etoto misje

Etoto misje – o co chodzi? Jakie nagrody?

Bukmacher Etoto przygotował dla graczy coś nowego. Chodzi o misje, w których gracze mogą zdobywać specjalne punkty, które potem będą mogły być wymieniane na specjalne nagrody. Jakie to nagrody i jak zdobywać punkty? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym tłumaczymy wszystko na ten temat.

Etoto misje – o co chodzi?

Gracze na platformie bukmachera Etoto mają codziennie możliwość wykonywania specjalnych misji. Każdego dnia otrzymasz nowe zadania, które mogą być jednorazowe lub powtarzalne – codzienne, tygodniowe, a nawet miesięczne. Warto zwracać uwagę na długość trwania misji, albowiem niektóre mają charakter czasowy i po prostu ich wykonanie nie będzie możliwe po danym czasie.

Jakie występują misje?

Misje są różne i będą się zmieniać w zależności od Twojego poziomu i wcześniejszych osiągnięć. Niektóre są jednorazowe, inne codzienne, tygodniowe lub miesięczne.

Misje Etoto – po co są punkty?

Wraz z rosnącą liczbą zbieranych punktów, rośnie też Twój poziom. Dzięki kolejnym level’om, odblokowujesz nowe, ciekawe misje i dodatkowe oferty w Sklepie. Każdy level ma swój próg punktowy, który sprawdzisz w dziale “Poziomy”. Informacja o tym ile punktów potrzebujesz do osiągnięcia kolejnego poziomu, znajduje się w prawym, górnym rogu panelu.

Misje Etoto – co z zebranymi punktami?

Gracze zebrane punkty mogą wymienić na bonusy u bukmachera Etoto. Możesz zdecydować się na freebety, bonusy od wpłaty, boosty, grę bez podatku lub nawet nagrody rzeczowe.

Im wyższy jest Twój poziom, tym większy masz wybór w sklepie!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę