Euro 2024 grupa D

Euro 2024: Grupa D: Typy, terminarz, tabela, wyniki

W polskiej grupie na Euro 2024, czyli w grupie D zmierzą się 4 piekielnie silne reprezentacje. Już w fazie grupowej minimum więc jedna ekipa będzie musiała odpaść. Największe szanse oczywiście na awans mają Francuzi i Holendrzy, ale czy właśnie w tej grupie nie będziemy świadkami niespodzianek? Zapraszamy na zestawienie najważniejszych informacji na temat grupy D na Euro 2024 w postaci wyników, typów, tabeli czy terminarza.

Superbet - Euro 2024
PAKIET 3755 PLN

Euro 2024: Grupa D – typy bukmacherskie

W grupie D mamy dla Was 2 typy – jeden główny oraz jedną propozycję. Możecie je obstawiać w Superbet, gdzie po założeniu konta TUTAJ otrzymacie ekstra kasę do nawet 3754 PLN. Przede wszystkim chcielibyśmy zwrócić na Francję, która na Euro do Niemiec znów przyjedzie jako jeden z głównych faworytów. Trójkolorowi od kilku turniejów potrafią osiągać świetne wyniki, ale jest to związane z tym, że mają świetnych piłkarzy. Kurs 1.55 na typ związany z ich zwycięstwem w grupie D wydaje się idealnie do kuponu AKO długoterminowego na Euro 2024. Drugi typ natomiast będzie związany z reprezentacją Polski. Kursy ciągle nieco spadają na awans naszych i chcemy wykorzystać to, że mamy do dyspozycji mnożnik na poziomie 1.95. Stawiamy na awans Biało-Czerwonych z grupy D.

Po pierwsze na Polsce nie będzie ciążyć presja wyniku w tym turnieju, albowiem po prostu nie są uważani za kandydata do awansu. To powinno naszym dać możliwość grania bez większej presji i być może dzięki temu wykręcą lepszy wynik. Po drugie dla części piłkarzy będzie to ostatni wielki turniej w reprezentacyjnej karierze, dlatego nasi zawodnicy zapewne zostawią serce na boisku. Po trzecie – zagraliśmy dobre eliminacje i pokazaliśmy, że jesteśmy ekipą silną. Mamy dobrych piłkarzy, którzy regularnie grają w swoich klubach i jeżeli wywalczymy zaledwie 4 punkty to powinniśmy awansować. Szansa na ogranie Holandii lub Austrii jest jak najbardziej realna, a wywalczenie dodatkowego jednego punktu też wydaje się być w naszym zasięgu. Liczymy na naszych i czekamy na nich w fazie pucharowej.

Euro 2024: Grupa D – terminarz meczów

  • 16 czerwca 2024 15:00 | Polska – Holandia | Volksparkstadion, Hamburg
  • 17 czerwca 2024 21:00 | Austria – Francja | Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
  • 21 czerwca 2024 18:00 | Polska – Austria | Stadion Olimpijski, Berlin
  • 21 czerwca 2024 21:00 | Holandia – Francja | Red Bull Arena, Lipsk
  • 25 czerwca 2024 18:00 | Holandia – Austria | Stadion Olimpijski, Berlin
  • 25 czerwca 2024 18:00 | Francja – Polska | Signal Iduna Park, Dortmund

Euro 2024: Grupa D: tabela

Grupa D jest niewątpliwie drugą najsilniejszą, jak i nie najsilniejszą i najbardziej wymagającą grupą podczas Euro 2024. Pechowo, albowiem znaleźli się w niej Biało-Czerwoni i o awans będą musieli powalczyć z Francją, Austrią oraz Holandią. Zadanie proste nie będzie, ale z pewnością jest do zrealizowania.

Tak prezentuje się tabela w Grupie D:

# Mecze Punkty Bilans
1. Holandia 1 3 2:1
2. Francja 1 3 1:0
3. Polska 1 0 1:2
4. Austria 1 0 0:1

Oczywiście w tabeli największe szanse ma reprezentacja Francji i Holandii. Austria również nie jest uważana za reprezentacje, która może awansować. Najmniejsze szanse natomiast przydzielone zostały Polakom, ale kto wie – może to będzie właśnie nasz turniej.

Euro 2024: kto wyjdzie z grupy D?

Francja – Oczywiście Francuzi powinni w tej grupie rządzić i dzielić. Choć grupa nie jest łatwa to mimo wszystko dla Trójkolorowych mniej niż 6 punktów w tej grupie byłoby zawodem. Są faworytem do wygrania całego Euro i już od fazy grupowej powinni grać na bardzo wysokim poziomie. Stawiamy na pewny awans Francji, którzy mają aż 81% szans na ten awans.

Polska – Podejdziemy może troszkę patriotycznie, ale może również jednak trochę racjonalnie. Polacy mają szanse awansować z tej grupy. Choć będzie to piekielnie ciężkie zadanie i ich szanse zostały wycenione na poziomie około 35% to naszym zdaniem Biało-Czerwoni wyjdą z grupy D na Euro 2024. Nie będzie pompowania balonika i ciśnienia na naszych piłkarzach, a dla kilku z nich wydaje się, że to impreza ostatniej szansy. Liczymy na walkę, zaangażowanie i dobrą grę. 4 punkty powinny dać awans, a to jest jak najbardziej do zrealizowania.

Totalbet - Euro 2024
PAKIET 3x111

Austria – Czarnym koniem turnieju będzie dla nas Austria. Poczynili oni w ostatnim czasie bardzo duże postępy i pomimo, że zagrają w tej trudnej grupie i mają tylko nieznacznie większe szanse na awans od Polaków, albowiem około 45% to mimo wszystko również Austrię widzimy w fazie pucharowej imprezy w Niemczech. Mają świetniej rozwijających się piłkarzy i przede wszystkim bardzo dobrego trenera, który potrafił świetnie poskładać i poukładać zespół. Turniej w Niemczech może być przebłyskiem tej kadry.

Euro 2024: kto nie awansuje z grupy D?

Holandia – Zapewne wielu czytelników zdziwi, że to właśnie Holandia naszym zdaniem nie awansuje z grupy D. Oranje oczywiście mają bardzo mocną kadrę, ale naszym zdaniem ponownie nie poradzą sobie z wielką imprezą. W ostatnich latach Holendrzy grali przeciętnie na dużych imprezach, a teraz trafiając do tak trudnej grupy naszym zdaniem wywalczą w niej maksymalnie 3 punkty. To nie da awansu Oranje.

Euro 2024: Grupa D – wyniki meczów

Na ten moment oczywiście jeszcze nie ma wyników. Jeżeli jednak tylko się pojawią wyniki pierwszych spotkań w grupie D podczas Euro 2024 od razu Was o tym poinformujemy i zaktualizujemy wyniki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę