FAME MMA reborn gdzie ogl

FAME MMA REBORN – gdzie oglądać na żywo za darmo? | Sprawdź!

Już w sobotę 9 grudnia a czeka nas gala FAME MMA REBORN. Zapewne zastanawiasz się czy można oglądać transmisję z FAME MMA REBORN na żywo za darmo? My mamy dla Was wyjątkową okazję – 6 darmowych kodów PPV do streama z FAME MMA REBORN. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, a masz szansę zdobyć jeden z pięciu przygotowanych przez nas voucherów. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

FAME MMA Reborn gdzie oglądać na żywo?

Transmisja live z gali FAME MMA Reborn dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie PPV. FAME Reborn oglądać można tylko za pomocą streama. Link do oglądania na żywo Fame MMA Reborn dostaną jedynie zarejestrowani użytkownicy oficjalnej strony famemma.tv.

Dodatkowo trzeba wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. My jednak mamy sposób jak oglądać FAME Reborn na żywo za darmo!

FAME MMA Reborn: gdzie oglądać za darmo – konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, dzięki któremu będą mogli oglądać FAME MMA Reborn na żywo za darmo. Do wygrania jest 6 darmowych kodów PPV na FAME Reborn. Kod, który możesz wygrać jest dokładnie taki sam, jak ten, który by wykupił, więc wszystko jest sprawdzone i legalne.

Zobacz nasz film na YouTube, aby poznać zasady konkursu

Pamiętaj, że odpowiedź należy przesłać do dnia 9 grudnia 15:00 – po tym czasie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę – musimy mieć czas, aby wybrać najlepszy komentarz i wysłać do zwycięzców kody do transmisji z FAME MMA Reborn.

Jak obejrzeć za darmo FAME MMA Reborn?

FAME MMA Reborn możesz obejrzeć za darmo. Jeżeli wygrałeś kod PPV wystarczy zrealizować 3 proste kroki:

  • Wejdź na oficjalną stronę FAME MMA TV,
  • Otrzymany kod PPV wklej do zakładki „Realizuj kod” (znajduje się ona w menu głównym),
  • Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Cały proces realizacji kodu do oglądania FAME MMA Reborn za darmo trwa dosłownie 2 minuty. Mimo wszystko polecamy, aby przeprowadzić go na kilka godzin przed pierwszym pojedynkiem.

Dodatkowo jeżeli podczas oglądania chcesz sprawić sobie ekstra emocje możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka u bukmachera Betclic do kwoty 200 zł. Dzięki niemu możesz postawić zakład na ten „freak-fightowy” event, a w razie przegranej otrzymasz zwrot stawki postawionego kuponu na konto gracza. Odebrać ubezpieczone 200 zł możesz klikając TUTAJ w link lub korzystając z baneru powyżej.

Czy FAME MMA Reborn będzie mieć darmowego streama?

Niestety nie – FAME MMA Reborn nie przeprowadzi darmowego streama live z gali. Na YouTube federacji możesz jednak śledzić komentarz z gali. My jednak polecamy wziąć udział w naszym konkursie, zdobyć kodzik do PPV FAME Reborn i cieszyć się z możliwości darmowego oglądania streama z FAME MMA Reborn.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać FAME MMA Reborn na żywo?

Transmisję FAME MMA Reborn na żywo możesz oglądać w systemie PPV. Streama przeprowadzi strona famemma.tv – cena dostępu zaczyna się od 39,99 zł.

2️⃣ Czy można oglądać FAME MMA Reborn na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie FAME MMA Reborn na żywo za darmo. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie dla czytelników Betside.pl, a masz szansę wygrać jeden z 6 voucherów do transmisji PPV.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę