w

Ewinner – zakład bez ryzyka 110 zł + 25 zł darmowy zakład za rejestrację

Chcesz skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej na start zawierania zakładów w eWinner Zakłady Bukmacherskie? Idealnie się składa, bo ten legalny operator przygotował na weekend powiększony bonus powitalny. Od teraz za rejestrację z naszym kodem: BETSIDE możesz odebrać również darmowy freebet 25 zł, który możesz przeznaczyć na obstawianie dowolnych selekcji. Jak odebrać zakład bez ryzyka 110 zł + 25 zł darmowy zakład za rejestrację przeczytasz w naszym artykule oraz dowiesz się jakie są warunki tej oferty bonusowej.

eWinner logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Zakład bez ryzyka 110 zł + 25 zł darmowy zakład za rejestrację w Ewinner

Dla nowych użytkowników bukmacher eWinner online przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską. Wystarczy założyć nowe konto z naszym kodem rejestracyjnym BETSIDE, a możesz sięgnąć po powiększony pakiet startowy o freebet 25 zł. Zasady są bardzo proste – rejestrujesz nowe konto. Następnie wpłacasz kasę na pierwszy zakład bez ryzyka do 110 zł, dołączasz do Klubu eWinner w aplikacji mobilnej i zgarniasz darmowe 6000 punktów na start.

Jak odebrać darmowe 25 zł w eWinner za założenie konta?

Jak już wiesz promocja przeznaczona jest dla nowych typerów. Jeżeli rozpoczynasz dopiero przygodę z bukmacherką to poniżej w prosty sposób, krok po kroku informujemy jak odebrać dodatkowy darmowy zakład w pakiecie powitalnym od eWinner. Jeżeli jesteś bardziej doświadczonym typerem i masz już na przykład konto w STS, czy Fortunie to bez problemu poradzisz sobie z założeniem darmowego profilu gracza:

  • zarejestruj konto z kodem promocyjnym: BETSIDE lub poprzez ten link afiliacyjny
  • Po założeniu profilu gracza czeka na Ciebie bonus bez ryzyka do 110 zł
  • dokonaj wpłaty i typuj bez ryzyka pierwszy kupon – jeżeli chcesz maksymalny zwrot to zagraj za 125 zł
  • kasa wraca na konto główne, więc możesz ją od razu wypłacić z powrotem na swój rachunek bankowy
  • następnie dołącz w aplikacji mobilnej do Klubu eWinner
  • otrzymasz darmowe 6000 punktów na start – które odpowiada freebetowi 25 zł
  • darmową ekstra kasę możesz wykorzystać na typowanie dowolnych zdarzeń z szerokiego rynku zdarzeń buka eWinner

Otrzymany freebet nie posiada żadnych wymogów kursowych. Możesz więc puścić kupon SOLO lub akumulowany AKO z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Co mogę postawić za freebet za dołączenie do klubu eWinner?

Bukmacher nie stawia tutaj warunków, więc możesz zdecydować się typować tak naprawdę wszystkie dyscypliny sportowe. Obstawiaj zmagania na kortach tenisowych, turnieje siatkówki, czy najpopularniejsze spotkania na boiskach piłkarskich. Nie ma znaczenia również jakie selekcje wybierzesz – możesz typować handicapy dwudrogowe, dokładne wyniki, czy ilość map w meczu CS:GO.

Czy otrzymanym darmowym zakładem trzeba obracać?

Jak sama nazwa wskazuje jest to darmowy freebet, a więc nie posiada wymogów obrotowych. Wystarczy, że zagrasz raz za otrzymane środki finansowe – jeżeli wygrasz kasa trafia od razu na konto depozytowe z możliwością wypłaty na Twój rachunek bankowy podany podczas rejestracji konta.

FAQ – pytania z odpowiedziami

1. Czy do otrzymania darmowego zakładu za dołączenie do klubu eWinner potrzebny jest kod?

Tak, abyś mógł odebrać zwrot kasy do 110 zł za pierwszy przegrany zakład oraz darmowy freebet 25 zł za rejestrację konta w weekend to należy podać nasz kod rejestracyjny: BETSIDE. Dzięki niemu otrzymasz pełne korzyści z posiadania konta w eWinner. Zyskasz także dostęp do wszystkich promocji stałych, jak choćby gra bez podatku, czy atrakcyjne cashbacki na NBA.

2. Jakie korzyści będę miał z bycia w Klubie Ewinner?

W Klubie eWinner dostajesz punkty za każdy postawiony kupon. Nieważne czy będzie wygrany, czy przegrany. Punkty zebrane w Klubie eWinnera możesz wymienić na sygnowane koszulki, piłki, gadżety sportowe, sprzęt eSportowy, konsole, smartfony, smartwatche, vouchery do popularnych serwisów.

Komentarze

Ładowanie…

Liga Mistrzów w weekend? Z Afryką to możliwe! Singiel na podwojenie!

Piątkowy dubel z kursem 2,34! Gramy o 206 zł.