FAME Arena Friday 2 typy, kursy

FAME Friday Arena 2: Typy, kursy bukmacherskie

W piątek w Szczecinie na Netto Arena odbędzie się druga gali FAME Friday Arena 2. Na gali zobaczymy wielu świetnych pojedynków, a kibice będą mogli obejrzeć aż 11 pojedynków tego wieczoru. W walce wieczoru zmierzy się “Boxdel” z “Prezesem FEN” Jóźwiakiem. Znamy już kursy bukmacherskie na FAME Friday 2 przygotowane przez legalnego bukmachera Betclic. Analizujemy je, przedstawiamy i wybieramy najlepsze typy na FAME Friday Arena 2. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi w naszym artykule.

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 200 zł na start

zakład bez ryzyka

Fame Friday Arena 2 kursy bukmacherskie

Bukmacher Betclic przygotował kursy na Fame Arena Friday 2. W walce wieczoru zdecydowanym faworytem jest “Boxdel” Baron (kurs 1.15) – zdecydowanie mniejsze szanse ma natomiast Prezes FEN Jóźwiak (kurs 4.35). W ciekawym zestawieniu Josef Bratan – Maksymilian Wiewiórka to oczywiście Bratan jest faworytem z plasowaniem analityków – Bratan kurs 1.50, “Wiewiór” kurs 2.30. Co ciekawe tylko w jednym pojedynku nie ma faworyta i szanse rozkładają się około 50% na 50% – chodzi o walkę Filipa Zabielskiego (kurs 1.78) z Robertem Pasutem (kurs 1.91).

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie pojedynki podczas gali FAME Friday Arena 2:

WalkaTyp – wygrana 1Typ – wygrana 2
Andrzej “Endi” Czysz – Roger Salla 3.151.28Obstawiam
Łukasz “Mandzio” Samoń(K1) – Karol “Karolek” Dąbrowski(K1)2.851.33Obstawiam
Piotr Lisek – Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.183.95Obstawiam
Filip Zabielski – Robert “Sutonator” Pasut1.781.91Obstawiam
Martyna “Brylantynka” Janusz (K1) – Agata “Fagata” Fąk (K1)3.551.22Obstawiam
Marcin “Rafonix” Krasucki (K1) – Marcin “Xayoo” Majkut (K1)4.751.12Obstawiam
Alan Kwieciński – Dominik Zadora4.801.12Obstawiam
Adrian “Polak” Polański – Arkadiusz Tańcula2.401.45Obstawiam
Josef Bratan (K1) – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (K1)1.502.30Obstawiam
D. “Ostry” Ostaszewski (Boks) – K. “Crusher” Błoński (Boks)2.151.58Obstawiam
P. “Prezes FEN” Jóźwiak (K1) – M. “Boxdel” Baron (K1)4.351.15Obstawiam

Ciekawe również prezentuje się zestawienie kursowe na pojedynek debiutanta w freak-fightach, czyli Piotrka Liska (kurs 1.18) z Dariuszem “Daro Lew” Kaźmierczukiem, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 3.95.

Dodatkowo w notowaniach zdecydowanymi faworytami jest Arkadiusz Tańcula (kurs 1.45), Marcin Majkut (kurs 1.12) oraz Agata “Fagata” Fąk (kurs 1.12).

FAME Friday Arena 2 kursy na “Prezes FEN” Jóźwiak – “Boxdel” Baron

 • “Prezes FEN” Jóźwiak KO, TKO, DQ, Poddanie – 6.00
 • “Prezes FEN” Jóźwiak przez decyzję – 7.00
 • “Prezes FEN” Jóźwiak wygra – 4.35
 • “Boxdel” Baron KO, TKO, DQ, Poddanie – 1.40
 • “Boxdel” Baron przez decyzję – 3.30
 • “Boxdel” Baron wygra – 1.15

Fame Friday 2 wysokie kursy na Adrian “Polak” Polański – Arkadiusz Tańcula

 • Adrian “Polak” Polański przez KO, TKO, DQ – 3.70
 • Adrian “Polak” Polański przez decyzję – 3.85
 • Adrian “Polak” Polański wygra – 2.40
 • Arkadiusz Tańcula przez KO, TKO, DQ – 3.00
 • Arkadiusz Tańcula przez decyzję – 2.15
 • Arkadiusz Tańcula wygra – 1.45

Który bukmacher ma najwyższe kursy na FAME Arena Friday 2?

Betclic, jako wyłączony partner federacji FAME Arean Friday 2 ma najwyższe kursy na galę w Szczecinie w Netto Arenie. W szczególności, na starcie Tańculi z Polańskim kurs 1.45 na wygraną Tańculi jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo warto postawić zakład po najwyższym kursie 1.40 na wygraną Boxdela z Prezesem FEN przez KO, TKO lub DQ.

Betclic zapewnia atrakcyjne kursy, które przyciągają uwagę graczy. To doskonała okazja dla fanów sportów walki, by skorzystać z korzyści i emocjonować się wydarzeniami FAME Arena Friday 2, jednocześnie mając szansę na wyższe wygrane, na podkręconych stawkach.

Obstawianie FAME Arena Friday 2 bez ryzyka w Betclic

Jeśli jesteś fanem FAME Friday Arena 2 i chcesz obstawiać emocjonujące pojedynki gali w Szczecinie w dniu 29 września 2023 roku bez ryzyka, warto rozważyć skorzystanie z oferty Betclic.

Ten renomowany bukmacher posiada na wyłączność ofertę na FAME, co oznacza, że oferuje unikalne promocje i najlepsze mnożniki na te zawody. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym obstawianiu załóż konto w Betclic według naszej poniższej instrukcji:

 • zarejestruj się w Betclic poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 200 zł
 • postaw zakład na nasze typy poniżej lub wybierz swoje
 • w przypadku wygranej grając nasze zakłady zgarniesz ponad 536 zł (3.05 x 200 – 12% podatku)
 • w przypadku porażki otrzymasz zwrot postawionych środków w formie darmowej kasy (freebetu)
 • w przypadku wygranej kasa ląduje na saldzie głównym (gotówkowym)

Przekonaj się sam i spróbuj obstawiać FAME Arena Friday 2 z Betclic bez ryzyka.

FAME Arena Friday 2 typy bukmacherskie

Teraz czas przejść do najważniejszego czyli do typów bukmacherskich na galę FAME Friday 2. Po analizie kursowej wiemy już kto jest faworytem do wygrania poszczególnych pojedynków, a także mniej więcej czego możemy spodziewać się po każdej z walk.

Nasze typy na FAME Arena Friday 2 to:

 • Typ 1: wygrana przez KO, TKO, DQ Boxdela z Prezesem FEN Jóźwiakiem
 • Typ 2: Wygrana Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polańskim
 • Typ 3: Wygrana Kacpra Błońskiego z Ostaszewskim

A analizę i zapowiedź do naszych typów na FAME Arena Friday 2 przeczytasz szczegółowo poniżej.

Typy FAME Friday 2 na “Boxdel” – “Prezes FEN” Jóźwiak

W walce wieczoru gali FAME Friday Arena 2 będzie starcie “Boxdela” z “Prezesem FEN” Jóźwiakiem. My mamy typy na tę walkę. Oczywiście według bukmacherów zdecydowanie większe szanse w tym pojedynku ma Boxdel i nie ma się co tutaj dziwić. Zawodnicy stoczyli już pomiędzy sobą pojedynek podczas gali FAME 17. Tam widać było zdecydowaną różnicę – Boxdel potrafił ubijać ciosami Jóźwiaka i miał znaczącą przewagę. Prezes FEN był zdecydowanie rozbijany i zrezygnował z walki poddając się. Panowie walczyli tam w małej klatce, a Boxdel wykorzystywał swoją masę odcinając tlen w narożnikach Jóźwiakowi.

boxdel typ

Tutaj walka zapewne będzie wyglądać podobnie. Choć Jóźwiak to bardzo twardy facet i ma wysoką odporność na ciosy, tak jednak przewaga fizyczna stoi po stronie Boxdela. Z pewnością będzie chciał ją wykorzystać tak samo jak podczas ich pierwszego pojedynku. Panowie zawalczą w małych rękawicach i z pewnością będzie to widowiskowy pojedynek. Boxdel jednak przeszedł w ostatnim czasie przemianę, a Jóźwiak wieku po prostu nie przeskoczy. Fizyczność i kondycja będą po stronie Boxdela, więc ciężko sobie wyobrazić, aby ten miał w ogóle przegrać. Nawet, jeżeli Jóźwiak trafi jakimś ciosem to na Boxdela nie powinno to znacząco zadziałać. Typujemy wygraną Boxdela przez nokaut w starciu z Jóźwiakiem, albowiem Jóźwiak musiałby mieć sporo szczęścia, aby w ogóle myśleć o dotrwaniu do końca w tym pojedynku.

Adrian Polański – Arkadiusz Tańcula typy na walkę

W jednym z ciekawszych pojedynków gali FAME Friday 2 zmierzy się Adrian Polański z Arkadiuszem Tańculą. Można już powiedzieć, że Tańcula to gwiazda gal FAME i poczynił on od starć z Murańskimi znaczny postęp. Postawił swoją karierę w kierunku treningów i właśnie walk we freak-fightach. Oczywiście w pojedynku z Polańskim będzie faworytem do wygrania i nie trudno się z tym zgodzić, albowiem większość atutów będzie stała po jego stronie. Tańcula w ostatnim pojedynku pokonał Ferrariego i pokazał tym zwycięstwem wszystkim, że to on może na kilka najbliższych gal być zdecydowanie królem freak-fightów.

tancula typ friday 2

Tańcula nad Polańskim będzie miał główną przewagę w stójce – tutaj dzieli ich 15 centymetrów zasięgu rąk. Wydaje się, że właśnie tam Tańcula będzie chciał punktować Polańskiego. Dodatkowo Tańcula jest świetnie wytrzymały zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Trudno nam znaleźć aspekty, które miałyby przemówić za Polańskim, choć jeden cios może w tej walce zadecydować o końcowym triumfie. Typujemy, jednak na wygraną Tańculi z Polańskim, który tą wygraną potwierdzi swoją wielką klasę.

Typy FAME Friday 2 na Ostaszewski – Błoński

Kolejnym bardzo ciekawym pojedynkiem na FAME Friday Arena 2 będzie starcie Ostaszewskiego z Błońskim. Oczywiście underdogiem w tej walce będzie Ostaszewski, natomiast faworytem Błoński. Co ciekawe panowie zmierzą się w boksie i to bez limitu czasowego. Więc walka może być naprawdę długa i wykończająca dla jednego z zawodników. “Crusher” ostatnio dzielnie stawiała czoła Ferrariemu i pomimo że przegrał to zasłużył na uznanie trybun i kibiców. Błoński przegrał także z Dubielem i od tego czasu postanowił postawić na treningi i nabrał nieco masy mięśniowej obiecując kibicom, że kolejnej walki już nie przegra.

blonski typ

Niewątpliwie szanse ma na to bardzo duże, albowiem jest to wojownik. Nie wiemy do końca czego spodziewać się po Ostaszewskim. Walczył on ostatni raz dość dawno i nie wiemy tak naprawdę w jakiej jest kondycji, a przecież walka nie ma limitu czasowego. Dodatkowo odbędzie się ona w kategorii boks, więc tutaj wydaje się, że też przewagę będzie miał Błoński. Nie pozostaje nic innego jak typować wygraną Błońskiego z Ostaszewskim w tym pojedynku.

FAME Arena Friday 2 – gdzie obstawiać galę?

Jeśli chcesz obstawiać galę FAME Friday Arena 2 to jedynym bukmacherem, który oferuje taką możliwość, jest Betclic. Ta renomowana firma bukmacherska jest wyłącznym partnerem federacji FAME Arena Friday, co daje Ci doskonałą okazję do zaangażowania się w emocjonujące zakłady na tę galę. Betclic zapewnia szeroki wybór zakładów i atrakcyjne kursy, umożliwiając Ci wykorzystanie swojej wiedzy na temat zawodników i wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem MMA czy tylko chcesz spróbować swojego szczęścia, Betclic jest idealnym miejscem do obstawiania gali FAME MMA Arena Friday 2.

Dodatkowo podczas obstawiania warto wykorzystać zakład bez ryzyka, który możesz otrzymać w Betclic na kwotę 200 zł, a potrzebne Ci jest tylko do tego specjalne hasło o treści BETSIDE.

FAME Arena Friday 2 karta walk

Kibice mogą liczyć na 11. pojedynków tego wieczoru. Poniżej pełna karta walk:

Main event

 • [K-1, małe rękawice]: Michał “Boxdel” Baron vs Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak

Co-main event #2

 • [Boks, małe rękawice, bez limitu czasowego]: Daniel “Ostry” Ostaszewski vs Kacper “Crusher” Błoński

Co-main event #1

 • [K-1, małe rękawice]: Jose “Josef Bratan” Simao vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka

Karta główna

 • [MMA]: Adrian “Polak” Polański vs Arkadiusz “Aroy” Tańcula
 • [MMA]: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dominik Zadora
 • [K-1, małe rękawice]: Marcin “Xayoo” Majkut vs Marcin “Rafonix” Krasucki
 • [K-1, małe rękawice]: Martyna “Brylantynka” Janusz vs Agata “Fagata” Fąk
 • [MMA]: Filip Zabielski vs Robert “Sutonator” Pasut
 • [MMA]: Piotr Lisek vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk

Karta wstępna

 • [K-1, małe rękawice]: Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski
 • [MMA]: Andrzej “Endri” Czysz vs Roger Salla

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem do wygrania walk na Fame Arena Friday 2?

Największymi faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach podczas 2 gali FAME Arena Friday w Szczecinie to: Roger Salla, Piotr Lisek, Agata Fąk, Marcin Majkut, Dominik Zadora oraz “Boxdel”.

2️⃣ Kiedy odbędzie się gala FAME Arena Friday 2?

Gala FAME Friday Arena 2 będzie miała miejsce 29 września 2023 roku w Szczecinie w Netto Arena.

3️⃣ Jaki bukmacher najlepszy na FAME Friday Arena 2?

Według nas najlepszym bukmacherem na 2. galę FAME Arena Friday jest Betclic. Posiada on na wyłączność rynek zdarzeń (ponad 230 selekcji do typowania) oraz najwyższe kursy w przedziale 1.40 – 3.00, a także możliwość obstawiania pojedynków z premią finansową 200 PLN.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę