kasjo tancula typy

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula: Typy i kursy bukmacherskie | 13.04.24

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula typy i kursy na walkę wieczoru gali Prime 8. Już w sobotę 13. kwietnia w Warszawie w Studio Polsatu będziemy świadkami bardzo ciekawe we freak-fightach. Aspirujący Tańcula o miano najlepszego freaka powalczy z dominatorem Prime i jego włodarzem – Kasjuszem Życińskim. Znamy już aktualne kursy na Don Kasjo – Tańcula. Po analizie obu zawodników – ich formy i ostatnich pojedynków przygotowaliśmy dla Was typy na ten pojedynek.

176 PLN za wygraną Kasjo z Tańculą
Zagraj za 1 PLN na wygraną Kasjo i odbierz gotówkę
Premia

176 PLN

Wierzysz w zwycięstwo Tańculi z Don Kasjo? Teraz w Totalbet możesz postawić typ na wygraną Don Kasjo zamiast z regularnym kursem 1.20 to 200.00! Zakładasz konto TUTAJ, obstawiasz za 1 zł z regularnej oferty na zwycięstwo Don Kasjo i jeżeli wygra bukmacher podniesie kurs na 200.00 i na Twoje konto dopisze 176 zł w gotówce! Kasę możesz od razu wypłacić!

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula: typy bukmacherskie

Z pewnością wybierając najlepsze typy na Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula warto wziąć pod uwagę to, że Don Kasjo w ostatnich walkach spisywał się bardzo przeciętne. Po świetnej początku przygody we freak-fightach wydawało się, że Kasjusz będzie nie do pokonania. Tak się jednak nie stało, albowiem jak na początku można się było spodziewać, że obniżka formy będzie tylko podczas 1-2 pojedynków, tak słabo zawalczył także w 3. walce z rzędu “Boxdelem”. Tam oczywiście wygrał, ale nie była to tak dobra walka jakie toczył na początku swojej kariery.

Don Kasjo wygra na punkty
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.60

Kursy mogą ulec zmianie

Tańcula natomiast zaczynał walki we freak-fightach po serialu “Lombard”. Potem po kilku dobrych walkach z Murańskimi zaczął regularnie trenować i widać tego efekty w toczonych przez niego walkach. Oczywiście na tle lepszych rywali nadal wypada znacznie słabiej, albowiem ostatnio przegrał z Adrianem Polakiem oraz z Wiewiórką. Mimo to warto odnotować, że na gali FAME 19 pokonał Amadeusza Roślika i był to jak do tej pory największy sukces. Tutaj choć ma szanse pod nieco gorszą dyspozycję Kasjo to mimo wszystko jest to federacja Kasjusza, dlatego spodziewamy się że wygra na punkty. Kurs na typ wygrana Kasjo na punkty to 1.60 w Totalbet. Tańcula jest też na tyle dobrym zawodnikiem, żeby zawalczyć cały pojedynek, stąd spodziewamy się rozstrzygnięcia przez sędziów punktujących.

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula: kursy bukmacherskie

Znamy notowania na walkę Kasjusz Życiński – Arkadiusz Tańcula. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, kto wygra tę walkę. Tutaj zdecydowanym faworytem jest Don Kasjo (kurs 1.20). Underdogiem w tym pojedynku jest Arkadiusz Tańcula (kurs 3.70).

Jak widzimy więcej możemy wygrać obstawiając zwycięstwo Arkadiusz Tańculi, albowiem możemy 3-krtonie powiększyć swój budżet. Mimo wszystko wydaje się, że pewniakiem w tej walce będzie Don Kasjo, czyli Kasjusz Życisńki.

Don Kasjo – Arkadiusz TańculaL kurs 200.00 w Totalbet

W Totalbet możesz obstawić walkę Kasjo – Tańcula z najwyższym kursem 200.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 1 zł w wygraną Kasjusza Życińskiego odbierzesz 176 zł w formie środków na konto depozytowe!

750X200 BETSIDE PRIME 1

Aby obstawić wygraną Don Kasjo z Arkadiuszem Tańculą na Prime 8 z najwyższym kursem 200.00 w Totalbet wystarczy założyć konto TUTAJ, zaakceptować zgody marketingowe, przejść proces zakładania konta i zagrać za 1 zł z regularnej oferty na wygraną Don Kasjo. Jeżeli wygra w ciągu 72h od zakończenia walki na Twoje konto wpada 176 zł z możliwością wypłaty!

Kursy na liczbę rund w pojedynku Don Kasjo – Tańcula

Warto także przyglądnąć się kursom na ilość rund w tej walce. Ciekawie prezentuje się współczynnik 3.04 na poniżej 2.5 rundy w tej walce. Wydaje się jednak, że ten pojedynek powinien potrwać niż 2.5 rundy, a tutaj mamy do typowania kurs 1.28.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę