FAME 20 transmisja

FAME MMA 20: Transmisja – gdzie oglądać na żywo za darmo?

Już w sobotę 10. lutego czeka nas gala FAME MMA 20. Zapewne zastanawiasz się czy można oglądać transmisję z FAME MMA 20 na żywo za darmo? My mamy dla Was wyjątkową okazję – 3 darmowe kody PPV do streama z FAME MMA 20. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, a masz szansę zdobyć jeden z pięciu przygotowanych przez nas voucherów. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

FAME MMA 20 gdzie oglądać na żywo?

Transmisja live z gali FAME MMA 20 dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie PPV. FAME MMA 20 oglądać można tylko za pomocą streama. Link do oglądania na żywo FAME MMA 20 dostaną jedynie zarejestrowani użytkownicy oficjalnej strony famemma.tv.

Dodatkowo trzeba wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. My jednak mamy sposób jak oglądać FAME MMA 20 na żywo za darmo!

FAME MMA 20: gdzie oglądać za darmo – konkurs na darmowe PPV

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, dzięki któremu będą mogli oglądać FAME MMA 20 na żywo za darmo. Do wygrania są 3 darmowe kody PPV na FAME MMA 20. Kod, który możesz wygrać jest dokładnie taki sam, jak ten, który byś wykupił, więc wszystko jest sprawdzone i legalne.

Zasady konkursu z możliwością oglądania FAME 20 na żywo za darmo:

  • w komentarzu pod artykułem napisz, która walka jest najciekawsza Twoim zdaniem – swoją wypowiedź uzasadnij w 5-7 zdaniach
  • podaj swój login do bukmachera Betclic
  • spośród wszystkich komentarzy wyłonimy 3 najlepsze, którym przydzielimy 3 vouchery do transmisji PPV z FAME MMA 20

Pamiętaj, że odpowiedź należy przesłać do dnia 10 lutego 18:00 – po tym czasie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę – musimy mieć czas, aby wybrać najlepszy komentarz i wysłać do zwycięzców kody do transmisji z FAME MMA 20.

Jak obejrzeć za darmo FAME MMA 20?

FAME MMA 20 możesz obejrzeć za darmo. Jeżeli wygrałeś kod PPV wystarczy zrealizować 3 proste kroki:

  • Wejdź na oficjalną stronę FAME MMA TV,
  • Otrzymany kod PPV wklej do zakładki „Realizuj kod” (znajduje się ona w menu głównym),
  • Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Cały proces realizacji kodu do oglądania FAME MMA 20 za darmo trwa dosłownie 2 minuty. Mimo wszystko polecamy, aby przeprowadzić go na kilka godzin przed pierwszym pojedynkiem.

Dodatkowo jeżeli podczas oglądania chcesz sprawić sobie ekstra emocje możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka u bukmachera Betclic do kwoty 200 zł z naszym kodem na FAME. Dzięki niemu możesz postawić zakład na ten „freak-fightowy” event, a w razie przegranej otrzymasz zwrot stawki postawionego kuponu na konto gracza. Odebrać ubezpieczone 200 zł możesz klikając TUTAJ w link lub korzystając z baneru powyżej.

Czy FAME MMA 20 będzie mieć darmowego streama?

Niestety nie – FAME MMA 20 nie przeprowadzi darmowego streama live z gali. Na YouTube federacji możesz jednak śledzić komentarz z gali. My jednak polecamy wziąć udział w naszym konkursie, zdobyć kodzik do PPV FAME MMA 20 i cieszyć się z możliwości darmowego oglądania streama z FAME MMA 20.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać FAME MMA 20 na żywo?

Transmisję FAME MMA 20 na żywo możesz oglądać w systemie PPV. Streama przeprowadzi strona famemma.tv – cena dostępu zaczyna się od 39,99 zł.

2️⃣ Czy można oglądać FAME MMA 20 na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie FAME MMA 20 na żywo za darmo. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie dla czytelników Betside.pl, a masz szansę wygrać jeden z 3 voucherów do transmisji PPV.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę