Euro 2024

Euro 2024: Maskotka, piłka, hymn i sponsorzy mistrzostw Europy

Pomimo, że do Euro 2024 jeszcze trochę czasu to my już wiemy jaka będzie maskotka Euro 2024, jaką piłką zagrają zawodnicy w Niemczech, a także jacy są sponsorzy i hymn mistrzostw Europy 2024. Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami w naszym tekście.

ETOTO - Euro 2024
PAKIET 777

Euro 2024: Jaka maskotka na mistrzostwach Europy w Niemczech?

Podczas Euro 2024 słynną maskotką w tym roku będzie miś niedźwiadek, który co prawda jeszcze nie ma imienia, ale został już oficjalnie zaprezentowany. Maskotka pierwszy raz ma zostać zaprezentowana podczas wtorkowego starcia Niemców z Kolumbią na Arenie AufSchalke.

Depositphotos 678788584 S min

Maskotka Euro 2024 w Niemczech ma przyciągać młode dzieci przyjaznym stosunkiem zachęcającym do grania w piłkę nożną.

Euro 2024: Jaka piłka podczas meczów w Niemczech?

W Berlinie została już zaprezentowana oficjalna piłka na Euro 2024, którą zobaczymy w Niemczech na boiskach. To piłka – “Fussballliebe”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza “miłość do piłki nożnej”. Producentem jest oczywiście Adidas. Piłka jest w kolorze czarnym, żółtym, czerwonym, białym i zielonym. Ma ona nawiązać do logo Euro 2024.

Futblówka jest naszpikowana nowoczesnymi technologiami, które mają pomagać sędziom VAR w podejmowaniu prawidłowych decyzji.

Euro 2024: Jaki jest hymn mistrzostw Europy w Niemczech?

Na ten moment nie jest jeszcze znany oficjalny hymn mistrzostw Europy w Niemczech. Wiemy jednak jak podała UEFA, że włoski producent muzyczny Meduza, amerykański zespół OneRepublic oraz niemiecka transpłciowa wokalistka Kim Petras to oficjalni artyści muzyczni EURO 2024. Niebawem więc możemy spodziewać się oficjalnego hymnu Euro 2024.

Jeżeli tylko będziemy znali oficjalny hymn Euro 2024 z pewnością dowiecie się o nim z naszego artykułu.

Euro 2024: Jacy sponsorzy na ME?

Oczywiście tak wielka impreza przyciągnie przez telewizory jak i na stadiony wiele ludzi. Stąd też koncerny będą reklamować się podczas Euro 2024, tym samym zostając ich oficjalnymi sponsorami.

Sponsorami podczas Euro 2024 będą takie koncerny jak:

  • Hellmann’s,
  • Knorr,
  • Dove,
  • Rexona
  • Cloman’s
  • Amora
  • The Vegetarian Butcher
  • Dove Men+Care
  • Axe
  • Dusch Das

Jak widzimy grono jest to szerokie, ale prognozy są, że piłkarskie rozgrywki w Niemczech przyciągną nawet 5.5 miliarda ludzi, a więc szansa na pokazanie się jest bardzo duża.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę