Estonia Blegia transmisje

Estonia – Belgia: Eliminacje Euro, gdzie oglądać transmisję online na żywo (20.06.23)

Spotkanie Estonia – Belgia w ramach eliminacji Mistrzostw Europy (Euro 2024) odbędzie się 20.06.23 o godzinie 20:45. Gospodarze będą chcieli powalczyć o pierwsze punkty, zaś goście o fotel lidera grupy F. Oczywiście to Czerwone Diabły są faworytem, ale Estonia tanio skóry nie sprzeda. Sprawdźcie gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Estonia – Belgia. Z artykuły dowiedzie się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Estonia - Belgia (20.06.23)
Kiedy mecz? wtorek, 20.06.2023
O której i gdzie transmisja? od 20:30 na Polsat Sport Premium 4 lub Polsat Box Go

Estonia – Belgia: gdzie oglądać na żywo?

Ostatnie bezpośrednie mecze obu ekip to istny grad goli. Starcia w eliminacjach Mistrzostw Świata w 2021 roku dostarczyły kolejno 7 i 4 bramek! Z tego względu i we wtorkowym spotkaniu możemy spodziewać się wielu sytuacji podbramkowych i dlatego warto włączyć ten pojedynek. Transmisja meczu Estonia – Belgia w telewizji dostępna jest na kanale Polsat Sport Premium 4. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki usłudze oferowanej przez Polsat.

Estonia – Belgia: transmisja online

Stream meczu Estonia – Belgia dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do kanału Polsat Sport Premium 4, warto zainteresować się ofertą Polsat Box Go, który jako jedyny oferuje transmisje meczu Estonia – Belgia.

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Estonia – Belgia (20.06.2023)?

Mecz Estonii z Belgią można obejrzeć na kanale Polsat Sport Premium 4 oraz w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Estonia – Belgia?

Spotkanie Estończyków z Belgami odbędzie się w poniedziałek, 20.06.23 o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę