacherskie, w których można skorzystać z atrakcyjnych boostów oraz bonusów bukmacherskich. Gdzie najlepsze bonusy w promocjach na mecz Czechy – Polska (24.03)? Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi promocjami przygotowanymi przez bukmacherów i wybierz najlepszą dla siebie.

Promocje bukmacherskie i bonusy na mecz Czechy – Polska

Szukasz promocji bukmacherskiej na spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy 2024 pomiędzy reprezentacją Czech, a Polski? Sprawdź, który bukmacher przygotował specjalną ofertę w tabeli poniżej.

Superbet Promocyjny kurs 200.00 na gola Polski
Etoto Bonus 150 zł na Czechy - Polska niezależnie od wyniku kuponu
LVBET W promocji kurs 100.00 na wygraną Polski z Czechami
Betfan Polska Guurom - wygrana niezależnie od wyniku
STS 100 PLN bez ryzyka na Czechy - Polska ze zwrotem na konto główne
Totalbet 200 PLN bez ryzyka na Czechy - Polska
Go+Bet Mega kurs 10.00 na wygraną Polski z Czechami

Możesz skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na Czechy – Polska (24.03) lub wybrać tego bukmachera, u którego jeszcze nie posiadasz konta. Pamiętaj, że nie wszystkie promocje są przeznaczone dla nowych graczy – boost 10.00 w Go+Bet na wygraną Polski obowiązuje dla wszystkich graczy!

400 PLN za gola Polski z Czechami w Superbet

W Superbet możesz zagrać bramkę zdobytą przez Polskę w meczu z Czechami ze współczynnikiem 200.00. Daje to możliwość wygrania 400 zł (200.00 x 2 zł). Jest to najlepsza i najczęściej wybierana promocja bukmacherska na mecz Czechy – Polska (24.03).

Jak skorzystać z promocji bukmachera:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na bramkę Polaków z Czechami
 • jeżeli Biało-Czerwoni zdobędą choćby jednego gola z Czechami zgarnij bonus 400 zł
200 na gola Polski 1

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem na Czechy – Polska i zarazem najchętniej wybierana przez typerów, co potwierdzają statystyki przed meczem.

Ekstra 150 zł na Czechy – Polska w Etoto

Również bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy atrakcyjną promocję z bonusem na spotkanie Czechów z Polakami. Co ciekawe w tej ofercie możesz tylko wygrać! Jak to możliwe? Wystarczy, że zagrasz specjalny zakład za minimum 30 zł na brak porażki Biało-Czerwonych w meczu z Polakami, a Etoto niezależnie od końcowego wyniku meczu, zaraz po zawarciu zakładu dopisze bonus 150 zł.

Dodatkowo możesz wygrać kasę z postawionego kuponu, jeżeli Polacy wygrają lub zremisują z Czechami. Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 100 zł, aby móc odebrać 150 zł bonusu na Czechy – Polska (24.03.2023)
 • zyskaj dodatkowo bonus od wpłaty 200% do 100 zł – potrojenie wpłaty (maks. przy wpłacie 100 zł).
 • zagraj za minimum 30 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na brak porażki Polski z Czechami (24.03) 
 • niezależnie od wyniku, od razu po zagraniu zakładu otrzymasz 150 zł bonusu finansowego od Etoto
150 bonusu na Czechy polska 1

Pamiętaj, że bonus przeniesie się na saldo do obrotu. Wymogi kursowe obrotu bonusem 150 zł za mecz eliminacyjny Euro 2024 : Czechy – Polska to: 2 x AKO z kursem min. 2,50 kuponu i kursem min. zdarzenia 1,30.

Boost 100.00 na wygraną Polaków z Czechami w LVBET

Również bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję na starcie Czechów z Polakami. Wystarczy zagrać zakład za zaledwie 1 zł na wygraną Polaków, a masz szansę zgarnąć 100 razy więcej! Nagroda z promocji zostanie przyznana w formie bonusu na konto. Jak z niej skorzystać?

 • otwórz nowe konto gracza w LVBET
 • wpłać minimum 20 zł
 • zagraj na zakładzie przedmeczowym wygraną Polaków z Czechami (24.03)
 • jeżeli Polska pokona Czechów otrzymasz 100 zł bonusu na nowe konto
polska wygra po kursie 100

Przy trafionym kuponie w promocji otrzymujesz regularną wygraną oraz bonus 100 PLN (równowartość kursu 100). Żeby wypłacić bonus, obróć nim jednokrotnie (kupony z min. kursem 1.75).

Polska Gurom w Betfan na mecz Czechów z Polakami

Dla nowych, jak i aktywnych graczy oferta promocyjna na mecz Czechów z Polakami została przygotowana również w Betfan. Możesz tam zagrać na kuponie AKO (min 4 selekcje) wygraną Biało-Czerwonych z mnożnikiem 1.70. Nawet jeżeli Polacy przegrają lub zremisują to Twoje zdarzenia będzie i tak wygrane, a wygrana z kuponu będzie zależała od pozostałych 3 selekcji. Jak skorzystać z Polska Guurom w Betfan na Czechy – Polska (24.03)?

 • zaloguj się lub załóż nowe konto w Betfan
 • zagraj kupon akumulowany składający się z minimum 4 selekcji
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.40
 • Kupon musi zawierać typ na wygraną Polski z Czechami ze specjalnej zakładki dostępnej TUTAJ
 • Stawka za jaką należy zawrzeć zakład to dokładnie 19 zł lub 79 zł
 • Na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia rozliczone po kursie 1.00
polska gurom

Dodatkowe zdarzenie na wygraną Polski zostanie rozliczone niezależnie od końcowego wyniku meczu pomiędzy Czechami, a Polską. Jeżeli trafisz pozostałe zdarzenia otrzymasz wygraną na konto główne!

GO+Bet boost 10.00 na wygraną Polaków z Czechami (24.03)

Zarówno dla nowych, jak i aktywnych graczy również u nowego bukmachera GoPlusBet została przygotowana atrakcyjna promocja na pierwsze eliminacyjne spotkanie ME 2024 pomiędzy Czechami, a Polakami. Możesz tam zagrać z boostem 10.00 wygraną Polaków. Dzięki temu zamiast regularnego mnożnika 3.30 na Biało-Czerwonych masz 10.00. Jak skorzystać z oferty Go+Bet na Czechy – Polska?

 • zaloguj się na swoje konto lub utwórz nowy profil typera z TEGO LINKU
 • wpłać pierwszy depozyt
 • zagraj ze specjalnej zakładki dostępnej tutaj za maksymalnie 10 zł wygraną Polski z Czechami
 • odbierz wygraną 88 zł w przypadku zwycięstwa Polski (więcej o 59 zł niż regularnie)
boost 10 na polske

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Czechy – Polska (24.03)?

Ciekawe i korzystnie finansowo oferty promocyjne na spotkanie Czechów z Polakami zostały przygotowane między innymi w Superbet oraz Etoto. Superbet w promocji zaproponował 400 z ł bonusu za gola Polski (najlepsza oferta), natomiast Etoto daje 150 zł niezależnie od wyniku meczu, od razu po zagraniu kuponu!

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na mecz Czechów z Polakami?

Bonusy finansowe na pierwsze eliminacyjne starcie Polaków, gdzie ich rywalami będą w Czesi można znaleźć między innymi w Etoto oraz w Totalbet. W Etoto masz bonus 150 zł, natomiast w Totalbet premiowany zakład bez ryzyka do 200 zł na pierwszy kupon, który możesz wykorzystać np. na postawienie na zwycięstwo Polski.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę