fame mma 20 typy

FAME MMA 20: Kod promocyjny | Najlepszy bonus na galę (10.02)

Fanów freak-fightów już 10. lutego czeka kolejna gala w nowym roku 2024. Tym razem będzie to FAME MMA 20. Mamy dla Was kod promocyjny! Dzięki niemu macie szanse otrzymać do bukmachera Betclic 200 zł! Jak to możliwe? Wystarczy, że założysz nowe konto i podasz podczas rejestracji podać kod na FAME 10 o treści BETSIDE. Grasz kupon i albo wygrywasz albo w razie porażki możesz otrzymać zwrot do 200 zł. Jak zastosować kod promocyjny FAME MMA 20? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym wszystko tłumaczymy.

FAME MMA 20 kod promocyjny

FAME MMA 20 kod promocyjny to słowo o treści BETSIDE. Tak jak na poprzednich galach, tak i podczas 20. edycji na freak-fightyu pod brendem FAME aktywnym i działającym kodem promocyjnym jest ciąg liter składający się z 7 liter – BETSIDE.

FAME MMA 20 kod promocyjny BETSIDE
Jaki bukmacher ma kod na FAME MMA 20? Betclic
Wysokość bonusu za kod 200 PLN

Z naszym kodem BETSIDE na FAME MMA 20 możesz zgarnąć bonus od Betclic w maksymalnej kwocie 200 zł. Dzięki temu możesz zagrać pierwszy zakład z ubezpieczeniem stawki do kwoty 200 zł, więc w razie przegranej otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAME MMA 20 promocyjny kod – gdzie wpisać?

Promocyjny kod FAME MMA 20 wpisz na internetowym formularzu do zakładaniu konta w Betclic w pole oznaczone jako “kod promocyjny”. Podaj ciąg liter o treści BETSIDE. Dokładnie umiejscowienie tego pola pokazujemy na poniższym zdjęciu.

gdzie wpisac kod fame 16

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Typerzy, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny FAME MMA20 mogą skorzystać także z pozostałych promocji bukmacherskich, które dostępne są dla wszystkich graczy.

Betclic kod promocyjny FAME MMA 20

Bukmacher Betclic jako partner federacji FAME MMA 20 ma swój ustalony odrębny kod promocyjny na tę galę. Jest nim hasło o treści BETSIDE. Jeśli planujesz grać na kuponach te niezwykłe pojedynki i chcesz podkręcić swoje szanse na wygraną, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz zrobić to z ekstra kasą w kwocie 200 zł na koncie.

Masz szansę zagrać swój pierwszy kupon bez ryzyka do 200 zł. Jeżeli wygrasz kasa Twoja i możesz ją wypłacić – jeżeli przegrasz otrzymasz zwrot postawionych środków w formie freebetu do 200 zł!

FAME MMA 20 kod promocyjny – jak aktywować?

Aby aktywować kod promocyjny Betclic na FAME MMA 20 i skorzystać z dodatkowych bonusów, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. zarejestruj się na stronie Betclic klikając w LINK
  2. skopiuj kod promocyjny lub zapamiętaj go [BETSIDE]
  3. podaj kod na formularzu rejestracyjnym
  4. kliknij przycisk zatwierdź i ukończ proces zakładania konta
  5. aktywuj konto z linku, którego otrzymasz na maila
  6. potwierdzeniem, że kod został aktywowany będzie przyznanie bonusu 200 zł

Po wykonaniu tych kroków, kod promocyjny zostanie aktywowany, a dodatkowe bonusy zostaną przypisane do Twojego konta. Kod aktywny jest od 1. lutego 2024 roku aż do rozpoczęcie 20. edycji FAME MMA, czyli do dnia 10. lutego 2024 roku, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

FAME MMA 20 kod promocyjny – bonus

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na FAME MMA 20 o treści BETSIDE u bukmachera Betclic otrzymasz bonus w kwocie 200 zł na pierwszy zakład bez ryzyka. Dzięki temu ubezpieczasz swój kupon np. na walkę Boxdela z Szymańskim.

Działa to tak, że tworzysz kupon np. z naszych predykcji na FAME 20 – TU je znajdziesz i w przypadku nietrafionego zakładu otrzymasz zwrot postawionej stawki – podatek 12% w formie darmowego zakładu. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas gali FAME 20 to bukmacher Betclic całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Betclic na FAME MMA 20?

W Betclic na FAME MMA 20 użyj kod o treści BETSIDE – zapewni Ci on najlepsze bonusy finansowe na freak-fightową galę.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na FAME MMA 20?

Kod promocyjny na FAME MMA 20 do bukmachera Betclic z portalu Betside.pl jest w pełni darmowy.

3️⃣ Czy kodem BETSIDE aktywuje transmisje PPV z FAME MMA 20?

Nie, hasło BETSIDE nie aktywuje transmisji PPV z FAME MMA 20. Włączysz natomiast promo-kodem bonus o wartości 200 zł w Betclic Zakłady Bukmacherskie.

4️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na FAME MMA 20?

Z kodu promocyjnego na FAME MMA 20 mogą skorzystać nowi gracze, pod warunkiem, że mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Betclic, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Fortuna.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę