300 zl za mape ence

ENCE – Falcons: promocja Betfan 300 zł freebetu

W piątek o 19:30 czeka nas starcie w Katowickim Spodku, w którym ENCE zmierzy się z FALCONS w meczu ćwierćfinału IEM Katowice 2024. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za wygraną minimum 1 mapę ENCE w meczu można odebrać 300 zł freebetu finansowego. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 30 zł na dowolny zakład z meczu ENCE – Falcons, a niezależnie od wyniku kuponu masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji Betfan 300 zł freebetu na ENCE – Falcons (09.02) informujemy w naszym artykule.

ENCE – Falcons freebet 300 zł w promocji Betfan

Z okazji starcia w ćwierćfinale IEM Katowice 2024 pomiędzy ENCE, a FALCONS Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygraną choćby jedną mapę w meczu przez ENCE możesz odebrać 300 zł darmowej kasy w formie freebetu.

300 ence baner betfan

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz ENCE – Falcons w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na ENCE – Falcons
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzenia z meczu ENCE – Falcons z min. kursem 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 09.02.2024 do godz. 23:59
  • Jeśli ENCE wygra choćby jedną mapę w meczu otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a ENCE wygra mapę i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i po prostu nim zagraj. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na ENCE – Falcons to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł freebetu na ENCE vs Falcons – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz zakład z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu ćwierćfinału IEM Katowice: ENCE – Falcons na dowolne zdarzenie z tego spotkania. Niezależnie od wyniku zakładu, jeżeli ENCE wygra choćby mapę na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie freebetu 300 zł za wygraną mapę ENCE z FALCONS możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na ENCE – Falcons?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 300 zł freebetu za wygraną mapę przez ENCE w meczu z FALCONS została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

300 zł w Betfan za mecz ENCE – Falcons dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na ENCE – Falcons (09.02)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz ćwierćfinału IEM Katowice 2024: ENCE – Falcons, w której możesz zgarnąć aż 300 zł freebetu finansowego. Wystarczy, że ENCE wygra choćby 1 mapę w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 300 zł za wygraną mapę ENCE?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na ENCE – Falcons, ponieważ wystarczy, że ENCE wygra choćby jedną mapę, a przy wkładzie zaledwie 30 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę