200 na neymara

Czy Neymar pozostanie w PSG? Kurs 200.00 w promocji Superbet

Brazylijska gwiazda Neymar kuszony jest dużymi pieniędzmi z zagranicznych klubów. Chodzi między innymi o Arabię Saudyjską oraz Anglię. Czy Neymar jednak pozostanie na kolejny sezon w Paris Saint-Germain? Według nas to najprawdopodobniejsza opcja – jeżeli się z tym zgadzasz skorzystaj z promocji bukmachera Superbet, w której wystarczy zainwestować 2 zł, a jeżeli Neymar nie zmieni klubu w letnim okienku transferowym 2023 otrzymasz rozlicznie zakładu w Superbet z kursem 200.00. Dzięki temu na Twoje konto trafi aż 400 zł premii (200.00 x 2 zł).

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Czy Neymar pozostanie w PSG? Typuj na zakładzie z kursem 200.00 w Superbet

Reprezentant Brazylii gwiazda PSG – Neymar kuszony jest transferem do Manchesteru United lub Newcastle United. Wydaje się, że jednak gwiazdor pozostanie w PSG, ponieważ ma do wypełnienia jeszcze kontrakt, a także jego zarobki są na bardzo wysokim poziomie. Wydaje się, że jeżeli chodzi o czysto kwestie finansowe Neymar pozostanie w PSG.

Jedynie przenosiny mogą być spowodowane grą w angielskiej lidze, jednak na ten moment wydaje się, że najpewniejsze jest pozostanie w PSG. Taki zakład możesz zagrać w Superbet z kursem 200.00, a jeżeli okaże się on trafiony otrzymasz 400 zł premii finansowej przy wkładzie zaledwie 2 zł w sam zakład na pozostanie Neymara w PSG.

Kurs 200 w promocji Superbet na odejście Neymara z PSG w letnim okienku transferowym 2023

Bukmacher Superbet z okazji letniego okienka transferowego 2023 przygotował promocję, dzięki której możesz otrzymać 400 zł premii finansowej (kurs 200.00 x 2 zł) za pozostanie Neymara w Paris Saint-Germain.

Podstawowym warunkiem grania z kursem 200.00 pozostania Neymara w PSG w letnim okienku transferowym 2023 jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz założyć zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 400 zł w promocji Superbet za pozostanie Neymara w PSG w letnim okienku transferowym 2023:

  • załóż nowe konto typera w Superbet podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na pozostanie Neymara w PSG w letnim okienku transferowym 2023 ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 400 zł z promocji bukmachera Superbet

Zakład do promocji bukmacherskiej z kursem 200.00 na pozostanie Neymara w Paris Saint-Germain w letnim okienku transferowym możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Czy Neymar zostanie w PSG – Kurs 200.00 w Superbet jaki minimalny depozyt do promocji?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której pozostanie Neymara w PSG w letnim okienku transferowym 2023 możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 200 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji w której do wygrania jest 400 zł za pozostanie Brazylijczyka w PSG na kolejny sezon.

Kurs 200 na pozostanie Neymara w PSG – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na pozostanie Neymara w PSG w letnim okienku transferowym 2023 maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 200 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na brak transferu Brazylijczyka Neymara z Paris Saint-Germain.

Neymar – kursy na pozostanie w PSG

Topowi legalni bukmacherzy jak Superbet, Fortuna, czy Betfan przygotowali w swojej ofercie kursy związane z transferem brazylijskiego gwiazdora Paris Saint-Germain Neymara. Dla przykładu Betfan daje kurs 1.50 na pozostanie Neymara w PSG, natomiast nieco na mniejsze szanse ocenia transfer do Arabii Saudyjskiej (kurs 3.00). Czerwone Diabły zostały wycenione na współczynnik 5.00, a bukmacher Superbet daje aż kurs 200 na pozostanie Neymara w Paris Saint-Germain w letnim okienku transferowym 2023.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na transfer Neymara 2023?

Zakłady promocyjne związane z transferem Neymara w letnim okienku transferowym 2023 można obstawiać z ponadstandardowym kursem 200.00 w Superbet, gdzie za pozostanie Brazylijczyka w Paris Saint-Germain odbierzesz 400 zł bonusu finansowego (200.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 200.00 na pozostanie Neymara w PSG?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na pozostanie brazylijskiego gwiazdora Neymara w Paris Saint-Germain, ponieważ wygrana z boostem kursu 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 133 razy więcej za pozostanie Neymara w PSG – w Superbet 200.00, a regularnie 1.50).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę