fame reborn kod promocyjny

FAME MMA Reborn kod promocyjny | Bonusy Betclic 200 zł

Fanów freak-fightów już 9 grudnia czeka kolejna gala. Tym razem będzie to FAME MMA REBORN. Mamy dla Was kod promocyjny! Dzięki niemu macie szanse otrzymać do bukmachera Betclic 200 zł! Jak to możliwe? Wystarczy, że założysz nowe konto i podasz podczas rejestracji kod na FAME MMA REBORN o treści BETSIDE. Grasz kupon i albo wygrywasz albo w razie porażki możesz otrzymać zwrot do 200 zł. Jak zastosować kod promocyjny FAME MMA REBORN? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym wszystko tłumaczymy.

FAME MMA REBORN kod promocyjny

FAME MMA REBORN kod promocyjny to słowo o treści BETSIDE. Tak jak na poprzednich galach, tak i podczas FAME MMA Reborn aktywnym, sprawdzonym i działającym kodem promocyjnym jest ciąg składający się z 7 liter, czyli BETSIDE.

FAME MMA REBORN kod promocyjny BETSIDE
Jaki bukmacher ma kod na FAME MMA REBORN? BETCLIC
Wysokość bonusu za kod 200 PLN

Z naszym kodem BETSIDE na FAME MMA REBORN możesz zgarnąć bonus od Betclic w maksymalnej kwocie 200 zł. Dzięki temu możesz zagrać pierwszy zakład z ubezpieczeniem stawki do kwoty 200 zł, więc w razie przegranej otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAME MMA Reborn promocyjny kod – gdzie wpisać?

Promocyjny kod FAME MMA REBORN wpisz na internetowym formularzu do zakładaniu konta w Betclic w pole oznaczone jako “kod promocyjny”. Podaj ciąg liter o treści BETSIDE. Dokładnie umiejscowienie tego pola pokazujemy na poniższym zdjęciu.

gdzie wpisac kod fame 16

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Typerzy, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny FAME MMA Reborn mogą skorzystać także z pozostałych promocji bukmacherskich, które dostępne są dla wszystkich graczy.

Betclic kod promocyjny FAME MMA Reborn

Bukmacher Betclic jako partner federacji FAME MMA REBORN ma swój ustalony odrębny kod promocyjny na tę galę. Jest nim hasło o treści BETSIDE. Jeśli planujesz grać na kuponach te niezwykłe pojedynki i chcesz podkręcić swoje szanse na wygraną, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz zrobić to z ekstra kasą w kwocie 200 zł na koncie.

Masz szansę zagrać swój pierwszy kupon bez ryzyka do 200 zł. Jeżeli wygrasz kasa Twoja i możesz ją wypłacić – jeżeli przegrasz otrzymasz zwrot postawionych środków w formie freebetu do 200 zł!

FAME MMA REBORN kod promocyjny – jak aktywować?

Aby aktywować kod promocyjny Betclic na FAME MMA Reborn i skorzystać z dodatkowych bonusów, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. zarejestruj się na stronie Betclic klikając w LINK
  2. skopiuj kod promocyjny lub zapamiętaj go [BETSIDE]
  3. podaj kod na formularzu rejestracyjnym
  4. kliknij przycisk zatwierdź i ukończ proces zakładania konta
  5. aktywuj konto z linku, którego otrzymasz na maila
  6. potwierdzeniem, że kod został aktywowany będzie przyznanie bonusu 200 zł

Po wykonaniu tych kroków, kod promocyjny zostanie aktywowany, a dodatkowe bonusy zostaną przypisane do Twojego konta. Kod aktywny jest od 2. grudnia 2023 roku aż do rozpoczęcie FAME MMA Reborn, czyli do dnia 9. grudnia 2023 roku, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

FAME MMA Reborn kod promocyjny – bonus

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na FAME MMA REBORN o treści BETSIDE u bukmachera Betclic otrzymasz bonus w kwocie 200 zł na pierwszy zakład bez ryzyka. Dzięki temu ubezpieczasz swój kupon np. na walkę Wardęgi z Sebastianem Fabijańskim.

Działa to tak, że tworzysz kupon np. z naszych predykcji na FAME Reborn – TU je znajdziesz i w przypadku nietrafionego zakładu otrzymasz zwrot postawionej stawki – podatek 12% w formie darmowego zakładu. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas gali FAME MMA Reborn to bukmacher Betclic całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Betclic na FAME MMA Reborn?

W Betclic na FAME MMA Reborn użyj kod o treści BETSIDE – zapewni Ci on najlepsze bonusy finansowe na freak-fightową galę.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na FAME MMA Reborn?

Kod promocyjny na FAME MMA Reborn do bukmachera Betclic z portalu Betside.pl jest w pełni darmowy.

3️⃣ Czy kodem BETSIDE aktywuje transmisje PPV z FAME MMA Reborn?

Nie, hasło BETSIDE nie aktywuje transmisji PPV z FAME MMA Reborn. Włączysz natomiast promo-kodem bonus o wartości 200 zł w Betclic Zakłady Bukmacherskie.

4️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na FAME MMA Reborn?

Z kodu promocyjnego na FAME MMA Reborn mogą skorzystać nowi gracze, pod warunkiem, że mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Betclic, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Fortuna.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę